Pisut kodumaiseid värviraamatuid
#1

Foorumis on olnud paar varasemat teemat, mille sappa minu post küll sobiks, ent teen ikkagi uue. Kes ikka enda saba kergitaks kui mitte ise Wink

Algust sai autojoonistustega tehtud mõistagi lapsena (nüüdseks üle 30 aasta tagasi), vahepeal siirdus aga huvi mujale, päris kunsti ja selle õpetamise manu. Uus ots sigines neli aastat tagasi kirjastuses Kuma töötades, kui pakuti põnnidele värviraamatu joonistamist. Praegu on neid esimesi raamatuid (Autod, Audi ja Vormel-1 maailmameistrid) kaunis valus vaadata, ikka kole abitud teised. Peagi sai Kuma kuu peale saadetud ja käed löödud kirjastusega Koolibri.
Kuna Koolibri kirjastab raamatuid, mis harivad, siis pakuti kohe alguses välja, et võiks miski hariva vinkli külge pookida. Mulle meeldis see väga ja nii on nüüdseks väljas neli raamatut:

Ralliautod
[Pilt: 2008_ralliautod_pisike.jpg]
Valikut saab näha siin

Pereautod
[Pilt: 2009_pereautod_pisike.jpg]

Sportautod
[Pilt: 2009_sportautod_pisike.jpg]

Maastikuautod
[Pilt: 2010_maastikuautod_pisi.jpg]
Autovaliku ja juttude eelvaade

Kohe-kohe jõuab müügile
Vormel-1 autod
[Pilt: 2011_Vormel_1_200.jpg]
Autovalik on näha siin

Valmimas on
Võistlussportautod
https://picasaweb.google.com/kuuse.indre...portautod#

Värvilisi pilte väga sügavalt puurida ei maksa, olen selles vallas veel üsna nõrk. Pealegi olen laisk nagu keskmine inimloom ikka, värvinäidised mahuvad tagakaanele üsna pisikeselt ja pole väga põhjust neid viimse vindini väänata.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne