Vene(idaploki) rataste kiirusomadused
#1

Tere!

Kas keegi teab, kust võiks leida vene rataste andmeid veerandmiili ja 0-100 kiirenduse kohta? Eriti huvitaksid IZid ning Dnepr, M jt.

Jawa Californiani kohta leidsin: SIIN
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: kolmpool
Jawa Californiani kohta leidsin: SIIN
10 sek 0-60mph on suht hale tulemus, aga eks see on varuga.

Tehn. andmeid püüab vaadata netist, eriti pole silma hakanud. Smile
Vasta
#3

Minu Planeta Sport jõuab sajani keskmiselt 7sek.Aga kõik oleneb sõitjast see 7 sek tuli peale mööda kruusa teed.Asfaldil pole aega mõõtnud aga seal äkki on veel parem, sest kruusal tahab kumm veel kolmandagagi all ringi käia ja esimeselt teisele üleminekul vaata et püsti üldse hoitud saad,nii et siit võid teha omad järeldused.Big Grin
Vasta
#4

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nasa13
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: kolmpool
Jawa Californiani kohta leidsin: SIIN
10 sek 0-60mph on suht hale tulemus, aga eks see on varuga.

Tehn. andmeid püüab vaadata netist, eriti pole silma hakanud. Smile

Võibolla tõesti, kuid väga palju oleneb, kas sadulas on 70Kg või 120Kg vend.

Kuidas jupiteri ja Jawaga õigem üldse kiirendada oleks 100-ni? 3 või 4 käiguga? Ma enda vanakest ei julge küll 3 nii peeneks ajada.
Vasta
#5

32 hj spordil on ametlikult 10 sek, planetad ja jupiterid ning jawad jäid sellest (olenevalt mudelist) kuni 5 sek kaugusele. rasketeid ei mäleta.
neid andmeid polegi suurt saada, osad leidsin vanadest za ruljomidest. pealegi on mul 3 raamatut, mis on välja antud 1975, 1985 ja 1989 ning seal on kõik sellel aastal tootmises olnud siklite pildid ja tehnilised andmed. seal oli ka kiirendus kirjas 0...100 km/h, lahjematel 0...60 km/h.
ei viibi praegu kodus, kui jõuan, vaatan raamatutest järgi.

to cuda - kuda mõõtsid? digispidoga? 7 sek on järeleaitamata mootorile ülihea saavutus. oled midagi teinud ka ümber? ehk saaks kogemusi jagada, mul ka miskit tehtud ja midagi veel plaanis (viimast siiski rohkem). ja veel - on sul krossiraam või tänavasõidu oma?
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: kolmpool
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: nasa13
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: kolmpool
Jawa Californiani kohta leidsin: SIIN
10 sek 0-60mph on suht hale tulemus, aga eks see on varuga.

Tehn. andmeid püüab vaadata netist, eriti pole silma hakanud. Smile

Võibolla tõesti, kuid väga palju oleneb, kas sadulas on 70Kg või 120Kg vend.

Kuidas jupiteri ja Jawaga õigem üldse kiirendada oleks 100-ni? 3 või 4 käiguga? Ma enda vanakest ei julge küll 3 nii peeneks ajada.

jawa 350-iga sain mina parima tulemuse 2 käiguga sajani kiirendades
Vasta
#7

Krt, see juba väheke ulmeline. Keegi matemaatik võiks välja arvutada pöörded sellise kiiruse juures originaalülekannetega.

To Shadow of Me: Mis see parim tulemus siis ajaliselt oli?
Vasta
#8

`2. käiguga sajani kiirendades???? mul läeb teisega heal juhul 50
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Shadow of Me

jawa 350-iga sain mina parima tulemuse 2 käiguga sajani kiirendades


Mina sain Jup 5-ga ka 2.käiguga (2.käigu max 110-112 km/h).

7 sek pole ulme, asfaldil olen alla 7 sek saanud, automaatsiduriga päästes ja ühe käega stopperit hoides. Arvestades võimalikku spidomeetriviga ja ehk väikest mõõtmisviga, siis alla 8 sek tuli vast nüüd kindlasti.

Tsikliks Stock Jupiter 5 sooloülekandega (19 mootorihammakas) ja hästi timmituna.

Ametlikku aega ma ei tea. Planeta Sport peaks veidi tublim olema. Smile
Vasta
#10

Jup - 5 puhul 2. käik 110 km/h peaks olema u. ligi 9000 p/min kanti olema (varem olen arvutanud). Se on ka juba kontaktsüüte lagi tasapisi.

Vasta
#11

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
32 hj spordil on ametlikult 10 sek, planetad ja jupiterid ning jawad jäid sellest (olenevalt mudelist) kuni 5 sek kaugusele. rasketeid ei mäleta.
neid andmeid polegi suurt saada, osad leidsin vanadest za ruljomidest. pealegi on mul 3 raamatut, mis on välja antud 1975, 1985 ja 1989 ning seal on kõik sellel aastal tootmises olnud siklite pildid ja tehnilised andmed. seal oli ka kiirendus kirjas 0...100 km/h, lahjematel 0...60 km/h.
ei viibi praegu kodus, kui jõuan, vaatan raamatutest järgi.

to cuda - kuda mõõtsid? digispidoga? 7 sek on järeleaitamata mootorile ülihea saavutus. oled midagi teinud ka ümber? ehk saaks kogemusi jagada, mul ka miskit tehtud ja midagi veel plaanis (viimast siiski rohkem). ja veel - on sul krossiraam või tänavasõidu oma?

Sai jah izile paigaldatud jalgratta digispido mis näitab kuni299km/h. See sai sätitud nii et kui 100 sees siis jättis see ajaühikud mällu.Ennem sai selle täpsust uute autodega kõrvuti sõites võrrelda.Aga tulemus oli 7 sek igaljuhul.ASi on selles et mootor on mul suht vähe sõitnud ja hästi paigas.Asi on originaalraamil.500 cz kolviga.
Vasta
#12

cuda, sul jaapani variandi suunatulesid ei vedele? mul hulga asju üle, kui huvitab.
Vasta
#13

to cuda : mis firma spidokas sul on see ja mis maksis ?
Vasta
#14

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
cuda, sul jaapani variandi suunatulesid ei vedele? mul hulga asju üle, kui huvitab.

Kahjuks pole mul suunatulesid jaapani variandile. Aga mis juppe sul endal muidu sport izile on.Olen huvitatud.Minu varuosadest niipalju et mul on jaapani versiooni mootor kus on käigukast sees (karteripoolte vahel) ja üldse ma otsin izile bike tüüpi lenkse (soov suhteliselt sirgeid ja madalaid)ning oleksin huvitatud ka jawa spidomeeter-tahhomeetrist ja esilaternast ning iz planeta 5 tagaosast(iste,porilaud,tuli võimalikult korralikud jupid )olen nõus seda kõike ostma või millegi vastu vahetama ah jaa jawa sportporikat tahaks ka esimest.Äkkion sul midagi või on su sõpradel ja noh soov kehtib kõigile.
Vasta
#15

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Raigo
to cuda : mis firma spidokas sul on see ja mis maksis ?
see spidokas polnud minu oma aga see maksab kusagil2000 ringis see nimelt 1700.Väga hea valik on tartus\"Wild Riders\" seal igasugu tsikklielektroonikat.AA millele sa seda paigaldada soovid.Izile seda 2000 eest ju ostma küll ei hakkaks.
Vasta
#16

planeta spordile on pakkuda esiporlat ja jaapani variandi tagaporikat. lisaks veel tasakaalu aetud tagaratas uue kummiga ja rihitud esivelg koos uue kummiga. ja esikahvel on ka. tegelt on asju muidugi veel, sest üks terve doonor seisab lisaks garaazhis. paagid, istmed jne jne.

ja muide mina kasutasin ühte 75-kroonist rattaspidokat väga edukalt. miskit ei juhtunud ja ta ei streikinud ka. uskuge või mitte.
Vasta
#17

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
planeta spordile on pakkuda esiporlat ja jaapani variandi tagaporikat. lisaks veel tasakaalu aetud tagaratas uue kummiga ja rihitud esivelg koos uue kummiga. ja esikahvel on ka. tegelt on asju muidugi veel, sest üks terve doonor seisab lisaks garaazhis. paagid, istmed jne jne.


ja muide mina kasutasin ühte 75-kroonist rattaspidokat väga edukalt. miskit ei juhtunud ja ta ei streikinud ka. uskuge või mitte.

Milline see esiporla sul on ja kas sa jawale tahhokat-spidokat ei leia ja planeta 5 tagaotsa ja mingit sirget lenksu aga nende kummide asjus vötan veel yhendust.:yes
Vasta
#18

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: cuda
Milline see esiporla sul on ja kas sa jawale tahhokat-spidokat ei leia ja planeta 5 tagaotsa ja mingit sirget lenksu aga nende kummide asjus vötan veel yhendust.:yes

esiporla on kroomitud originaal. üks on koos muu komplektiga (kahvel+esiratas), teine on üksik. seisukord mõlemal 5+.
jawa juppe pole üldse. planeta 5 tagaotsa samuti mitte (see peab olema ju koos istmega), 4 oma küll. sirget lenksu pole, aga killerid küll (ainult vist veidi jämedamale amorditorule kui spordil on, vaheseib tuleb treida).

nõndaks.
Vasta
#19

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: cuda
Milline see esiporla sul on ja kas sa jawale tahhokat-spidokat ei leia ja planeta 5 tagaotsa ja mingit sirget lenksu aga nende kummide asjus vötan veel yhendust.:yes

esiporla on kroomitud originaal. üks on koos muu komplektiga (kahvel+esiratas), teine on üksik. seisukord mõlemal 5+.
jawa juppe pole üldse. planeta 5 tagaotsa samuti mitte (see peab olema ju koos istmega), 4 oma küll. sirget lenksu pole, aga killerid küll (ainult vist veidi jämedamale amorditorule kui spordil on, vaheseib tuleb treida).

nõndaks.

MIs asjad need killerid on.Huvitav
Vasta
#20

võidusõidu lenks, mis on kahes tükis ja kinnitatakse otse amorditoru külge. heal lapsel mitu nime.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne