K-175 krossikas
#1

Kas kellelgi on kokkupuudet k 175 krossikatega, tehnilist infot, kataloog, pildid jne?
Vasta
#2

Mingeid joonistusi paarist raamatust ma ehk leian, aga krossirataste varuosakatalooge ja muud detailsemat infot pole tõenäoliselt kunagi korralikult eksisteerinud.

Asp
Vasta
#3

Pane äkki mingid pildid ülesse, ehk on siis võimalik mingeid oletusi teha.

Asp
Vasta
#4

Mis asi on K-175 krossikas?

:???
Vasta
#5

see on 175cc krossiratas mis oli siis nagu voshod või kavross Smile raam sarnane cz-iga
Vasta
#6

ühes 65 või 67 aasta A.Palu \"piiblis\" oli paara sõna sellest krossikast ja vist oli isegi pilt ja see masin oli kindlalt kovorovets aga mingi index oli järgi.
Vasta
#7

seda ma mötlengi et see pole ju mingi asi
Vasta
#8

Iga masin on mingis mõttes \"asi\", olgu siis tehnilise kurioosumi või tehnikaajaloo verstapostina. K-175 tehase krossiratas on vähemalt ajalooline väärtus küll.

NB! See ei ole miski ise juppidest kokku pandud kahtlase väärtusega liikur, mida tavaliselt \"krossikaks\" nimetatakse.

Laiemat silmaringi, härrased.

Asp

Vasta
#9

Kovrovets ringraja masin, jälgige käiguvahetuse kuju Smile

[Pilt: KOVROVEC_175.jpg]
Vasta
#10

Palu piibli järgi on unicmani otsitava krossika nimi K-175CK. Ehk lihtsustab otsninguid!

Aga siukese ringraja Kovrovetsi mootor võiks küll omalgi olla. Peedistaks vist nii mõnegi Jawa ja Izhimehe.:rull

1950 M-400; 1962 K-175A; 1984 Accord, 1973 Mopar power, Swedish daily-driver Wagon
Vasta
#11

raam, rattad, mootor, lenks, mingi paak ja sadul ka aga ma arvan et need on valed
Vasta
#12

paak on rohkem mingi 125 moodi, aga küljed on keegi meistrimees sisse pressinud, nüüd on kaks suurt lohku aint. ees on 21 tolli ratas ja taga on 18 tolli
Vasta
#13

mootor on ikka tehase oma, ühe sumpsiga, suur silinder, lahtine sidurimäng, käib ülespoole, tead ise ju küll...
Vasta
#14

pane see kuskile üles, või kust sind kätte saab?
Vasta
#15

kui sa oma U2U-d loed siis näed et ma jõudsin ka sellele järeldusele...Smile
Vasta
#16

pilt nüüd
Vasta
#17

päris vinge pill Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne