ZID (VAADAKE
#1

Tere kummal masinal on parem minek kas zid pilodil või aktivil!!???:???:???:???:???:???:???:???:???:???:???:???
Vasta
#2

no kui mölemal on sama mootor ja ülekanne siis oletan et pilotil kuna see vict möni kilo kergem.:eureka
Vasta
#3

tra motohull kle närvi ajavad juba sellised algajad sa võiksid alguses foorumit lugeda seal vist vähemalt 10 korda arutatud seda teemat ja siis uut teemat alustada.urrrr:mad:
Vasta
#4

Sa kursadi siil feeliks pane suu kinni sest sa ka ju koguaeg ostke ziidi ostke ziidi pane oma suu kinna kuradi pederast raisk!!!
Vasta
#5

OT palun lõpetage selline sõimamine ära, vahetage tel. numbreid ja sõimake palju tahata. see foorum ei ole mõeldud mõtetustega ummistamiseks

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta
#6

jah..olege tasa..Big Grin
Vasta
#7

Millegipärast on
Neid Zidi teemasid jubedalt juurde tekkind..:mad
Vasta
#8

Mul on jaea olemas ja kavaross aga ziidi tahax ka tänaval sõitmisex!!!
Vasta
#9

kle motohull mis see \"ostke zid\" siia puutub?kle tõesti loe foorumit ja siis alusta uut teemat.ja kle käitu ilusti muidu uurin välja su aadressi ja lasen need roppused su emmele ette...
Vasta
#10

Tõesti motohull ei ole sünnis käituda niimodi ise veel 14 aastane
Vasta
#11

ega feelix kah meil sii syytu ole...kui lähete närvi vallandage see kuskil metsas...mitte siin foorumis...rahunege ometi..ex....las räägib..mis tahab sina ole targem ja ära tee välla...
Vasta
#12

kle räägime nüüd asjast.ikkagi moto foorum.
Vasta
#13

teema Lukku!:mad:
Vasta
#14

Ega tegelt jah polnud see õige tegu et siin üxsteist sõimama hakkasime!!! Sorry!!!
Vasta
#15

ära päris pugema ka hakkaToungue
Vasta
#16

:mad::lol
Vasta
#17

Kuule toksi seent ausalt ma tahtsin vabandada ja sa
Vasta
#18

Ma oleks kogu teema praegu ära kustutanud, aga hoiatuseks:

1) foorum on ikka informatsioonivahetuskoht, mille jututuba!!!

2) püüdke võimalikult vähese jutuga rohkem kommunikeeruda, muidu muutub see Auto - Moto tsikli osa üheks sopamülkaks, kus domineerib SPÄMM :mad:

3) Selline üksteisesõimamine ja muu kohatu jama tehke klaariks U2U teel või vahetage tel.nr-e ja asi vask.

Lähiajal võtan ette suurema spämmipuhastamise ja siis jäävad mõnedki teemad üsna hõredaks.

Kui keegi ei suuda ennast ohjeldada, võib teda oodata banned - staatus.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne