Nissan Laurel ´87.
#21

See OD võib olla nii elektriliselt lülitatav lisakäik kui pelk turbiinilukustus. Kumba pruukis tollal Nissan, ei oska mina öelda. Kas keegi teab?

Mis aga puutub levinud väärarusaama automaatkastiga ülekandes, siis mitte ükski automaatkast ei tohi töötades läbi libiseda - selleks on hüfrotrafo. Reaalselt libisevate ülekannetega (olgu nendeks siis hõõrdkettad sidurites või pidurilindid trumlitel) kast sureb loetud kilomeetritega.
Vasta
#22

Bluebirdi kapott ei ühildu ju Laureliga.

Jawa, mis siis muu...Laureleid ka mõni. Smile
Vasta
#23

Kui rahakott kannatab siis saaks siit mõned varuosadeks tuua.

http://auto.motors24.ee/vehicles/297829-...&sort=paid

http://auto.motors24.ee/vehicles/297595-...&sort=paid


Minu kodumaal mädanesid ka kakstükki õunapuu all. Kui sinnakanti satun, siis käin kõrvalkülast läbi ja kui autod alles, siis teen omanikuga juttu.
Vasta
#24

Nende eelpool viidatud autode omanikuga eelmise aasta lõpul suhtlesin. Laurel on muidugi nagu Laurel -igast otsast ilus- aga siis polnud ma täielikult teadlik oma Laureli hingeelust.
Nendel kõigil peal RD mootor, nii nagu ette nähtud. Mul on LD. Ka käigukasti päritolu küsitav minu masinal. Olen pöördunud pöördumatult metallketiga mootorite usku. Meil vaba maa...kes kummardab Jumalat, kes taarat, kes tubakat...
Mul on doonor olemas. Kere küll ei klapi aga mootor varus.
Milleks mulle veel mõni? Selle raha parem olemasolevasse investeerida.
Ei näe mingit põhjust ainult kapoti pärast tervet autot soetada. Pärast rapetavad kõik suures rivis! Big Grin
Nädala alguses haakis end Vesse Maksimarketi juures mulle sappa mees Mercedesega, kes küsis, et kas mul varuosi ei ole vaja Laurelile, et temal ka üks pidi olema. Taas üks niidiots rohkem...

Jawa, mis siis muu...Laureleid ka mõni. Smile
Vasta
#25

Klassika, tasub hoida ja putitada.

Mu isend oli ka valge, kuid sellist rebast jooksmas küll polnud ja ei tulnud ka mitme aasta jooksul....müüsin veel sõbrale maha ja ta sõitis ka paar aastat ja kere oli täitsa ok. Lõpuks läks see auto Soome tagasi kust ta ka kunagi toodud oli, ring sai täis.
Vasta
#26

[img][Pilt: laurelihufilter002.jpg][/img][Pilt: laurelihufilter001.jpg]

No nii poisid...uhmerdage nüüd aga!
Kõrgus on 16,1 cm. Läbimõõt 17,8 cm. Ava 10,8 cm.
Kes leiab kuskilt oma esindusest/töökojast/autopoest/isiklikest varudest? Sellele 3 pudelit kesvamärjukest kauba peale! Smile

Jawa, mis siis muu...Laureleid ka mõni. Smile
Vasta
#27

Mõõtude poolest meenutab kangesti sõrmkübaratSmile. Ehk on tegemist siiski cm-idega?
Vasta
#28

Mootorratta kolbide mõõtmine nii veres, et enam ühikuid peale millimeetri ei tunnista! Big Grin

Jawa, mis siis muu...Laureleid ka mõni. Smile
Vasta
#29

kui on leiutamise ruumi, siis saan pakkuda 140 kõrget, läbimõõdud 170 ja 115.
Vasta
#30

Taketis pakuti ka, et sõida koonusega! Big GrinBig GrinBig Grin
Mingu metsa üleüldiselt, mul mootor veel kallis.

Ei taha midagi aretada, tahan sellist, mis sobiks nagu peab.

Jawa, mis siis muu...Laureleid ka mõni. Smile
Vasta
#31

eks ma homme vaatan siis õige filtri, vaevalt et see võimatu on
Vasta
#32

Pöördu JapKori, äkki oskavad aidata......
Vasta
#33

ma võin selle tellida, kolmap oleks olemas, maksab 10.-
Vasta
#34

Mõõtusid pole hetkel võimalust kontrollida, aga õhuvärskendaja pott meenutab kangesti seda, mis ka Toyota Crowni kapoti all tolmu püüab. Saadaval oli ca 2008a. autoosad.ee's, nüüd enam pole. Küllap Laureli omaga sama lugu, eriti kui nad tegelikult ka samad on.
Niiet herr Supp'i poolt pakutud variant tuleb igati abiks kiita.
Vasta
#35

https://www.eparts.ee/catalog/#year:1987...00/type:10 Siit peaksid koodid saama ja iga autojupi müüa peaks suutma seda tellida.
Vasta
#36

see jakoparts on õige filter, teised toodjad annavad samale koodile vale vaste, ehk kui need tellid, saad valeasja
Vasta
#37

No Herr Supp, siis on meil diil.
Järgmiseks kolmapäevaks oleks siis nad kohal nagu aru saan? See siis 6. aprill. Telli 2 tükki. Kolmapäeval praeguse seisuga kiire päev ja järgi ei jõua tõenäoliselt aga neljapäeva lõuna sobib küll.
Ja mis õlut Supp tarbib, kui peaks asi klappima?Toungue

Sina oled Lasnamäe departementi Taketi liige, oli vist? Punane tn.

Jawa, mis siis muu...Laureleid ka mõni. Smile
Vasta
#38

(30-03-2011, 21:21 PM)eliisa25 Kirjutas:  No Herr Supp, siis on meil diil.
Järgmiseks kolmapäevaks oleks siis nad kohal nagu aru saan? See siis 6. aprill. Telli 2 tükki. Kolmapäeval praeguse seisuga kiire päev ja järgi ei jõua tõenäoliselt aga neljapäeva lõuna sobib küll.
Ja mis õlut Supp tarbib, kui peaks asi klappima?Toungue

Sina oled Lasnamäe departementi Taketi liige, oli vist? Punane tn.


Sai ka asja huvi pärast uuritud ja kui see filter hangitakse JapKor`ist siis tegemist õige asjaga ... laoseisu järgi on neil igatahes asi kohapeal olemas ...
Vasta
#39

Taket ja JapKor on vägagi erinevad firmad - eks asjaosalised kommenteerivad.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#40

japkori laoseisust ei tea ma midagi, aga niipalju ma võin väita et sama orig koodiga võib saada nii õige kui ka vale asja (minu töökohas taketis on ka valeasi kohe olemas aga sellest pole suurt abi teemaalgatajale)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne