tartu politsei soomusauto
#1

kas kellegil on infi mis pill tartu politseil on :???see mis vedeleb seal rautee jaama juures politsei parklas on:???
Vasta
#2

BRDM -i mõtled või?
Vasta
#3

täitsa võimalik ega ma ju ei tea:duh
Vasta
#4

Kas sa mõtled seda politseikirjadega sinivalget soomukit? See oli Motoshow`l kah väljas, sain veel sisse kah vaadata. Tegelt ise ei tea mis marki ja tehniliste andmetega masin on aga huvitav oleks teada.
Ja mis mõttega politsei sellist monstrumit üldse üleval peab. Päästeameti punasest elukast saan veel aru- igasugu päästeoperatsioonid jms aga politsei? Kas terrorism?:lol
Vasta
#5

Mingis saates näitas miskit päästeameti soomukit ja see oli BTR 60 a niipalju kui mina tean siis politseikäes on paar BRDM-2 te ja miskiaeg ka mõned rootsi soomukid mille juppe siin ka otsiti.
Vasta
#6

[quote]Niimoodi kirjutas: grahv
Mingis saates näitas miskit päästeameti soomukit ja see oli BTR 60 a niipalju kui mina tean siis politseikäes on paar BRDM-2 te ja miskiaeg ka mõned rootsi soomukid mille juppe siin ka otsiti. Mõned variandid siis soomukist BRDM 2
http://www.fas.org/man/dod-101/sys/land/row/brdm-2.htm
Vasta
#7

vot seeamune ongi kui hästi tahad saad teda vaadata kui ronid nata aia peal ma olen mitu korda seal vaatand teisel akkab juba politsei värv maha tulema(äkki suurest häbist)alt koorub ilus värv:keersilm
Vasta
#8

nägin täna seda aparaati ülemiste ristmikul:o:o:o Transporditi seda miski raskeveokite treileriga. Arvatavasti läheb meie poistele Iraaki appi kuna usa rauad juba kõik pilbastatudBig GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#9

kahtlen julgelt et iraaki seline masin läx kuna alles eile 9dets ma käisin politseis trahfi järal ja see oli seal.ja mida kõike seal veel ei olnud N amg500 ja umbes 10-15 07 ja ............................... see on mõnele lausa paradiis:yes
Vasta
#10

BRDM ta on ja enne Tartu poltseid teenis SOR-is. sama isend oli vähemalt 1996 kasutusel ka Kalevi ÜJP-s. Masin ise üsna koom-kõhu all veel kaks paari väiksemaid rattaid, mida sai siis hüdrauliliselt alla lasta. Masinal oli vist peal (pead enam ei anna) GAZ53 V8. Samas asutuses sai ise sel ajal sõidetud BTR-80-ga
Vasta
#11

Need kaks BRDM-i, mis kunagi osteti ja Pol. värvidesse võõbati on alles Tallinnas. Mõlemal on mootorid koos, vanaraua plaane hetkel veel ei ole. Omal jõul seetõttu ka ei liigu. Need kaks sõitsid regulaarselt veel 90date keskel. Alguses olid nood Sauel, kust need sõitsid siis vajadusel nendesse vastavatesse paikadesse.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne