Moto- ja Vanavara Päev 2011
#1

Laupäeval, 21. mail korraldab Wana-Koga Tsiklitall Nõo lähedal Kolga külas järjekordse Moto- ja vanavara päeva. Ürituse ajakava ja tutvustus : www.tsiklitall.org
Lisaks traditsioonilistele vanatsiklitele näeb seekordsel üritusel ka lõunanaabrite "elusat" NSU Kettenkradi ! Toimuvad demonstratsioonsõidud !
NB ! Restaureerimiskonkursi osavõtjatel palume eelnevalt registreeruda :
http://www.foorum.tsiklitall.org/showthread.php?tid=363

Suur Kombinaator
www.tsiklitall.ee
Vasta
#2

Tere mehed.
Homme siis laadale.Näitsel seekord väga palju huvitavaid tsikleid ja erilist headmeelt teeb meile teadmine,et paljud tsiklid valmisid just homset päeva silmas pidades.
Kohal on ka üks roomikutega tsikkel ja trikimehed trikitavad ka nii,et ei jää muud üle,kui tsiteerida klassikuid Türilt,et kõiki kes kohale ei tulnud peame me meeles.Ja teisi ka.
Katsuge olla-katsuge tulla(Türi vanasõna)
Jaan Tsiklitallist.

Katsuge olla...
Vasta
#3

Türi Vanaratta Seltsingu poolt korraldajatele kestvad kiiduavaldused.Jätkake oma tuntud headuses.
Lgp. -ga.
Vasta
#4

Käisin ka kohal ja tunnistan,et iga aastaga läheb üritus aina huvitavamaks, samuti ka kauba valik laadal oli seekord päris korralik. Kiitus Jaanile ja ka kõigile teistele Tsiklitalli liikmetele, ürituse korraldamise eest.

Fotosid ka laada päevalt: http://fotoalbum.ee/photos/steves/sets/1154821
Kahjuks otsustas mingil hetkel fotoaparaat koostöö lõpetada ja NSU kettenkrad jäigi pildistamata.Sad


Vasta
#5

Üritus = SUPPER.
Tänud korraldajatele.
Kahju, et koju sõites kaotasin oma IZ-i lipu ära marsruudil Nõo - Rõngu - Viljandi.
Vasta
#6

(23-05-2011, 09:02 AM)miilits Kirjutas:  Üritus = SUPPER.
Tänud korraldajatele.
Kahju, et koju sõites kaotasin oma IZ-i lipu ära marsruudil Nõo - Rõngu - Viljandi.

Läheb teemast välja, aga saa ükskord aru - see lipp peabki Sul iga kord ära kaduma, kõik on õige, ära kurvasta!

Vasta
#7

Tsiklitall tänab kõiki osavõtjaid!

Fotogalerii üritusest on nähtaval siin:
http://galerii.tsiklitall.org/index.php?cat=14
Vasta
#8

Ka Motomaania pole ilusat ja tähtsat üritust unustanud:
http://www.motomaania.ee/2011/05/wana-ko...rariteete/
Vasta
#9

Tänud korraldajatele!! Vinge üritus oli!
Sõitev kettenkrad oli klass omaette ja ega omanik ka eriti tagasi ei hoidnud.
Vasta
#10

Tegijatele kummardus,oli tõesti super ja ilm ka suvine.Tagadi laadaga ei anna kohe mitte võrrelda,seal kõik ainult raha pea väljas,alustades korraldajatest.
Vasta
#11

Sm. Kass
Parastamise asemel võiks anda oma panuse lipu leidmiseks!
Muidu pean hakkama jälle uut tellima ja õiges mõõdus suusakeppi otsima, sest mul oli neid ainult üks jooks.
Küsimus foorumlastele:
Mida arvate sellest masinast?
http://www.motomaania.ee/2011/05/wana-ko...rariteete/
Vasta
#12

(27-05-2011, 06:29 AM)miilits Kirjutas:  Sm. Kass
Parastamise asemel võiks anda oma panuse lipu leidmiseks!
Muidu pean hakkama jälle uut tellima ja õiges mõõdus suusakeppi otsima, sest mul oli neid ainult üks jooks.
Küsimus foorumlastele:
Mida arvate sellest masinast?
http://www.motomaania.ee/2011/05/wana-ko...rariteete/

Olgu, sm. Miilits. Annan panuse lipu otsimiseks! Juba täna vaatan koduaia läbi ja ka tööjuures hoian silmad lahti! Ilmselt liigun homme ka Türi - Abja maršruudil..Aga palun täpsustada, mitu lippu juba kadunud on ja kas ka eelmiste kadunud lippude vastu veel huvi on? Kindlasti tuleb neid otsimise käigus mitmeid välja.
Aga iseenesest on see huvitav traditsioon ja peaks kindlasti jätkuma! Selline vimpli peitmise (kaotamise) ja otsimise mäng on täitsa põnev, siiski peaks seda formaati aga veel lihvima - auhinnad leidjale (näit. pildistamine lipuga), mingid koordinaadid, kaardid, viktoriiniküsimused, vihjed jne.
Mis mõõdus suusakepp peab olema (info vajalik juhuks, kui ma originaali ei peaks mingil põhjusel leidma)?

Sellest masinast arvan mina, et tegu ei ole tsikli ehk mootorrattaga. Oled vist isegi siin varemalt küsinud, et milleks talle esiratas...ja ega erilist vajadust ei olegi. Tegu siiski linttraktoriga, muidugi huvitav riistapuu ja uhke on olla sellise omanik. Saab rahvale sõitu teha, filmides esineda jne.
Aga pole tal põtra (hirve) ja penssu võtab ka see 2 - liitrine opeli mootor liiga palju.

Vasta
#13

(27-05-2011, 08:48 AM)kass Kirjutas:  Mis mõõdus suusakepp peab olema (info vajalik juhuks, kui ma originaali ei peaks mingil põhjusel leidma)?

Ettevaatust! Nii sünnivad (kõrg)kunstivõltsingud!

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#14

Vaatasin ka mina laadal,seda Kettenkradi lähemalt. Mis,restoreerimis tööd puudutab siis selle kohta ei ole ainsatki halba sõna öelda. Ksf Kass välja pakutud suur kütusekulu ei ole mingi näitaja sõjaaaegse masina puhul,sest tollel ajal olid mängu reeglid ikka hoopis teised ja 2,0 liitrine Opel Kadett?Olympia? mootor on ilmselt piisav jõuallikas seda edasi vedamiseks.
Väiksemaga jõuallikaga ei tuleks vist selle masina liigutamine eriti hästi väljaBig Grin
Sellise masina juppe olen kunagi ka Kurtna laadal näinud ja ka militaar foorumites lugedes on mõni üksik osa maa seest välja tulnud. Aga, kuhu siis ikkagi need komplektsed Kettenkradid Eestist kadusid? Ma ise kahtlustan,et meie piiriäärsed naabrid ilmselt tassisid endale äraRolleyes.

Hoopis tõsisemaks pähkliks laadal osutus see Zündapp K800,mille puhul ei saanud osa rahvast pihta,et kas ikka on 4 silindrine või 2 silindrine boksermootor. Õnneks pean tagant järgi tõdema,et mul oli õigus,et tegu oli ikka 4 silindrise mootoriga,kuna milleks 1 silindrile siis 2 küünalt ja 2 väljalaske toruWink


Vasta
#15

Lgp. Foorumlased, minu küsimus oli hoopis teise masina kohta, nüüd võite mõnitama hakata, et ma ei mõista arvutikastiga normaalselt suhelda, laske käia, kuid masinaks oli hoopis see, millega Volts vahepeal sõitis ja see asub allpool olevas pildigaleriis asukohaga:
30 rida vertikaalis - 5 rida horisontaalis
31 rida vertikaalis - 1 rida horisontaalis
kollast värvi ja lesib külili, sest keegi tiris käsistarterist nööri liiga pikalt välja ja see ei jooksnud enam tagasi.
Minu küsimus käis viimase kohta, arvuti alal targematel palun mitte sõimama hakata.

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne