10. Talveralli pühapäevane lõunasöök Värska seto Tsäimajas
#1

Tere sõbrad.

Oli jutuks pühapäevane ( 27.02.2011) lõunasöök Värskas seto Tsäimajas.
Kui leidub vähemalt 20 lõunasöögihuvilist siis oleks maja pühapäeval meie jaoks alates kell 12 lahti ( muidu on pühapäeviti kinni ). See omakorda tähendaks, et kõik 20+ telliksid vähemalt seto lõuna (hind 9€) ja vastavalt janule "metsakohinat" ( 1.15€ pits ), eritellimusel ilmselt saab ka midagi tavalisemat tellida nagu näiteks sakuhele või makaronidhakklihaga aga nende asjadega läheb suht kaua ja maksavad nad ilmselt kaks korda rohkem.
Kes soovivad lõunatada, pange palun ennast siin kirja. Teema LÖÖME LUKKU 06.02.2011. Siis jääb personalil piisavalt aega ahju kütta, süüa-juua valmistada ning kõige vingemad teenindajad meie jaoks tööle meelitada (pühapäev ikkagi).
Infot koha enda kohta leiate kõikvõimsast internetist. Küsimusi võite ka siit minu käest küsida.

1. Kalacompany +6 +5
2. Ida Limusiin +4
3. Black Mamba +2
4. Heikson +4
5. "Volvo Under Control" +3
6. Koterman +5
7. Marko Pruul +3??? (jutt oli, et ikka saab ja pange ennast siin teemas kirja. sinu poolt pole paraku ühtegi kirjet. püüan saada sind nimekirja aga pead anda pole tänaseks enam võimalik. sõidu ajal saan teise käega helistada ja hüppe ajal püüda organiseerida. praegu aga lähen süüdet reguleerima)

Lugupidamisega,


Ida Limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta
#2

meiepoolt +6 kuigi ma veidi pelgan seda kellaaega 12.00 ? Paljud alles ärkavad sellel ajal .
Vasta
#3

(09-01-2011, 18:26 PM)kalacompany Kirjutas:  meiepoolt +6 kuigi ma veidi pelgan seda kellaaega 12.00 ? Paljud alles ärkavad sellel ajal .



Kas kell 12:00. mitte "check out" juba ei olnud ?

Turbonegro
Vasta
#4

Justnimelt. Tšekaut on kell 12 ja siis otse Tšaimajja. Kes on roolitaga saab pohmakat suuliimiga lahjendada, kes kõrval istub - no... küll metsakohinat jagubSmile Vahemaa ca 2 kilomeetrit ehk siis pedaal lihtsalt korraks põhja... ja jalgsi jaksab ka kohale orienteeruda.
Isikliku meeskonna poolt ka +4. Seega 10 võiduajajat on juba koos. Võimas.
Läheme asjadega edasi.


Lugupidamisega,


Ida Limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta
#5

No looooomalikult peab kõhu ikka täis sööma enne , kui päälinna poole kihutama hakata (kas teeme võidu linna?) Seega me sööme ka mida pakutakse ja isuga, kiiret ju pole enam kuhugile siis. Toungue

Mamba is Black where ever you go! few Fords!
Vasta
#6

Tervitus kõigile rallitajatele.

Saan aru, et on kibekiire aeg tehnika korrastamisel aga tõstataks korra siiski veel teema pühapäevase lõunasöögi osas. Kas on lisaks registreerunuile huvilisi? Tsäimaja meeskond soovib teema kas nii või naapidi lukku lüüa.


Lugupidamisega,


Ida Limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta
#7

Meie neljaliikmeline ekipaaz endiselt tulija. Andsime endast märku kohe alguses, kui ei olnud veel eraldi teemat.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#8

Lisame viis juurde seega meid 11 .
Vasta
#9

Väga tore- hakkab looma. Annan arengutest teada.


Lugupidamisega,


Ida Limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta
#10

Olen tänaseks saanud tagasisideme, et Tsäimaja on pühapäeval 27.02. lahti ja eelpool registreerunud 21 võiduajajat või kaasasõitjat saavad ka kell 12 lõunat süüa. Kes niisama ilma registreerumata võtavad vaevaks kohale marssida siis neile infoks, et süüa ei pruugi jätkuda. Maksta saab nii sulas, kui kaardiga.


Lugupidamisega,


Ida Limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta
#11

Palun veel koterman + 5 v 6 supile määrata. Ega's kokal saa lasta niisama kambüüsis tühja vehkida...
K


(15-02-2011, 12:43 PM)idalimusiin Kirjutas:  Olen tänaseks saanud tagasisideme, et Tsäimaja on pühapäeval 27.02. lahti ja eelpool registreerunud 21 võiduajajat või kaasasõitjat saavad ka kell 12 lõunat süüa. Kes niisama ilma registreerumata võtavad vaevaks kohale marssida siis neile infoks, et süüa ei pruugi jätkuda. Maksta saab nii sulas, kui kaardiga.


Lugupidamisega,


Ida Limusiin

Vasta
#12

Püüan lisada aga garanteerida enam ei saa. Annan teada.

Lugupidamisega,


Ida Limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta
#13

5. "Volvo Under Control" +3
6. Koterman +5???


Palun saatke mulle SMS oma aliase nimega ja soovitavalt võistlusnumbriga (mina olen 87). Salvestan telefoni numbrid.Minu number on 5069977. Kokku siis 29 lõunatajat ja täpselt niipalju on ka lõunakomplekte tellitud. Igaks juhuks tuletan meelde, et lõuna eest maksab igaüks ise!!! Tuleb ilus pikk laud. Saame kõhud täis süüa, üritust heietada ja kes endale lubada saab, teeb pitsi kohalikku hansa´t. Ja lepime kokku nii, et keegi kedagi ootama ei peaks- kohtume pühapäeval 27.02. punkt kell 12 Värskas Seto Tsäimaja parklas ( 10 mintsa varem võib ka tulla ). Seejärel on nägude kontroll ja ühine sisenemine. Siinkohal ma ei hakka kirjeldama, kus see asub. Kohalikud on lahked inimesed ja juhatavad meeleldiSmile
Edasi on vaba kava. Mina koos kodanik Heiksoniga läheme näiteks bensiini A76 tankimaSmile, seejärel nach Reval.

Lugupidamisega,


Ida Limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta
#14

Tsäimaja personal tänab kõiki, kes tulid. Mina tänan ka.


Lugupidamisega,


Ida limusiin

Harjutamine teeb meistriks (hiljem tsehhi juhatajaks).
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne