DKV SB-13 süütekarp
#1

tere,probleem siis sellel,et plaanis hakata taastama oma dekarit,kas keegi oskab õelda kes taastab süütekarpide sisusi ja mis see umbes ka maksab.
Vasta
#2

Eestis ei tea kedagi olevat, kui hakata lääne poole minema, siis hakkab igasuguseid tegelasi tulema, Saksamaal juba soliidseid tegelasi olemas, kes vanatsiklite elektriseadmeid kohendavad. Maksab muidugi palju ja veel natuke rohkem (see palju muidugi suhteline, aga tavalise eesti näkisepa tasemelt vaadates odav ei ole). Kõik muidugi sõltub asjaoludest. Ei ole minul need "musta karbi" margid peas, aga oletada võib, et DKW 350 on mudel NZ350. Kui karp ise olemas (kaani teevad näit. poolakad, tšehhid...), siis järgmine kallis asi süütepool, pakutakse täiesti sakslaste poolt , hinda ei oska hetkel peast öelda, relee- regulaatoreid pakutakse elektroonilisi, vast mingi 1000.- ümmarguselt jne...vast keegi kirjutab ka midagi konkreetset, ise võiks ka midagi täpsemat otsida aga konkreetne vastus eeldab konkreetset küsimust. Wink
Vasta
#3

Meil siin metsade vahel on üks külamees,kes pusib igasuguste asjadega ja ei võta suuri summasid ka.Vähemalt minu IZ-350süütekarbile sai elu sisse ja muud sellised akulaadijad ja keevituse trafod on ka tööle saanud.Olin hädas ka oma uuema Minski süüteplokkidega.Tegin siis sõbrale vanade karterite peale stendi ja koos saime need plokid ka tööle.Minu töö oli selle makroflexsi välja kakkumine ja katsetamine.Väiksemad tööd tegi sõber....
Kui huvi,siis andmed saab privas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne