ÕNNITLUSED!!!
#1

Valdo Praostile omistati Anija valla aukodaniku staatus.Õnne ja tervist sulle Valdo,et su mõistus ei väsiks,et sul jätkuks tervist tegelda selliste auväärsete asjadega,mis meie tulevastele põlvkondadele ja samuti meie väikest Eestit maailmale teatavaks teeb,ÕNNE SULLE.Pikemalt juttu Ida-Harju maakonnalehes Sõnumitooja 02.veebruar 2011.a.
Vasta
#2

Palju õnne Valdo!

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#3

Igaühele sellist tiitelt ei anta. Ju siis märgati sellise tubli mehe tegemisi. Õnnitlused ka siitpoolt ! Jõudu, jaksu ja tervist!
Vasta
#4

Õnnitlused!

Igal korralikul maamehel peab olema vähemalt üks Moskvitš.
Vasta
#5

Õnnitlused Tartust!

Gaz m20 Pobeda
Vasta
#6

Tänan!

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#7

tere,talupoeg Toomasele õnnesoov pisipoja sünni puhul.
Vasta
#8

Ühinen õnnesoovidegaSmile
Vasta
#9

õnnitlused Tõrvast!!!

kuigi ma olen täielik mats, absoluutselt harimata inimene, tantsin ma teiega kui võrdne võrdsega.
Vasta
#10

Õnne ja jõudu minugi poolt!
Vasta
#11

Toomas, et ta suvel ikka piipi laseks ja rooli patsutaks, kui issi sõidust tuleb. Jaksu emmelegi. Kuidas see asi üldse käib- mu poistel kirvest pold, panid akutrelli voodi alla, nüüd mõlemal tütred...
Vasta
#12

Palju õnne, Toomas!

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#13

Õnnitlused ka varjupaigaliste poolt!
Vasta
#14

Õhtust!

Vaatan täna,et kedas siin jälle õnnitletakse. Uurin ja uurin,lõpuks jõudis kohale,et lausa mind õnnitletakse.....
Tänan kõiki !

Tulevastele isadele ei oska midagi soovitada. Ei olnud mul ei kirvest ega labidat voodiall....ei näinud isegi unes. Aga niipalju ikka oli,et kõrvaltoas üks vana auto mootor ahju kõrval.............Big Grin
Vasta
#15

Toomas,meie õnnitleme ka aga Meie (tuleme ka külla,äralooda et ette tatame) küllme teame millas Sul koduven valmis. .Siteerime klassikuid: nagu ütles kasssssss.sorri üks aa läks rohkem
Vasta
#16

Mis siis poisslapse nimeks saab? Big Grin

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#17

No eks ikka Adolf-Edgar.Big Grin
Vasta
#18

kULUMBUS -KRISASTOMUS
Vasta
#19

Oleks tüdruk, saaks panna nimeks Liisu..lühendatult Plekk Liisust. (Meenutab Tšehhi ajakirjas Auto Review olnud fotot tütarlapse sünnitunnistusest, kuhu innuka motosõbrast papsi eestvõtmisel oli jõudnud nimi Cezeta...

Aga eks siis Henri tuleb..Henry Fordi auks ja tema igiliikuvate raudruunade kiituseks.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#20

Kogu teemat põhjalikult läbi töötades, sain minagi lõpuks aru, et mõisamees Valdo on Talupoja lapse isa. Kena vanaaegne traditsioon on taas elustatud. Palju õnne ka minu poolt.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne