Tahan kevadeks ühte KORRAS Jawat, aga...
#1

Mul seisab praegu garaazi all 2 jawat, mõlemad 638d. Üks, millega ma olen juba sõitnud (\'86 aastast) on praegu laiali, on olemas vanad dok ja põhimõtteliselt korras mootor, no ütleme et ongi.
Ja teise Jawa alles ostsin (\'89 aasta oma), ka korralik, aga niklit on rohkem säilind, põhimõtteliselt kere välimus nagu uus, aga mootor on 634a oma ja katki, pole mõtet ehitda seda mootorit.

Ja nüüd ma ei tea, kas tõsta kõik hästi säilind osad vanemale dok ga jawale, või tõsta mootor teise, natuke härdamas seisundis raamile, millel ju dok puuduvad?

Andke nõu, on kellelgi mingi sellelaadne kogemus juba olemas, sest ma tahan kevadel ju ühe neist arvele võtta, aga tahaks ikka odavalt.
Vasta
#2

mis sellel 634 mootoril siis täpsemalt viga on? sa maha ei taha seda müüa?
Vasta
#3

Kui ta aind kolbide ja rõngaste vahetust
tahab,siis see ju kÖki-Möki ära tehaCool
Vasta
#4

Ikka kõik kenad ja korras asjad dokidega asja külge. Siis saab ka sõita sellega. Ilma paberiteta asja arvelevõtmine võib võtta kaua aega ja palju raha.
Vasta
#5

Ise ehitan ka dokumentideta K-750 Chopperit, üldiselt saab neid dokumentide ajamist kahte moodi teha, kas läbi komisjoni, mis on üpriski piinarikas tegemine või on võimalus osta mõni korras dokumentidega teine ront ja tolle masina numbrit enda omasse pressida ja on hulga vähem jamamist. Viimane variant tuleb palju odavam ja on vähem jamamist selle ARK bürokraatiaga, kui neile midagi seal ei meeldi, kuigi oma masina puhul seda mul karta pole, aga kasutan siiski teise masina ostmist koos dokumentidega, nii jääb teine veel tagavaraks.
Vasta
#6

Ma sain umbes nii aru siis et ikka teen vana jaffi korda, panen uued sumpad, sadula, veljed, lenksud, paagi jms. Ja siis ülevaatusele. Eks ma katsu ära teha
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne