MB 380 SE
#1

Siin mõned pildid praegu käsil olevast projektist, tekst tuleb hiljem... kui aega saan
http://www.zone.ee/380se

LISATULED.COM - Lisatuled, Led barid, töötuled
Aia- ja kodukaubad
Vasta
#2

Nii nagu lubatud, nüüd siis natuke teksti.
Autoks siis w126 kerga 3,8 liitrine (vist) MB aastast 1980. Auto omanik olen juba üle aasta.
Kuna eelmine talv sai väike tagaotsa kõks tehtud ja ka vana pahtel hakkas igalt poolt lahti tulema (eriti esitiivad) siis suve lõpus sai keretöödega alustatud. Tellisin uued esitiivad, kuna vanad olid lihtsalt nii paksu pahtli alle et ei tihanud neid sinna jätta. Talvise kõksu pärast sai ka uued tagumised tled tellitud. Nüüd sai siis asi lõpuks värvi alla ka ning ootab kokkuapnemist. Vaja veeel uus tagaakna tihend tellida, kuna vana väga väsinud on, ainult et ressursse napib praegu.
Sisustuseks tuleb vana ja kulunud sameti asemel valge nahk. Tööd on veel küllaga nii et eks aeg näitab.

Ja pildigalerii uueneb pidevalt töö käigus. Nüüd siis ka värvitud autost pildid kohe üleval.

LISATULED.COM - Lisatuled, Led barid, töötuled
Aia- ja kodukaubad
Vasta
#3

126 kere on minu arvates ilusaim meil kättesaadav vanakooli mersu.
Võrreldes mingi väikese autoga on sellise laeva ehitamine vist 2x kallim
Smile

Kas me sellist Eestit tahtsimegi?
Vasta
#4

Väike minu poolne kriitika oleks:
* Kas Sa oled proovinud kulme teha? Kui jah, siis need on kahjuks eri mõõtu või pildid petavad.
* Ava kapotile sellist tüüpi autole minu arvates kahjuks ei sobi.
Need on küll minu arvamused ja sa ehitad autot ju endale. Igatähes on tore näha, et vanemat tüüpi loomadele hääl sisse puhutakse. EduWink

MB 260E W124
G3 GTI
Nissan Qash Ai-Ai
Vasta
#5

kapott on ka minu meelest suisa kole.

ja kui juba ukselinkide kallale läksid, siis oleks võinud ka esimesed ära kaotada.

kuid muidu on väga ilus auto Smile
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: North
Väike minu poolne kriitika oleks:
* Kas Sa oled proovinud kulme teha? Kui jah, siis need on kahjuks eri mõõtu või pildid petavad.
* Ava kapotile sellist tüüpi autole minu arvates kahjuks ei sobi.
Need on küll minu arvamused ja sa ehitad autot ju endale. Igatähes on tore näha, et vanemat tüüpi loomadele hääl sisse puhutakse. EduWink

Kulmud on ikka ühesugused, pildi peal petab miski...

LISATULED.COM - Lisatuled, Led barid, töötuled
Aia- ja kodukaubad
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne