Jupiteri karpa ujub :(
#1

Kas keegi oskaks öelda miks jupiteri karpa kipub ära uppuma kuigi ujuki tasapind peaks olema ok ja enam tasapinda muuta ei saa muidu takerdub ujukinõel ujuki külge kusjuures ujuk ise on terve Sad ja asjaga on suht kiire Sad
Vasta
#2

nõel ei pea.

ps planeta spordi meestele: mikunile sobib 1:1 mosse sulgnõel / klapp. mul endal streikis ja juhuslikult sattusin selle peale. on veel paremgi, sest on pehme tihendiga, vana oli lihtsalt koonus, mis rappudes alati ei pidanud.
Vasta
#3

karpa enam ei uju aga nüüd tekkis uus probleem : kraant lahti uputan peale 1 vänt ja käib nii kõik hea aga kui ta vahest kohapääl välja sureb siis enam vändast käima ei lähe Sad vaid vajab lükkamist umb 2 või 3 metra ja käib Sad milles on kamm ?
Vasta
#4

Raigo mul mopiga sama jama Toungue
Ära lase koha peal väljasurra Wink
Anna enne mingi mõnus törts gaasi ja kui siis välja sureb siis mul vähemalt läheb laksust käima, võid proovida ka upudades
Vasta
#5

gearhead kas sul on mopil hea kompressioon ja kas tihendid on heasd ja kas nõel on õigel tasemel ?
Vasta
#6

nõela koht ei oska öelda :??? kudas seda kontrollida :???
Aga tihendid peaksid küll head olema ptüi ptüi ptüi
Vasta
#7

st tasapind ja siibri nõel
Vasta
#8

Tsitaat:kraant lahti uputan peale 1 vänt ja käib nii kõik hea aga kui ta vahest kohapääl välja sureb siis enam vändast käima ei lähe vaid vajab lükkamist umb 2 või 3 metra ja käib milles on kamm ?
see on on sellest et sul jääb küünal märjaks ja kui lükkad nati sis kuivatab jälle ära ja läheb käima.. küünla kuivatamiseks lükka kraan kinni ja vea nati siklit käekõrval, siis jälle kraan lahti ja peaks vändast minema
Vasta
#9

põhimõtteliselt ma ei ost võrri et teda lükkaksin Toungue tahaks teada lissalt mis viga on krt ma ei hakka ju keset linna izi käima lükkama Toungue
Vasta
#10

to Raigo:
tundub, et sul on valed küünlad. vaata mark järgi ja anna teada.
Vasta
#11

to :klaabu muidu käib tsikkel nagu \"ema süda\" aga just siis ei käi kui välja surra lasta : küünlad on vene omad d(a)11ei saandki aru kumb täht oli
Vasta
#12

ehk on sul tühikäik reguleerimata? vale tühikäigudüüs või lihtsalt ava suur - uputab madalatel pööretel ära. tühikäiku tuleb ju põhidüüsist eraldi regullida. kas sul kirjandust selle kohta on?

aga miks ta sul üldse tühikäigul välja sureb?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne