500cc krossikas
#1

Äkki keegi teab kust saada 500cc 2-stroke krossi mootorit? CZ või mõnd muud?


Äkki on veel kellelgi mingit infi Gagiva krossikate kohta?
Vasta
#2

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Rando916
Kõik mida teate!

Võiks siiski täpsustada teemat, muidu läheb läbuks. Smile
Vasta
#3

üks mu koolivend myyb oma cz\'i. vist on 250cc. kui on huvi, anna teada. muud erilist ma cz\'idest ei tea Sad

Pots ja postivahe.


Vasta
#4

Kas keegi osakb midagi rääkida neist külgvankriga cz-dst, millel oli omaaretatud 2-pütane mootor peal? Olen selliseid sõitmas näinud,, veel paar aastat tagasi. Väga rajult läksid edasil...
Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: vootele
Kas keegi osakb midagi rääkida neist külgvankriga cz-dst, millel oli omaaretatud 2-pütane mootor peal? Olen selliseid sõitmas näinud,, veel paar aastat tagasi. Väga rajult läksid edasil...

Rinka omad olid minu tagasihoidlike teadmiste kohaselt liidetud 2 X 380 cm3 mootori comboga. Ja tõesti raju minekuga. Smile
Vasta
#6

paar aastat tagasi jäid needsamad mehed rajaäärde upa ringrajal. ja just minu nina alla. tühjagi ma enam sõitu vaatasin.

ja kurtnas oli kahepütise 2x400 cz karter täitsa saadaval. ei mäleta ainult, kas seal ka midagi muud veel küljes oli.
Vasta
#7

Seal olid karter ja üks silinder. Muud ei midagi.

[Pilt: PICT5531.sized.jpg]

Asp
Vasta
#8

bla-bla-bla...

infi paluksSad
Vasta
#9

kui tahad osta, siis selleks on eraldi rubriik ja KB. minu arust on see jutt vägagi inf.

Asp, ehk tead sedagi, kes neid kartereid müüs?
Vasta
#10

seljuhul, näita mulle see koht! Oled sa näinud mõnda?
Vasta
#11

Peaks olema nii, et Cz 500 ei ole mitte 500 kuubikut vaid hoopis midagi alla 400
Vasta
#12

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: riho
Peaks olema nii, et Cz 500 ei ole mitte 500 kuubikut vaid hoopis midagi alla 400

Pole kuigi kursis, aga klassis kuni 500cm3 sõideti massiliselt Cz 380 cm3 mootoritega, kuna see oli sobivaim omal ajal. Sealt võibolla rahvasuus ka \"500 Cz krossikas.\"
Vasta
#13

TO Rando916: olen küll näinud, ausaltöeldes just tulin sealt:
ÄRI (OST-MÜÜK-VAHETUS). vot sedapsi.

500cz on jah tegelikult alla 400 kuubiku. vene ajal ju vahepealseid klasse polnud ja 350-klassi alla ei mahtunud.
Vasta
#14

Jajah

Unustame nüüd hetkeks need cz-d.
Kas Gagiva DGM-ist on keegi midagi kuulnud?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne