Jawa varuosadest
#1

Otsin siin enda Jawale mõningaid vajaminevaid varuosi, leidsin ühe lehe kust oleks võimalik osta täiesti uusi juppe. Kas kellegil on mingisuguseid kogemusi või on äkki keegi juba sealt midagi tellinud? Igatahes esmapilgul ei hakka silma mingit infot mis puudutab nn. postimüüki.

http://www.jawamarkt.cz/
Vasta
#2

Kas sa Teletorni all motopoes oled käinud? Need mehed tegelevad Jawa juppide toomisega. Kahtlen, kas see postimüük sulle palju odavam tuleb. Pealegi, kuidas on lahendatud garantii - kui ei meeldi saadad tagasi (jälle kulu). Poes on ikka parem, vaatad asja oma silmaga, katsud käega, kui ei meeldi ei osta või kui ei sobi viid tagasi. Poehärradega annab kokku leppida. Nende endi sõnade kohaselt on kõike võimalik tellida.
See on minu arvamus.

Puhh.
Vasta
#3

samas paljusid osasid poehärradel ei ole.
Näiteks hammakaid.
Vasta
#4

Jah, teletorni all on küll jupid, aga ma ostsin sealt ja räiiigelt kallis koht. Mul oli käigukasti hammakaid vaja ja seal olid ainult need väiksemad, 2tk mingi üle 700.- kokku. Ja siis hiljem, leidsin kodukohas Viljandist mingist autopoest ununenud jawa hammikad, sain terve partii mingi 150 eest. Tartust Brauer motost saad ka tellida, suht sõbralikud seal. Ja vist kõik olemas neil ka. Aga ku mudu ei leia, ehk annan ise, mul neid hammikaid terve jooks olemas (nii uuele, kui vanale jawale). Ja kui ikka ei taha, siis üks väga hea koht on Tallinnas seal Subaru müügikeskuse kõrval, mingi vene tsiklite müügikoht. Seal on jaffidele ka peeeris palju juppe. Näiteks, uued harjad: 125 eek.-
Vasta
#5

veerenni pood subaru kõrval on küll klassika, aga hinnaklass on peajagu teletorni omast ikka üle.
Vasta
#6

Minu teada on Tartus Braueri motopoe Jawa jupid ikkagi pärit teletornimeeste käest, kes siis ainukestena ise neid tsehhist kohale veavad. Veerenni poest tasub küsida igasuguseid kaelustihendeid, mida teletorni juures pole (näiteks spidoka, tahhomeetri ja käimalöömisvända tihendid), kuid nende hind on seal ropp tõesti!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne