IZ-350-ne pildid
#1

Tean et mõned foorumi liikmed on restaureerinud IZ-350 ja nad võiks oma meistritostest pilte teha ja teistelegi näidata.Smile
Mul soov teada saada õigeid värvi lahendused ja detailidele leida õige koht.(detailide asukoha seletamine läheks väga keerulisks)
Netist otsides olen mõned pildid leidnud, kuid sealt pole täpselt kõike näha, kuna enamus on mustvalged ja kehva kvaliteedigaSad.

PS. Kui mina enda kaherattalise restaureeritud saaks, siis näitaks suure uhkusega teistele.

Ette tänades
Vasta
#2

aga sul on ju alati võimalus leppida mõne omanikuga kokku ja ta taiest isiklikult uurima minnaBig Grin

Vasta
#3

Kuldse börsi müügi kuulutusest pihta pandud pildid:
[Pilt: KB_01.jpg] [Pilt: KB_02.jpg]
[Pilt: KB_07.jpg] [Pilt: KB_04.jpg]
[Pilt: KB_05.jpg] [Pilt: KB_06.jpg]

Ja internetis kolades leitud:
[Pilt: Valdo_IZ-350.jpg] [Pilt: Militaar_IZ-350.jpg]
[Pilt: iz-350_1948.jpg]
[Pilt: Muuseum_IZ-350.jpg]
(et pilte suuremalt näha klikkige pildil)
Pildid ise asuvad: http://www.zone.ee/iz-350/Teiste/

Kui kellegil on veel IZ-350 -nest pilte siis lisage siia aga julgesti juurde.
Vasta
#4

edu restaureerimisel!

Pots ja postivahe.


Vasta
#5

Ma ei ole ikka eriti targemaks saanud ja pean ikka küsima.

Esimene küsimus oleks nende triipude kohta, et mis värvi paksid nad olema musta raami korral. Kas valged, hõbedased või kuldsed. Raam on plaanis värvida musta metallikuga. Ja kui laiad need triibud peavad olema ja kuidas teada saada kui suure raadiusega nad sinna bensiinipaagi peale on maalitud.

Ja teine küsimus: et miline märk IZ-350 -nel oli seal esimese amordivedru kinnituse kattepleki peal. DKW- l on seal selline märk:
[Pilt: margikoht.jpg] [Pilt: dkw_logo.jpg]
Vasta
#6

[quote]
Esimene küsimus oleks nende triipude kohta, et mis värvi paksid nad olema musta raami korral. Kas valged, hõbedased või kuldsed. Raam on plaanis
[quote]

Triipude kohta ütlen niipalju, et ise ostsin poest auto triibud (valge lint 10 meetrit ja 6 mm lai ja 35.- rull), triip on originaalis vist peenem, ise ei julge värviga tegema hakata,siis palju jama kui vimka sisse tuleb. Paagi ja porilaudade tegemisel kasutasin fööni abi, mis kleepeka pehmemaks tegi nii et voltima ei hakkaks.
Vasta
#7

See lindi-mõte päris hea
Kunagi vaja Moskva renoveerimisel
kah siukest linti........see lint võiks lai
olla 3 mm
Vasta
#8

See lindi mõte tuli mul endalgi pähe, kuid see ju kleepekas ja kui kaua see seal kestab.
Värviga peaks ka sama kasutades kumeratele pindadele mõeldud venivat maalriteipi, kui muidugi untsu läheb siis jahSad
Vasta
#9

Ise olen triipude ja kirjade tegemiseks kasutanud kahte moodust...

a) lõiganud sobivat värvi klepsust plotteriga kirjad/triibud välja, need peale kleepinud ja pärast kogu detaili koos klepsudega üle lakkinud

b) lõiganud suvalisest klepsust plotteriga kirjad/triibud negatiivis välja, need peale kleepinud ja sabloonina kasutanud. Pärast muidugi klepsud eemaldanud

Ka keerukamate tehasemärkide ja embleemid valmistamine (nii \"kristallkleebiste\" kui ka vesipiltide) ei ole ju mingi eriline keeruline tegevus... ainult on korralikku originaali või veelparem jooniseid/pilti vaja...
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: iz350
vanasöiduki musta numbrimärgi saamiseks originaalsust hindav komisjon loeb teibist tehtud triibud mitte originaalile vastavaks.

Usu mind see komisjon leiab rohkemgi vigu ja palju väiksemaid, kui kleebistriibud. Kui nüüd järele mõtlema hakata, siis ega tehasest välja tulles ka tsiklil mingi tipp-kvaliteet triibud peal polnud.
Üks mu tuttav tegi BMW-le triibud kirjasulega, aga see kuidas värv pidevalt sule peale valguks, on muidugi omaette probleem, igatahes on vaja zabloone ja tulemus oli väga hea.
Vasta
#11

Piltide ülespanemine oleks väga tänuväärne.

Kuid milleks siis seal esihargiplekil need kinnitusaugud on kui seal vesikleeps käis või on mul siis tegemist DKW juppiga:keersilm
Vasta
#12

Tekkis siis veel üks küsimus et kas ülemise ketikaitse peal käis pump. Mul seal kinnitusaasad olemas.
Vasta
#13

mu sõbra iz 350 on orginaalis musta värvi ja kuldsete triipudega, kas see tähendab siis, et tal on üks esimesi iz350.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne