Teema on suletud

Ida-Virus sõidab minu teada vähemalt 3 200 seeria IKARUST ringi.

Kaks tükki on punased 250 ,üks linnalähiliini oma ülalt valge alt sinine.

Üks ammulubatud pilt.
Saatus: ümberehitatud töökojaks
Seisukord: pildistatud paremini säilinud küljelt, mootoriruumist paistab valgus läbi, sisu puudu
asukoht: Tartu mk.

Lähem inf ja parema kvaliteediga pilt: bbmm@mail.ee


Ega see Vorbuse buss pole.

Nõo vald, Tartu mk. E.U.


Mis numbritega TAK-i Ikarused müüdi Leetu? 3 bussi oli vist?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...

Lätis sõidab veel edukalt 200-seeria Ikarusi ringi - nii liine (kollased) kui ka turiste (ikka veel) vedavatena.

Alljärgnev pilt on tehtud eile Rundale Hertsogipalee parkimisplatsis ning see viis (arvat. Jurmalast seltskonna lossi vaatama).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.

Olles nädalavahetusel võistlustel Viljandimaal Kõpus nägin asulast käbisõitmas ühst \"kohaliku\" pikamaaliini Ikarusi, mis tundus koolibuss olevat? Kuna olin autos kaardilugejaks, siis lähemalt silmitsemiseks parku mahti polnud.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!

Lätis onjah veel linnaliini bussidki Ikarused.
Ümmargused üksikud 9TR Škoda trollidki peaksid olema seal alles.

Pärnumaal nädalalõpus ringi sõites kohtasin nii tavalist nõukogudeaegset pilti: Seisab Läti numbritega Ikarus 260 tee ääres, ohukad põlevad, rahvas istub kraaviserval ja kellegi jalad paistavad bussi serva alt.

Nii tavaline, õnneks nõukogude ajal.


Panen siia pildi USA Ikarusest!
Neid Ikaruse busse olen ise oma silmaga näinud
Portlandis,Oregonis sõitmas, kuid ise sõitnud pole.
Mingid linnad USAs veel proovisid neid kuid Portlandis olid nad pea 15-20 aastat kasutusel. Vist Honolulus,Hawaiil olid ka mõned, kindel pole.

Just a man!

PETSS Kirjutas:Tallinna viimaseid see vaevalt oli.Viimased olivad natuke teistmoodu suunatuledega ja numbrid olid juba EA seeriast.Arvestades ,et see buss on pärit Seljalt arvan ,et tegemist on Pärnu bussiga.
Leidsin lõpuks üles oma Tartu nimekirjad. Seal on 14-77 esz garaazinumbriga 46. Nii et Tartu buss, ehitusaasta ilmselt 1966. Aastal 1970 müüdi see buss Tallinnfilmile! On ehk keegi sarnast kinobussi kunagi tähele pannud??

Tuli meelde üks asi, et TAK-is on kaks bussi numbriga 2929.
Mõelmad Ikarus 266 tüüpi bussid.
Mul kuskil pilt ka olemas, kus nood kõrvuti seisavad.

See oli 73 aastal kui EESTI TELEFILM tegi Moostes filmi \"Aeg maha\"Kuna ETF oma tehnika puudus laenati seda ETV ja Tallinnfilmist.Siis oli see buss seal, tagumine osa oli juba maha võetud.See vedas valgusparki.Käisin küll isaga ka teistes kohtades filmivõtetel kaasas aga rohkem toda bussi ma kohanud pole.

al Kirjutas:Üks ammulubatud pilt.
Saatus: ümberehitatud töökojaks
Seisukord: pildistatud paremini säilinud küljelt, mootoriruumist paistab valgus läbi, sisu puudu
asukoht: Tartu mk.

Lähem inf ja parema kvaliteediga pilt: bbmm@mail.ee
Ega see äkki omaaegne Tartu ATP tehnoabibuss pole? Mäletan seda liikumas veel 80.-te alguses. Garaažinumber oli tal 123.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee

Regardman Kirjutas:Lätis onjah veel linnaliini bussidki Ikarused.
Ümmargused üksikud 9TR Škoda trollidki peaksid olema seal alles.

Laupäeval üksjagu põhjalikult ja pikalt Riiat pidi sõitnuna (sh palju ka kesklinna pidi, kus on trolliliinid) ei hakanud kahjuks küll ükski 9TR mulle silma (küll aga palju Ikarusi ja muid asju, isegi LAZe).

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.

Täna käisin Narvas ja läbi Sillamäe sõites jäi ühes hoovis silma pikamaa Ikarus, arvatasti 255. Oli punast värvi(vähemalt ülemine osa, alumist ei näinud).

Martti Kirjutas:Täna käisin Narvas ja läbi Sillamäe sõites jäi ühes hoovis silma pikamaa Ikarus, arvatasti 255. Oli punast värvi(vähemalt ülemine osa, alumist ei näinud).

See seal Sillamäel on 256 .
Tean seda masinat isegi.

Meie linnade tänavapildist ammu kadunud Ikarus 260 ja 280 on Vilniuse linnaliinidel tänapäevani täitsa olemas ,kusjuures 280 leidub tunduvalt rohkem.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee

Mind ikkagi huvitab tolle 66 praegune olukord,kas keegi miskit teab?
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne