kui palju võiks hind olla???
#1

tere....mul on Moskvits 400 originaal.....sõidab....kui ennem peax tegema kõik paberid korda.....vana auto on....ja ma tahaks seda maha müüa....kui palju võix sellise uunikumi hind olla? Palju ma selle auto eest raha saaks? Äkki oskate öelda kas kuskil on mingi inimene või firma, kes ostab vanu uunikume??? Äkki on Soome üx parim võimalus müümiseks???





Palun aidake!!! kiire
Vasta
#2

Ennem kui midagi oletama hakata, on vaja teada tegelikku komplektsust, originaalsuse astet ja ka dokumentatsiooni korrasolekut/mittekorrasolekut enne müüki.

Vanu autosid on suht.palju, seetõttu võib hind olla üsna laias skaalas mitte midagi -> midagi Smile

Kas on 100% originaal, üle värvitud... väga - väga paljud asjad annavad lõpphinna. Ja turg!
Vasta
#3

Dokumentideta roostes ront ei maksa praktiliselt midagi... Selliseid vedeleb külades kusagil võsas päris palju. Veidi küll asjasse mittepuutuv näide: mina oleks saanud sõjaeelse BMW kätte 5000 krooniga (muidu omal jõul liikuv masin, kere romu, vana volga sillad ja mootor, enamus klaase puudu pluss Pobeda \"kellad\", küljes mustad numbrid ja olemas mingid ürgveneaegsed dok.-d. ...).

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne