must metall, palun abi
#1

vabandan, küsimus passib siia foorumisse vaid hea fantaasia korral, a ma ei mõista pädevamat ja sobivamat kohta välja mõelda.
vaja osta üsna rammusas koguses erinevaid torusid ja natuke muud rauda ka ja mõistagi üritaks leida soodsat müüjat.
tean levadiat ja bermetit ja mõnda veel aga kindlasti on müüjaid rohkem.
googeldades ei leia suurt mõmmigi ja ka infotelefonide lehed ei suuda miskit mõistlikku pakkuda. näiteks bermet ei tule ühegi märksõnaga mul otsingutest kuidagi välja, seega võiks arvata, et nii mõnigi müüja võib veel varju jääda.
ehk siis paluks lahkeste soovitada tallinna piirkonnas toimivaid metallimüüjaid. soovitavalt selliseid, kelle kaup eriti roostes pole.
Vasta
#2

Tere,Tallinnas männikul,seal kus nõuka-ajal oli ruberoiditehas,seal peaks olema ukr-met,oli suht odav paar aastat tagasi.
Vasta
#3

http://www.helensbaltic.com/ - tihti mõistlikud hinnad ning kaup kvaliteetne.
Vasta
#4

(03-03-2011, 13:22 PM)diesel Kirjutas:  tean levadiat

Kas mitte see firma mingi paar nädalat tagasi uudistes polnud? Et pankrott või maksejõuetus. Võin eksida.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#5

Enimor. Uweko.

Do'nt panic
Vasta
#6

aitüma. infi on laekunud kuhjaga. huvitav, et ukrameti palju soovitatud, aga see firma juba mineva aasta septembrist pankrotis.
ja teisipidi, palju juttu, et levadia pankrotis, aga tegutsevad ilusti.
Vasta
#7

Tere.

Panen siia veel mõned nimed üles:

SCHMOLZ-BICKENBACH - rohkem värviline metall aga müüakse ka terast.
Ruukki - küllaltki lai sortiment.
Uddeholm Tooling Eesti OÜ - enamasti erimaterjalid ja tööriistaterased, väga kõrge kvaliteediga tooted.
BE Group AS - ka hea lai valik ja kvaliteetne toodang.

Enimorist ja Levadiast on saadud ka roostes materjali

Lugupidamisega
Marko

Lõplike olenditena võime me olla eksituses ka siis kui me oleme endas täiesti kindlad ning meie mõistmisvõimaluste avardumine sõltub sellest, kuivõrd avatud me oleme teiste vaatekohtadele.
Vasta
#8

Just täna oli minul ENIMORI roostes materjaliga kokkupuude. Tädike lõikamistsehhis võttis allkirja ära et olen kauba kätte saanud, siis saatis mind teise majja maksma. Tagasi jõudes oli materjal lõigatud ja välisukse juures. Aga no mis seal enam vaielda. Tükk tegemist oli et lihvida roostet maha.
Kuid valik on nil hea ja ei pea täispikkuses rauda ostma, lõigatakse ja müüase ka tüki kaupa.
Vasta
#9

Hiljuti ostsin Bermetist ribaterast ja hoiatati kohe ette,et metall natuke roostes.
Vasta
#10

Kunagi oli RGR metall Metallisti kõrval lasnamäe künka all. [/i]

Müün valget nahka paksus 1,4-1,6
http://www.wix.com/Peterx01/R35
Vasta
#11

minu poolt teema ennast ammendanud. ostsin rgr-ist. hind oli 730 euri tonnist, sama pakkus ka levadia, teised kallimad. levadia raud seisab õues ja toodud juba oktoobris = roostes. rgr-is oli asi toas ja saabund paari nädali eest ehk ilus puhas must raud kerge transamäärdega kaetud.
üldjuhul olid stal3 hinnad kaheksasaja serva alla põhiliselt ja stal5 ehk tänapäevaselt 355 vist oli juba üle tuhande tonnist. mulle piisas kolmest küll ja tegin diili ää ja senimaani keik kena, tõsi järgi pole veel läind, a loodetavasti mõne päevaga vahepeal mingit kammi ei sünni.
aitüma kõigile!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne