Identifitseerimine.
#21

Tundub,et üks mu kolmest koerast on hakanud tegelema rotipüügiga. Ei saa nagu eriti pahandada ka. Koer on nii kaval,et toob püütud roti maja ette ja jätab vedelema. Nagu tahaks näidata,et millega tegeleb. Ütle veel,et koerad matsu ei jaga.Cool

Järgmine sell:


[Pilt: 17602751a4af79_l.jpg]



Pisut väiksem,kuid pole paha. Kasukas oli selle eest korralikum....
Vasta
#22

Kiida ja premeeri sellist koera, aga vaata et ta sul selliseks nupumeheks ei lähe, et sama rotti hakkab näha tooma... Stroibatis kunagi sai külasse nii oma sigala põrsaid müüdud, kuni see üks tõesti koolnu sagedast starsinaale ettenäitamistest koost lagunes...
Vasta
#23

(02-02-2011, 12:34 PM)pen.skar Kirjutas:  Kiida ja premeeri sellist koera, aga veeta et ta sul selliseks nupumeheks ei lähe, et sama rotti hakkab näha tooma... Stroibatis kunagi külla sai nii oma sigala põrsaid müüdud, kuni see üks tõesti koolnu sagedast ettenäitamistest koost lagunes...

Ole rahulik sõber,see poiss läheb järgmise reisuga pliita alla...
Koera premeerin kohe uue kuudiga. Hommikul hakkasin pihta. Loodan õhtaks valmis saada. Siiani käib koer vahelduva eduga kord õe,kord mamma juures ulualust kerjamas...

Vasta
#24

(28-01-2011, 04:00 AM)13piisab Kirjutas:  päri. Mürgiga võib juhtuda ilmselt sarnaseid tööõnnetusi nagu liimiga
mis liimiga tegu?

Vasta
#25

Lubaja mees nagu ma olen.....tegingi ühele rotipüüdjale kuudi:


[Pilt: 17610007424465_l.jpg]


Ja nagu siin ilmas juba kord on-vaevanägijad jäävad pika ninaga- kuudi võttis seekord üle hoopis mamma Pitsu. Mitte see,kes roti püüdis......Toungue Koertega selline lugu,et ega nad sunnikud uut elamist naljalt omaks ei võta. Mul on teise koha peal hoopis uhkem kuut,kuid ei läinud sinna keegi sisse...Lõpuks suure surmaga,kui vihma sadas,ronis üks volask sisse. Ise mõtlesin,et järsku asukoht koerale ebameeldiv. Mul üks sõber Tarmo õpetas,kui tahad koera kuuti elama meelitada,pead tegema nii,et kui koer tahab kuuti minna ,või tunneb huvi,aja kohe minema. Koer pidi siis mõtlema,et midagi huvitavat ja põnevat on teoksil ja vaja kohe järgi uurida......
Vasta
#26

[mis liimiga tegu?


Just selle liimiga.Kuid mina kasutasin papi asemel midagi tugevamat.Kuna mul papp imes liimi endasse!


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#27

Olen ka edukalt liimi kasutanud, seda just keldris, kuhu kassid ei pääse. Muidu peavad meil korda sellised preilid:
[Pilt: lumevangis-kassid-v.jpg]
Momendiks siis end sooja parkinud Smile
Ilma habejututa tõid kumbki iga päev ühe närilise ukse ette, vahel mängiti, vahel söödi ära. Rohkem sai neid sarapuupõõsa alla loobitud, need on tumerohelised...
Koerad ei taha vahel siis ka kuuti minna, kui asub veesoone kohal..


Vasta
#28

Annan vahepeal teada,kuidas laudas elu käib. Öise rotipüügi tulemused:


[Pilt: 179410151e373f_l.jpg]


[Pilt: 179410115a4484_l.jpg]


[Pilt: 179410134fb3fc_l.jpg]


Aidas uute Mosse toorikuste vahel nägin jalutamas päris põrsa moodi rotti. Täna õhtul kostitan selli värske roosa söödaga....
Vasta
#29

Hea, et nood põrsa moodi rotid sul veel Mosse uksi ära söönud või viinud pole. Need elukad söövad näljaga ju kõike, millele vähegi hammas peale hakkab. Eks kui rottidel rauapuudus tuleb, läheb metall ka loosi.
Vasta
#30

tere,need nii prisked ja läikiva karvaga,mul kohe äriidee;hakka karusnahk rotte pidama,-talved muutuvad aina karmimaks meil siin Eestimaal.
Vasta
#31

Eks nende närilistega on parajad jamad küll, eriti vanades talumajades.
Õhtuti magama minnes hakkab seinte vahel spordipäev pihta, teatejooks nimelt. Kass on kesksoost nagu Otto-Triin ja kartsin, et sellest pole hiirepüüdjat enam, kuid ikka lööb veri keema kui keegi köögis krõbistab ja hakkab siis mööblit lammutama.

[Pilt: 8a9cec440096.jpg]


Eile käisin just keldris inventuuri tegemas ja pidin nentima, et kaalika-porgandi jäägid on ilma meie abita ära riivitud.... Viimase kasti taliõunu panin ümmarguste metalljalgadega tabureti peale, raisad said ikka ligi ja riivisid neid ka usinalt, põrsad sellised.

Soojal ajal kohe uus nuhtlus. Kuna krunt kohe oja ääres, siis mügrid terroriseerivad kõvasti, neid siin päris suur koloonia. Venda sai kevadel kasvuhoonet puhastades ühega lähemalt tuttavaks, raibe hüppas hammastega näppu kinni, õnneks olid töökindad käes. Muruplatsi koostöös metsapõssadega ikka korralikult äestasid ära eelmine aasta, näis mis see assta toob. Enne oli vähemalt valge tont kes neid püüda armastas, kahjuks läks see vist suvel rebasele mehele, igatahes jaanipäevast saati pole näha olnud.

[Pilt: 669daf6db86a.jpg]
Vasta
#32

(21-03-2011, 12:32 PM)näkisepp Kirjutas:  tere,need nii prisked ja läikiva karvaga,mul kohe äriidee;hakka karusnahk rotte pidama,-talved muutuvad aina karmimaks meil siin Eestimaal.

Loomakaitsjad tulevad kallale,kui ma sihukese kasukaga ringi vuran......Samas arvan,et kass vaataks mind ka veidi imelikult vä...Big Grin

Vasta
#33

Koerad küll vaatasid seda "altkulmu":
[Pilt: koerakasukas.jpg]
ja mis need Siberi omad siis ikka teistmoodi on kui kohalikud esindajad...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne