hinnapäring
#1

ZIL131 tehliseabikuudiga,vene sõjaväekäest saadud,militaarvärvis,dokumentidetta,komplektne,umbes 5a tagasi sõitis.Minu silmaga 15 m pealt vaadates midagi hullu ei näinud.
Inimene tahaks seda saada oma krundilt minema(ise ta transporti ei organiseeri).Mis on selle asja reaalne hind ,et plats saab puhtaks korraga?Teda see ei huvita kas elule või ahju.Asi peab toimuma mai -juuni.Asub lõuna Eesti väikelinna äärelinnas.
Pilte hetkel ei saa ja muud ei tea ise lisada.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#2

Kas tegu on Räpinast Taimarist järgijäänud tehnoabiga? Tal seal oli sarnane loom.

Kui ei, siis soovitan järgmist:
Uurida kui palju on säilinud tehnoabi kuudi sisustust ja kui komplektne on kapoti alune.
Mida rohkem seal kraami alles on seda rohkem saab küsida.
Teine Versioon on võtta masina tühimass aluseks ja lisada sümbolne 100eurot kaalu hinnale ja panna pikale oksjonile osta.ee keskkonda. oksjonit soovitan panna vaatamiseks ca 20päeva või rohkem.
See on selleks et leida rohkem potensiaalseid ostjaid. võimalikult palju detailseid pilte.
Igale asjale on kuskil ostja ja küsimus on selles kuidas sa leiad talle võimalikult palju huvilisi ja kui oskuslikult sa suudad presenteerida oma pakutavat kaupa. See eeldab muidugist kenasti aja ja närvikulu.
Edu sulle sellise vahva kolaka müümisel. Militaarihuvilisi peaks leiduma veel. Alla kaaluhinna ei ole mingit mõtet ära anda. Kui ostjat ei leidu siis on kõige viisakam klient Kuusakoski kes saadab spetsiaalauto seda äraviima ja kannab kohusetundlikult ja ametlikult raha sulle üle ilma kauplemata ja ilma kelmitamata, mida aga ei saa igasugu ülesseostjate suhtes öelda.
EDU!

http://www.motoristiklubi.eu  : pidevas sisu lisamises tegemistest.
Auto on vaid tagaveoline, ülejäänud on ostukärud!
Vasta
#3

tere,olen Kuusakoski igapäevane klient,mina muidugi sel eesmärgil,et sealt tagasi korjata unikaalseid tööriistu,selleks aga pean iga mineku tarvis kusagilt vanarauda hankima,mõned kutsuvad,et vii niisama ära,vaat et maksavad veel peale et saaks toataguse puhtaks,teised aga küsivad mingi kopika,olen enamuses maksnud pool kehtivast vanaraua hinnast,sest sõit ja aeg maksavad ka midagi,aga kui tahad osta mingit "vanarauda"millel museaalne-unikaalne väärtus,siis sellel muidugi kauplemise-kokkuleppe hind.
Vasta
#4

Hinnaga kuni 1k€ võiks ära osta. Kuudi võib eelmine omanik endale jätta

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#5

[quote='kris' pid='261531' dateline='1301174584']
Hinnaga kuni 1k€ võiks ära osta. Kuudi võib eelmine omanik endale jätta
[/quoteHoovist peab kaduma terve auto.Kaalu pole ka kohapealToungue


vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne