#41

Ega täpselt ei tea, mis ots kuhu läheb, kuigi on ilusad värvilised traadid. Aga sellise generaator-süütesüsteemi puhul on asi suhteliselt lihtne, sest nagu nähagi, on tegu ainult 2 juhtmega, seega vaja ainult kahte elektrikku nende ühendamiseks. Võiks ka proovida, kunb juhe on tugevam, kas punane või sinine - ühendades need omavahel kokku.
Aga tegelikult peaks asi käima nii - süütepoolist/süütelukust tulev ots peaks minema katkesti haamriga/kondekaga ühenduses oleva poldi alla kuhugi, teine ots peaks olema laternaid ja signaali toitva ahela oma, see peaks käima generaatori teise otsa alla, ilmselt pildil oleva mutri alla siis. Mis värvi mingi ots on, seda ei tohiks olla raske kindlaks teha. Tuleb tegutseda nii nagu sidemehed telefoniliini katkestuse puhul teevad - võtta juhtme ots pihku ja hakata roomama mööda liini edasi, püüdes ise jääda nähtamatuks...
Vasta
#42

Aitäh Kass!!!Kasutasin nüüd seda võtet ja ajasin näpuga järge "Sinine" on süüte-lukust ja "Punane" tuled ja signaal.
Vasta
#43

Sai nüüd ka iste ette võetud Smile ja kodune "koopia" valmis saigiSmile.
Sai ka siinse foorumi liikme Armexi juures juppe toomas käidud ,ei
suuda ära kiita tema kogu Big Grin
[Pilt: iste.jpg]
[Pilt: iste1.jpg]
Vasta
#44

Nüüd veel originaalne rihm ka kaassõitja jaoks vaja leida.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#45

(25-09-2011, 10:57 AM)Aspelund Kirjutas:  Nüüd veel originaalne rihm ka kaassõitja jaoks vaja leida.

A.

.... ja koht tööriistale!


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#46

Selle tööriistaga käib hirmus "puu lammutamine" siia maani. Nii et õdakul pannakse ta oma kodu tarre , kui enam käes ei püsi Cool
Vasta
#47

Ohh õnnetust ,sai kovross käima aetud ja äkitselt terve mootor omadega kinni kiilus,ei miski enam liikunud.Sai siis kohe lahkama hakatud ja tükk aega läks kui sain kolvi silindrist kätte.Tulemus siis selline Sad Kurjajuureks oli siis nn stopper mis seda kolvi sõrme oma kohas hoiab.
Kas pean nüüd siis uue kolvi+silindri muretsema,kõik soovitused tere tulnud.
[Pilt: haigekolvike.jpg]
[Pilt: IMGP2093.jpg]
Vasta
#48

Kui tegu oli uustoodangu kolviga,siis seda nalja,et stopperi dift välja tuleb olen ka ise kogenud. Mul läks õnnelikumalt aga siin aitab ehk ka ülepuurimine ja korraliku kolvi muretsemine.


Vasta
#49

Ainult paar kilomeetrit tunda saanud silinder kolb ka rõngad.
Vasta
#50

AGa ma ei mõista,et kas siis tegu on USSR aegsete asjadega või poest ostetud osadega?


Vasta
#51

Ega kellelgi juhuslikult kolvi sõrme "stoppereid ehk siis neid "splinte" üle ei ole ?
Vasta
#52

Aega läks aga asja sai,masin liigub omal jõul edasi. Ega nüüd vaadates tehtud tööd siis väga kiita ei ole,oleks võinud parem olla,
 teine projekt tuleb kindlasti parem ! Väike video tõestus ka siis https://www.youtube.com/watch?v=yCzatLCa...e=youtu.be
Vasta
#53

 On tekkinud probleem siduriga,alguses kui masina sõitma sain töötas ilusti,aga nüüd häda kui palju ,et libiseb või siis ei
taha ültse kohe töödata. Kiskusin küljekaane lahti uurisin elu ja tundus et vahepeal on õliga end nii kinni kleepinud aga see
 probleem lahenes kui sai hirmsat moodi "lahutama" hakkatud, sai neid vedrusi ka timmitud et ühtlaselt end tagasi tõmmbaks kui
vaja. Aga õiget tulemust ei ole. Ei saa aru mis tal tegelikult kokkuvõttes häda on,äkki keegi teab aidata.
Vasta
#54

Kork sidurikettad kipuvadki ennast kinni kleepima.
Ma tavaliselt panen enne sõitma minemist käigu sisse, sidur alla ja annan vänta, see teeb nad lahti.
Libisemist võib tekitada vale mootoriõli.
Kasutada võiks kas head märgsiduriga mootoriõli või odavaimat vene mineraalõli, kus pole eriti lisandeid sees.
Kui lähed üle märgsiduri õli peale, siis normaalselt hakkab asi tööle peale teist õlivahetust.
Vasta
#55

Muidu ilus ratas, aga leegitorud vähe kehvakesed... Positiivne selle asja juures on aga see, et mul juhuslikult tutikad leegikad ülearused Wink
Vasta
#56

olen käinud juppe ja muud ikka kõigepealt Teletorni all vaatamas, seal splinte,sõrmi jne ikka on olnud.

Jaanuari lõpupoole pidi venesse minema, siis pood kinni.
Vasta
#57

KSF MAZ ,tegemist oli USSR aegse viguriga. Ja aitäh  ksf Tõnn, uurin seda õli värki lähemalt.
   Willem eks võtan ühendust,ega kogu see kroom osade ja olukord on väga kriitiline,natu pappi kraapida
ja nii ma vaikselt toimetan.
  Hundu77 ma olen liiga põline maakas ,et sinna kaugele rännata. Eks pisemaid detaile liigub Lõuna kandis ka ja vast saan hakkama.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne