Volvo sporta viiekümnendatest
#1

seuke siis:

http://www.classicdriver.com/uk/magazine...p?id=10854

Smile
Vasta
#2

Ilus auto. huvitav kas keegi Eestis ka midagi taolist vanemat Volvo uunikumi omab.
volvoclub@hot.ee
Vasta
#3

Nagu tekstis öeldud, on neid alles vaid umbes 40-50 kogu maailmas, seega Eestis mitte. Lähim koht otsimiseks on vist Rootsi kuningriik.

Asp
Vasta
#4

Aga kui pilk Volvo mudelivalikus seitsmekümnendatesse suunata siis Tartus, Jaama tn-l seisab juba aastaid üks Volvo 66. Mul peaks isegi paar pilti sellest olema.

OT, lihtsalt üks Eestis harvaesinev mudel.
Vasta
#5

...mnjah - mulle \"Amazon\" (põhjamaades \"P120\") ikka kõige südamelähedasem. Sakus seisis metallihunnikus nii 5 aastat tagasi üks kere poolte klaaside-muude keredetailidega. Seda ei jõudnud kuidagi liiga palju imetleda-katsuda... Peakski vaatama, kas veel alles.

muide - Volvo-fännidele võin soovi korral uurida anda omal ajal Göteborgi-tehasest saadud raamatukese \"Volvo 1927-1994\" (80lk teksti ja pilte + 10 lk tabeleid, inglise keeles) - alates \"Jacobist\" ja lõpetades 850ga. Päris huvitav raamat. See raamat kinnitab, et P1900 (kommentaar:\"A beauty, clothed in plastic...\") tehti 67tk, kuigi seal on tootmise lõpetamise põhjuseks \"little demand\".

...ja \"Jansa\" - mul üks \"Mercedes-Benz Personenwagen-Program\" omaaegne reklaamibroshüür W123 kere kohta (+need SEd ja W115-stiilis 600). \"Pildiajakiri\", mille lõpus ka mootoritabelid. Kui see sulle rõõmu teeb - oleks üks põhjus juures, miks Sakku tulla...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#6

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: 13piisab

...ja \"Jansa\" - mul üks \"Mercedes-Benz Personenwagen-Program\" omaaegne reklaamibroshüür W123 kere kohta (+need SEd ja W115-stiilis 600). \"Pildiajakiri\", mille lõpus ka mootoritabelid. Kui see sulle rõõmu teeb - oleks üks põhjus juures, miks Sakku tulla...
oo.. sa seda mingi summa eest loovutada ei taha? Ega vist...

Tulen kindlalt, kui mitte pühap, siis esm- teis. õhtupoolikul. Helistan su sõbrale ja annan sulle ka märku.
Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne