MDF detailide valmistamine
#1

Heip, kas leidub foorumis keegi, kel vastav tehnika olemas ja 18-19mm MDF juppe nurgas vedelemas? Vaja oleks nimetet materjalist välja lasta kahe suurematsorti kõlari detailid, aga mööblifirmad küsivad sellise väiketellimuse eest hinda, mis sobiks pigemini koostatud ja viimistletud kastidele. Kvaliteet on oluline, otsin head hinda. Joonis siin: http://loodusand.ee/curvy.pdf
Vasta
#2

Kahjuks aidata ei oska, aga äge konstruktsioon Smile Kui küsida tohib, siis element sinna käib?
Vasta
#3

Kitsastes oludes alustan "el cheapo" lairiba Visaton BG20 -ga, edaspidi suht lihtne upgrade'da B200 või Fostex'i elementidele.
Vasta
#4

Tsitaat:treppide asemel sile plaat, nii üleval kui all
(14-11-2010, 16:27 PM)Ishijupp Kirjutas:  Kitsastes oludes alustan "el cheapo" lairiba Visaton BG20 -ga, edaspidi suht lihtne upgrade'da B200 või Fostex'i elementidele.

Selline isetegevus ei anna soovitud tulemust. Kas parem või kehvem, igatahes erinev originaalist.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#5

(14-11-2010, 17:40 PM)aavu Kirjutas:  Selline isetegevus ei anna soovitud tulemust. Kas parem või kehvem, igatahes erinev originaalist.
[/quote]
Annab küll- trepp on puhtalt disainielement, mille võib asendada sileda plaadiga (loe ülal vasakus nurgas seletuskirja). Ja mida sa pead silmas originaali all? See on puhtalt DIY projekt, mida tööstuslikult ei toodeta ja arvatavasti ka tootma ei hakata. Mis puudutab BG20 sobivust antud kastile, siis miks ei peaks üks kõrge tundlikusega lairiba valjukas istuma ruuporkõlarisse? Muide- nimetet elemendid laulavad mul juba ligi aasta ühelõualistes ruuporites (eelmine DIY projekt) väga heade tulemustega. Lisaks on minust oskajamad tegijad söötnud kastide- ja BG20 karakteristikud simulaatorisse ja leidnud selle koosseisu olema hea Smile
Vasta
#6

Sile plaat peegeldab kõrgeid ja keskmisi sagedusi, toimib neile lisavõimendina. Madalate suhtes on neutraalsem. Trepp on kõigi sageduste suhtes neutraalne.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#7

Ma ei tea mis hind kallis on aga ise olen saanud kõik vajaminevad detailid nii mööbli kui ka muu mudru jaoks http://www.velldoris.ee/

Vii oma detailide mõõdud sinna. saevad vastavad detailid ja ise monteerid kokku. Neil on heameel kui saavad oma jääkidest lahti ja selle eest ka raha.

Väike näide : Tellisin sealt oma köögimööblile uued uksed ja sahtlite otsad . 10 ust ja 4 sahtliotsa kõik ilusa plastik kandiga. Hind tuli 1300+km .

Ja veel lihtsam, oleme tellinud sealt ka kumeraid lõikeid nagu sinul vaja. Siis soovivad saada sablonit.
Vasta
#8

Saatsin neile päringu koos teistega, siiani pole vastust tulnud. Proovin uuesti ja saadan ka üldmeilile.
Seda minagi arvestasin, et tootmisjääkide kasutamiseks peaks olema huvitav projekt, aga senised pakkumised on kõik tulnud "väike eritellimus täie rauaga ja natuke rohkemgi" Smile
Vasta
#9

Neeh meiliteel suhtlemine eriti eestikeeles on suht kannatust ja aega nõudev tegevus. Lihtsam kohale minna ja võimalikult lihtsalt ja loogiliselt neile mõõdud esitada.
Toungue
Vasta
#10

Näh, masu paistab möödas olema. 5-6 päringule tuli 2 pikalt saatmist (ei ole huvitatud), Velldoris oli mulle nõus MDF plaati müüma (aga mitte tükeldama) ja ülejäänute hinnasoovid tükeldamise- ja materjali eest olid vahemikus 3-5000 eeku. Mnjah, 5k eeku tundub olema õiglane hind alpispooniga kaetud, koostatud ja eskordi saatel koju toimetatud kõlarite eest. Eks tuleb taas oma väikesed valged käed tolmuseks teha ja asi tõelise DIY vaimus otsast lõpuni ise valmis nikerdada.
Vasta
#11

Mul on frees olemas mõõtudega 2600x1500, võin sulle need asjad välja freesida paarisaja krooni eest.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne