Voshod M
#1

Tere!
Taastan Voshod M-i. Kiskusin selle laiali, varsti puhastan raami ära ja läheb värvimisele.

Aga nüüd selline mure, et ei ole kindel, kas kõik asjad jäid piltide peale seega oleks vaja jooniseid. Kõiki võimalike. Surfasin netis, aga midagi ei leidnud.
Vasta
#2

(27-03-2011, 11:42 AM)demtor Kirjutas:  Tere!
Taastan Voshod M-i. Kiskusin selle laiali, varsti puhastan raami ära ja läheb värvimisele.

Aga nüüd selline mure, et ei ole kindel, kas kõik asjad jäid piltide peale seega oleks vaja jooniseid. Kõiki võimalike. Surfasin netis, aga midagi ei leidnud.

Ma pole veel mudelist Voshod M kuulnudBig Grin, küll on olemas 2M ja 3M ,seega alustaks sellest,et kumb mudel sul siis on?

Viimase kahe mudeli kohta,mingeid detaili katalooge ma pole siiani kohanud, ma usun,et siiski neid oli aga kus nad liikusid ja kelle kätte,seda ei oska keegi öelda.
Aga,et minu jutul ka mingi mõte oleks siis, postita siia pildid oma laiali võetud masinast ja usun,et koos teiste kaasfoorumlastega suudame kindlaks teha,mis sul sealt puudus on.



Vasta
#3

Endal täpselt sama jama, sai suure hurraga kiirelt möödund v. ülemöödund aasta Voshod 2M lahti võetud, et kiirelt mootori remont ja värvimine ning siis kokku tagasi, aga mootori kokkupanekul tulid tagasilöögid, mis tuju ja huvi 0 viisid ning asi siiani seisnud. Nüüd tahtsin hakata edasi tegema, aga jupid kõik koristamiste käigus laiali rännanud mööda garaazi ning mõned jubalakd on agarad koristajad mõtetute asjade pähe minema ka visanud.
Aga teemasse ka, kirjandust olen otsinud ja leidnud selliseid asju:

Voshod 3M raamat

ja antud lingil on allpool suur värviraamat voshodidest, millest ka kindlasti abi.

Detailikataloogi voshodi kohta pole ise ka veel leida suutnud, vene lehtedel mingit versiooni olen kohanud, aga üldjuhul need failid tasulised ja mingi venemaa sms-teenuse süsteemiga pole jamama hakanud. Kui keegi on kätte saand siis võiks teada anda.

Edu ja vastupidavust,
Marek
Vasta
#4

Niih! Vastan siis selle Voshod 2m ja 3m kohta.
Voshod 1M (tegelikult tehases toodeti teda nimega "Voshod") hakkati tegema 1965 aastal Degtjarovi nimelises tehases , seal samas kus tehti Kovrovets motorattaid. Põhimõtteliselt Voshod 1M on sama mis Kovrovets К-175В (neid tehti 1964-1965 aastatel). Erinevus ainult kütusepaakis, muu on sama, ainult et on nati võimsam. Minu masin on aastast 1968 .

Siis tuli Voshod 2 , seejärel Voshod 2M, oli ka Voshod 3 ja 3M , 3M-turist ja 3M-01.

Sõber saadab mulle täna tehtud pilte ja siis lisan siia.

Hetkel seis selline, et raami küljes ainult rattad ja lenks =)
Kuna olen üliõpilane vabaaega eriti ei ole...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne