Buraani elektriskeem
#1

Tere!

Oleks vaja buraani elektriskeemi. Teab keegi mingit linki, või on kellegil mingi raamat vms, et saaks siia selle skännida. Oleks väga vaja seda eletkriskeemi.Sad
Vasta
#2

http://acat.autodealer.ru/index.php?mark=4_140

Vene keel ei tohiks probleemiks olla... - Seal peaks kõiksugu skeemid olemas olema - lihtsalt vali õige masin välja.
Vasta
#3

Vene keelt väga ei jaga, aga proovin sealt välja otsida selle.


Oleks vaja sealt seda kontaktivärki just, mul on see Buraan aastast 1981 ka muidu, need paistavad seal uuemad masinad olevat.
Vasta
#4

(12-03-2011, 12:18 PM)ladarider007 Kirjutas:  Oleks vaja sealt seda kontaktivärki just, mul on see Buraan aastast 1981 ka muidu, need paistavad seal uuemad masinad olevat.

Tean juhust, kus tilk õli tegi imet. Nimelt Burani kahesilindrilise mootori üks silinder hakkas puterdama pöörete tõustes. Tuli välja, et kontakt ei jõudnud nii kähku sulguda kui väntvõll kiiremini käis. Pärnu lähedal Seljametsa kandis purilennuk "Blaniku" küljes oli see mootor.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#5

(12-03-2011, 12:48 PM)aavu Kirjutas:  
(12-03-2011, 12:18 PM)ladarider007 Kirjutas:  Oleks vaja sealt seda kontaktivärki just, mul on see Buraan aastast 1981 ka muidu, need paistavad seal uuemad masinad olevat.

Tean juhust, kus tilk õli tegi imet. Nimelt Burani kahesilindrilise mootori üks silinder hakkas puterdama pöörete tõustes. Tuli välja, et kontakt ei jõudnud nii kähku sulguda kui väntvõll kiiremini käis. Pärnu lähedal Seljametsa kandis purilennuk "Blaniku" küljes oli see mootor.

Aga tead, kus saaks selle aastakäigu või noh nende vanemate buraanide elektriskeemi koos selle kontaktivärgiga?
Vasta
#6

(12-03-2011, 13:04 PM)ladarider007 Kirjutas:  vanemate buraanide elektriskeemi koos selle kontaktivärgiga?

See peaks olema, skeemi ei leidnud.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#7

Äkki on abi enne lume sulamist.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Kõike mida teed,tee hästi!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne