K: Ford Galaxy ´02 mootori ja heitgaasi probleem
#1

Mul on üks mure minu igapäevane auto pärast.

Mootor on kap.remonditud. Aga mina tunnen et mootor ei ole korras. Mul tundub et mootor töötab surve peal. Summuti suitsetab kaua ja imelik lõhn suitsu. Umbes 20min siis ei ole enam suitsu. Vaatasin mootori üle. Mootor on kuiv ja ei tilgu mootoriõli. Mul pole palju kogemust diislimootori kohta.

Kas oskate öelda mis viga täpselt on selle mootoris?

Näitan Teile 2 videot

http://www.youtube.com/watch?v=Hzzx79XKDzA

http://www.youtube.com/watch?v=5WlMY3jjKok

Ette tänades,
Martin

Marty
+3725021581 ainult SMS

GAZ 69 1965a
ZAZ 968M invaauto 1987a
Vasta
#2

Nii ei tohiks ka otse remondist tulnud mootor käia. Kas pump hamba võrra mööda pandud, 1 pihusti ka nagu ei tööta. Kas turboga, viimaks turbo kinni? Kütus- tunamullune bio paagis?
Vasta
#3

Suitsemise põhjuseks kui see on ainult külmalt ja soojenedes kaob, pakuks pihusteid või pihustiotsi. Ilmselt läbisõit siis juba seal miljoni kuni kahe ligidal kui juba remonti oli vaja... Aga see klõbin õlikorgi alt võib vabalt ka pihustitest tulla, kuna need ju ka seal kl.kaane all õli sees peidus...

Kapoti alt ei kanna video kahjuks õiget heli üle, seega ei oska seda kommenteerida.

Kas käivitub poolest pöördest?

Ja pumba valesti panemine jääb vast esialgu mängust välja, kuna sellel mootoril vast ei ole enam vana head rihmaga käitatavat kõrgsurvepumpa, vaid tegemist pumppihustitega ja elektroonilise pritsega...

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#4

Aga üldiselt võiks see teema üle kolida margispetsiifilisse foorumisse.

2002.aasta Galaxy ei ole siiski Auto-Moto foorumi teema.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

Vaidlesin töökojas automehhanikuga selle auto pärast. Lõpuks automehhanik võttis selle auto töökotta. Uuesti parandab selle ära ilma palgata.

Loodan et auto läheb hästi kui uuesti teeb parandama.

Marty
+3725021581 ainult SMS

GAZ 69 1965a
ZAZ 968M invaauto 1987a
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne