kas tasub osta 2105
#1

kas tasub 2500 eeguga osta 2105, ülevaatus ja kindlustus puudu
muidu auto suht heas korras ainult natuke roostes.
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: hirm
kas tasub 2500 eeguga osta 2105, ülevaatus ja kindlustus puudu
muidu auto suht heas korras ainult natuke roostes.

Oleneb, kui roostes ta on ja kuidas agrekaadid on säilinud.

Kui tehnika on üsna hea, siis ehk vast tasub. Smile

Loomulikult oleks vaja lähemalt uurida...

Kas- ja milliseid plekke on vahetatud? Kas on avarii kunagi teinud (on kõver, sõõb kummi jne)?

Smile

Aga muidu on 2105 ja 2107 minuarvates ühed asjalikumad Ladad ehitamiseks. Maitseasi muidugi.
Vasta
#3

roostes on ainult küljekarbid ja poritiiva ääred, muidu omaniku jutu järgi palju uusi
osasid.
Vasta
#4

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: hirm
roostes on ainult küljekarbid ja poritiiva ääred, muidu omaniku jutu järgi palju uusi
osasid.
Varemalt autoturul käisin, siis onukesed liikusid ringi ja uurisid autodel küljekarpe. Nimelt: \"kui küljekarp on mäda, siis on ka põhi mäda\" - vastati mulle, kui kord mitmekesi sai ühte autot vaadatud.

Eks seal väike tõetera on, aga asi ei pruugi alati hull olla.

Karbid ise ei maksa suurt midagi, tiivaääri saab ka osta ja lappida ilma tiibu vahetamatta.

Mis mootor autol on? 2105 (rihmaga)? 01, 03?

Püüa orienteeruv kalkulatsioon teha, vahel tasub asi ära, vahel aga võib saada pooljuhuslikult mõne seismajäänud vähesõitnud auto, mis pole ka eriti rooste jõudnud minna.
Vasta
#5

05-el on rihmaga 03-e 1500 cm3 mootor.Osta ära,kui pappi onWink
Vasta
#6

see rihmaga on yks tõsiselt pask mootor,ainuke hea asi on,et kolvid ei ulatu vastu klappe
Vasta
#7

Miks sa seda arvad? Kõpus üks vana laseb kõik käigud alati kuivale ja mootor kestab ilusti.Vana 03 on tal masinaks
Vasta
#8

olete näinud õlitihedat siksi mootorit?Big Grin asi selles,et rihm ei tohi ju apsoluutselt õli saada....edasi mõelge ise

aga kui muidugi korralikult hooldada,siis kestab iga mootorSmile
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
05-el on rihmaga 03-e 1500 cm3 mootor.
Vale vastus. Rihmaga mootor on 1300 kuubikut.
Olen näinud küll kuiva Lada mootorit. Kui teda ikka korralikult hooldada ja õigel ajal remontida ega ta siis nii hull ka pole(Fiat ikkagi). 05 läksid rihmad puruks sellepärast et need oli vene toodang ja kvaliteet rihmal madal. Tuleb panna lääne rihm. Ja vene ajal pole rihma niisama eriti vahetatud ka.
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Shadow of Me
olete näinud õlitihedat siksi mootorit?Big Grin

tqhq mehed löövad mu selle väite eest kindlalt mättasse Smile N\'Minu otsene ülemus on pidanud hulga ameeriklasi ja üks loobumise põõhjuseid oli see, et peale kolmandat aastat omamist hakkasid masinad õli välja ajama. Kuna mitte ainult tema vaid ka tuttavate USA autodel sama jama, siis tuli otsus loobuda maja esise reostajatest (tegelikult vist ka kütusekulu, kuna sõita tuleb palju ja eeskätt kallima kütusehinnaga riikides)... Mis kurat neis ameeriklaste mootorites nii erilist on?(kasutatud vaid ettenähtud õli) Sad
Vasta
#11


Vale vastus. Rihmaga mootor on 1300 kuubikut

Krt jah,ajasin segi:smug
Vasta
#12

kas tasub ? kas remondid ise autot ja ei ole päris algaja kuigi algajale lihtne auto putitada,milliseid juppe kasutad ja .ladat on suht mõistlik osta kas esimeseks autoks,rallitamiseks ,tuunimiseks,punkti A kuni B läbimiseks ....
raamatuid ehituse kohta võta kas netist või raamatu poest,isegi kui väga tahad antakse ära mõni raamat.
mina tegin isegi oma esimesed rem. tööd just kopikate peal .mootorit saab täiesti forssida .keret saad ka tuunida ,jupid on ka veel odavad kuigi soovitan kasutada kas fiati tehase või mõne kõvema tehase varuosi ja see kes väidab et lada mootoril ainult õli lekibki see eksib, mootor tuleb korralikult ära teha ,ise tegin ja siisse läks castroli täis sünt, õli vahetusest õli vahetuseni oli max.võid vahele panna ka fiati kahe nukaga mootori istub 1:1 le.
keret anab ka ära teha karbi laiendid ja muud vidinad täitsa müügil. tavaliselt pannakse 03 armatuur laud või oli see 06. istmed 07 pikkad ,või kui viitsid pabereid ajada pane japanlase istmed neid peab sobitama.el. lisasid võid ka panna .
ütlesid et karbid läbi kui ei oska ära ise neid vaheta nimelt lõikad vana ära võib kere ära vajuda.
minu arust selle hinna eest norm. võid muidugi odavamalt leida kuid millises seisukorras . kui mul neid projekte käsil ei olek ostks isegi. kuid lõpp otsuse teed ise ,arvuta kui kallil ta sullu lõpuks kätte tuleb .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne