#1

tere mötlesin et kirjutan siis möne söna enda eelmise suve projektist.
asi sai alguse sellest et sai sebitud mingi hiina tehase bagi millel oli 150cc mootor peal variaatoriga. sai sellega ka natukese söidetud kuid jama ja kapriisne ning jöuetu.
samal ajal löppes mu eelmine auto milleks oli nissan micra 1987a, 1,0 37kw ning tekkiski möte siis need kaks omavahel kokku sobitada.
kevadel kui maa sulama hakkas ja nii palju soojaks läks et enam näppus külm ei hakand sai siis tegema hakatud ning mingisugune 2 kuu pärast sai juba hääled.
pöhimötteliselt ehitasime (koos äiaga)terve tagumise otsa uue ja panime auto esivedrustuse.
ma pole suurem asi jutu mees nii et möned pildid .

http://fotoalbum.ee/photos/g5943/sets/1134539

k 750, Yamaha xt350 ja vw Passat
Vasta
#2

Eks ta kole siil paistab, alguse asi. Ole rahulik, sellele sa pidama ei jää, kui niikaugele jõudnud ja maik vastupuhuvast tuulest ja lendavast porist käes! On veel alles 25 aastat tagasi koos poegadega valminud "kolhoosniku bagi". Kasutasin pööratud Luaz`i tagasilla koos mootoriga(ventilaator jäi siis omale seljataha), ette sai zapika torsioonidel esisild, 09 hammaslattrool. Põhjaks Eraz`st väljalõhutud rihvelalumiiniumleht. Majandi utiilplats andis kogu materjali. Kere keevitamiseks sai laenatud kohalike võistlusbagide ehitaja käest konduktorit. Iste sai "Kolos " kombainist jne. Et ma ei kasutanud durali saamiseks lennukiproppe, titaani saamiseks BRDM`õõtsasid, siis sai rajaleminekuks liig kohmakas aga maigu saime suhu. Varsti sai tehtud jalgrattaraami torudest õõtshoobadega uus esisild jne. Kokku sai keevitatud töömasina järel oleva Sak`ga! Ikka tund keevitamist ja kanister bensiini läinud!
Vasta
#3

ega jh väljanägemine tal jh köik see param pole ja ega see on ka ikka pidevas ümber ehituses ja remondis.
järgmise asjana tuleb hakata nö turvapuuri tugevdama , kuna mul önnestus see kuskil 50-60 km/h kiiruse pealt üle katuse keerata ja nyyd on puur peal viltu väheke ja raamil praod sees möningates kohtades ja ka esimese ratta völl läks pooleks.

k 750, Yamaha xt350 ja vw Passat
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne