Hääleta!
#1

Küsimus rohkem foorumi pidajatele.
Andke andeks mu harimatus, kuid mis on selle hääletamise mõte?
Kas näitab kes on jutumees või tegija? Või kujuneb ta kuidagi postituste arvust sõltuvalt?

Ette tänades, Puhh.
Vasta
#2

Mina olen nendele kasutajatele hääli andnud, kes pikema aja jooksul on asjalike postidega silma paistnud.
Viimati sai oma hääled kasutajale Valdo antud
Vasta
#3

Tsitaat:mis on selle hääletamise mõte?
Kas näitab kes on jutumees või tegija?
mina loeks seda rohkem tagasisideks kasutajale - kuna mingit pahatahtlikku \"küll ma neile alles näitan\"-mentaliteeti me foorumis üldiselt ei eksisteeri, siis juhul, kui sinna mingi üks pall tekib, tasub kasutajal oma postituste üle järele mõelda! Teisisõnu on siis asi kas postituste liigkülluses või peitub uba nende sisus (mõlemal juhul tegu spämmiga, mille vastu on ju kogu \"automoto\" põhiline kasutajaskond)...
ma jaganud lahkelt \"viisi\" eelkõige asjalike-põhjalike teemakäsitluste eest. Ise sain ma esimese \"hääle\" samuti \"Pierburg2E3\" automaattoorest pajatamise eest.

veel ei lähe mu arvates (üldjuhul!!!) kokku suur postituste arv päeva kohta ning kõrge hinne - vaevalt, et keegi on nii üliinimene, et suudab teha iga päev ühe asjaliku, teemakohase postituse... Ise ma laksutan kah vist liialt lõugu - niiet karistage mind selle eest, kui heaks arvateSmile!

üldiselt kutsuks kõiki üles aktiivsemale hääletamisele! Ning kasutama ka muid skaala hindeid peale \"ühe\" ja \"viie\"! See on ju tegelikult hulka parem näitaja, kui postituste arv!

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#4

Vabandage mind mõistmatut, aga ikka ei saanud aru. Mida näitavad need kriipsud nime all? Mõnel 0, mõnel 1, mõnel 7. Hääletatakse skaalas 1...5.

Puhh
keegi istub täna juhtme peal:lol
Vasta
#5

http://forum.automoto.ee/viewthread.php?tid=167

selle teema keskpaigas on ka veike seletus Wink Big Grin

ei maksa niiväga tõsiselt võtta seda tärnindust. ma elaks ilma ka ilusti ära, ei teagi, mis häda pärast neid nihuke rivi on.
Smile
Vasta
#6

Nüüd hakkab kohale jõudma - hääletus ja need tärnid polegi omavahel seotud!
Igaljuhul aitäh kõigile, kes võtsid vaevaks seletada.
Ega nende teenimine polegi minu eesmärk, tahtsin lihtsalt selgust saada.
Ennekõike on siin foorumis oluline, et inimesed räägivad asjast. Tõesti palju asjalikku informatsiooni ja mõne vajaliku jupigi leiab.

Puhh.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne