Bensiin & muud mootorikütused

Etanooli sisalduse poolest tundub nii küll. Väävlit ka kõige vähem. Ega kõikide koostisosade kohta ei oska kommenteerida mida on parem kui on rohkem ja mida võiks vähem olla. 
Circle K-s teadagi on müügil 2 sorti 95, Miles ja Miles Plus. Väidetavalt see "miles" lisaaine sertifikaadil olevaid numbreid ei muuda. Kas kõlab loogiliselt, arvestades et kütustel on vahet tunda küll? Rolleyes
Vasta

(21-12-2018, 16:36 PM)veix__ Kirjutas:  Kas kõlab loogiliselt, arvestades et kütustel on vahet tunda küll? Rolleyes
millega ja mis ühikutes "tundmist" mõõdetakse - kas on mingi mõõteriist nimega "kütuse vahe tundmise asi"?

insenerlik lähenemine: kui suurusjärk on õige, on kõik korras
Vasta

Mis ajast inimese poolt tunnetatud asju mõõtühikutes ja mõõteriistadega mõõdetakse? Mina oma autoga tunnen vahet. Küsimus oli aga rohkem selles, et kui see lisand midagi sertifikaadil olevates numbrites ei muuda, kas saab see siis reaalselt erinev olla. Rolleyes
  • vähendab kütusekulu kuni 3%*
  • vähendab heitgaaside kogust
  • parandab mootori töökindlust
  • puhastab ja kaitseb auto mootorit
  • taastab ja säilitab auto mootori võimsuse
  • tagab auto mootori efektiivse töö
    *miles® mootoribensiini võrdlus ELi standardile vastava lisaaineta mootoribensiiniga
Vasta

Mõõdetakse taadeldud tagumikuga Big Grin

Töötavat asja ei maksa remontida, läheb katki
Vasta

(22-12-2018, 01:46 AM)Laurts Kirjutas:  Mõõdetakse taadeldud tagumikuga Big Grin

Ok, mõõtmisest saan veel aru aga kus neid perseid taadeldakse? Big Grin Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(22-12-2018, 01:57 AM)mlsluik Kirjutas:  
(22-12-2018, 01:46 AM)Laurts Kirjutas:  Mõõdetakse taadeldud tagumikuga Big Grin

Ok, mõõtmisest saan veel aru aga kus neid perseid taadeldakse? Big Grin Big Grin

Perseid "taadeldi" vanasti püksirihmaga,..

Triumph GT6, Corvair Spyder, Datsun 280Z, E21 320/6 
Vasta

No täitsa pael! Ei saa oma diiselminikaubikut(Fiat Scudo, Alexelas) tangitud. Paned püstoli paaki, teed kõik manipulatsioonid kaardiga, tankur hakkab andma ja umbes kahe liitri juures kõmps kinni. Võtad püstoli kätte, avad uuesti aga kohe vaht vastas ja kinni jälle. Ometi tean, et 80 liitrine paak üsna otsas juba. Niristasin kuidagi kümme liitrit, siis proovisin teisest automaadist. Sama lugu, vahutab nagu pesumaja ojas. Polnud kannatust oodata järgmist diislimeest, et kuidas temal õnne on. Pean pattu tegema ja kodusest tanklast sinist võtma. Kui saab, siis hakka küll mingit öko-bio vigurit kahtlustama praeguses talvises diislis. On teil parem õnn tankimisega?
Vasta

(27-12-2018, 00:08 AM)pen.skar Kirjutas:  ...Sama lugu, vahutab nagu pesumaja ojas. ... Kui saab, siis hakka küll mingit öko-bio vigurit kahtlustama praeguses talvises diislis. On teil parem õnn tankimisega?

Lätist võetud talvine (-27 sildi järgi) diisel ikka kollane ja vahutab nagu suvinegi.
Vene oma pea läbipaistev ja vahutab tunduvalt vähem. Eesti omadega kokkupuudet pole.
Vasta

(27-12-2018, 00:08 AM)pen.skar Kirjutas:  No täitsa pael! Ei saa oma diiselminikaubikut(Fiat Scudo, Alexelas) tangitud. Paned püstoli paaki, teed kõik manipulatsioonid kaardiga, tankur hakkab andma ja umbes kahe liitri juures kõmps kinni. Võtad püstoli kätte, avad uuesti aga kohe vaht vastas ja kinni jälle. Ometi tean, et 80 liitrine paak üsna otsas juba. Niristasin kuidagi kümme liitrit, siis proovisin teisest automaadist. Sama lugu, vahutab nagu pesumaja ojas. Polnud kannatust oodata järgmist diislimeest, et kuidas temal õnne on. Pean pattu tegema ja kodusest tanklast sinist võtma. Kui saab, siis hakka küll mingit öko-bio vigurit kahtlustama praeguses talvises diislis. On teil parem õnn tankimisega?

Kas paagi tuulutustoru ei või umbes või jäätunud olla? Mul sarnane jama olnud, siis ka tankida ei saanud, muidu kui püstolit esimeses astmes hoides, nii et toruots vaevu paagikõrist sees oli.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne