küsimus foorumi laiendamise kohta
#1

elame kiires maailmas ja igat asja ise otsida ja proovida ei jõua. kõik kohad on küll infot täis, aga õige info üles leidmine on teinekord vaevaline. tükk aega olen mõelnud asja üldsusega arutada. am foorumis seetõttu, et siin kasutajaskond piisavalt arvukas ja kvaliteet üsna kõrge.
värskelt käib tqhq foorumis kätepuhastusainete ja kinnaste arutelu, hiljuti oli vanatehnikas teema lõikeketastest jne.
paneks siis üldsusele arutamiseks seukse ettepaneku, et ehk võiks siia foorumisse mingi suisa eraldi osa luua, kus kommenteeritaks eri riistade ja materjalide häid ja halbu külgi.
ei oska küll öelda, mille kõige kohta võiks teemad olla, nimekiri ilmselt tuleks pikk, aga siiski võiks asi huvitav ja kasulik olla.
kuidas asja lahendada, seda ma ei mõista öelda. adminnid ehk kommenteeriksid foorumisofti olemust täpsemalt. jume oleks asjal kui iga uus postitaja võiks oma vastuses küll jutustada maast ja ilmast, aga kuskil peaks (automaatselt?) mingi koondinf ka olema. äkki saaks iga teema esimene post olla kõigi poolt täiendatav või siis võiks iga teema alguses see küsitluse moodi asi olla, seda vist enamus foorumisofte toetavad.
pagan, ma ei mõistagi ennast vist piisavalt arusaadavalt väljendada, aga proovin veel täpsustada. näituseks ostsin just würthi sabesto puhastussprayd, mis nende arusaamise järgi on brake cleaner. oletame, et olen tootega rahul ja oletame et brake cleanerite teema on olemas. lisan siis sinna andmebaasi sellele konkreetsele oma plussi (või miinuse kui rahul pole) ja teemale vastates võiksin oma postituses veel kommenteerida ka. kui asja nimekirjas pole siis ehk saaks iga kasutaja ise lisada selle ja siis postituses ei teeks paha ka näituseks pilt välja panna ja jaehinnale viidata ja müüjat ka mainida. tooted küll vahelduvad ja hinnad muutuvad aga äkki ikka oleks asjal jumet.
no et plaanin omale brake cleanerit osta ja vaatan foorumist ja näen, et igasugu würthid ja valvolined ja kentid ja muud keik nimekirjas ja sellel viis plussi ja teisel seitse miinust ja komandal ka miskit ja siis kohe hää otsustada, et kui teistele meeldib, siis ostan omale ka just seukse kauba. või vajadusel loen teema tervenisti läbi ja tutvun kasutajate kommentaaridega ka.
müügiesindajad muidugi vaja kuidagi vähemalt kiitmise ja laitmise juurest eemal hoida. millegi nimekirja lisamist võiksid vast soovitada ja heal juhul ehk teema sisese postitusega veidi tutvustada ka.
tooted peaks aga täiesti konkreetsed ja üheselt arusaadavad olema. mitte nii, et mingi stokkeris müüdav kollane möga aga konkreetne nimi ja eelistatult ka tootekood.
naiste poolt saunas räägitu eemal hoidmine ilmselt on kahjuks välistatud, aga vähemasti ideena võiks hindajad-kommenteerijad tugineda vaid ja ainult iseenda kogemustele.
kuidas teile mõte tundub? kas oleks jumet? või olen utopist ja tahan elu liiga lihtsaks teha? või oleks asi nii mahukas, et igasugu haldamine oleks suht võimatu? või ...?
Vasta
#2

Tegelen enamiku eelpool mainitud toodete müügiga. Seega - katsuge mind kuidagi nendest teemadest kõrvale lükata või ärge vähemalt minu juttu uskuge ! Toungue

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne