Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

(08-10-2014, 12:22 PM)Jossu Kirjutas:  Mul on jalus üks kolmefaasiline elektri mootor.

ksf Jossu vaataks ehk ps-d üle.
Või on mootor juba ära viidud? Ma üsna ammu kirjutasin...

krt üks kamraad viis koos muhu tungiga, mainisin ka seda kuskil järgmises postituses endateada...



Enne kui asjad pressialla lähevad panen need korra siia ka ülesse.  Pakkuda siis järgmised asjad:
Kasutamata katla restid ja ukseraam
Elektrivints 3 faasi
Elektrimootor 3 faasi  750W 1420rpm
Elektrimootor 1 faas  peal kleebised 370w ja 500w pöördeid 1425 2tk  (1 on tehase pakendis)
Elektrimootor 1 faas ilmselt läbipõlenud 2tk
Ukse automaat sulgur käega katused on korras.
Fritüüri kütteelement (temperatuuri regulaator vist ei tööta)
Opel calibra, mootor puudu.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Eesti Ladaklubi

Opel Kadett E
- kõik sedaani klaasid v.a. esiklaas. Esimesed küljeklaasid on rohekas tehasetoon. Tegelikult on ka uus esiklaas (Poola toode, rohekas toon + riba) - selle eest küsin lihtsalt raha. Ehk on 40eur ok?
- Irmscheri stanged ja küljespoilerid (sh uksepealsed osad). Sedaanile. Vajavad tööd, aga on erilised asjad
- GSI tagastange
- luukpära tagatulesid (ühed vist nn GSI tavalised / triibulised), sedaani "värvituuninguga" tagatuled
- esisuunatuled, kollased
- salongilülitid, kellad-spidomeetrid, kapotialused vedelikepaagid, kojamehed jms "pudi". Salongiplasti, istmeid jmsi ei ole.
- nn väikese ploki mootriga masina pikem pooltelg
- ABSta pidurivõimendi (ketas+trummel masinalt)
- C16NZ (55kW 1,6 monopritse) pritsepea ülemine pool
- paar tehase-katuseluuki (koos raamiga, aga ilma katuseplekita). Need peaks AstraF ja VectraA-ga kompatiiblid olema
- 5d GSI küljepealsed küljespoilerid, tagumised pooled ja ilma uksepealse osata
- F16/F20 käigukasti osi
- 4/5d masina uued karbid, sisemised + välimised tiivakaared. Nende eest küsin raha
- ilmselt veel asju. Võib julgelt asju küsida - teema on aktuaalne, niiet annan suht kiirelt konkreetse vastuse Wink

asukoht Saku, kontakt 533 666 06

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

Keegi nagu otsis, aga võin eksida. Leitud GAZ-51 käigukasti väljavõte. Kel huvi andku märku.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.

(23-10-2014, 16:59 PM)Naabrivana Kirjutas:  Keegi nagu otsis, aga võin eksida. Leitud GAZ-51 käigukasti väljavõte. Kel huvi andku märku.

MIna otsisin, aga 53- e oma. Minumeelest ei ole need sarnased- tähendab, et sarnased on nad kindlasti, aga vist ei sobi Big Grin .  Kas on muidu kardaanile või pumbale?

(23-10-2014, 17:02 PM)maitus Kirjutas:  
(23-10-2014, 16:59 PM)Naabrivana Kirjutas:  Keegi nagu otsis, aga võin eksida. Leitud GAZ-51 käigukasti väljavõte. Kel huvi andku märku.

MIna otsisin, aga 53- e oma. Minumeelest ei ole need sarnased- tähendab, et sarnased on nad kindlasti, aga vist ei sobi Big Grin .  Kas on muidu kardaanile või pumbale?

sarnasus on võrreldav siga vs kägu st kinnitus kasti külge on minu meelest erinev. Välja võtte otsast puudub otsene viide millele, võllil on ainult kiilusoon peal. Samas ega ma neist kastidest miskit tea, peale selle, et oma tehtud põkal oli selline vahel ja mingi poolik 51 kast on millele kinnitus sobis.

   
Õli ja pori kaitsekiht on korralik, aga eemaldatav.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.

Erinevad on jah, ainuke asi, et kui selle kaan koos võlliga 53-e väljavõttele sobiks. Kuskandis asud ? Kardaanile on see asi aga mõeldud küll.

Kas 53 karbil esimene h.ratas kaldhammastega polnud?

(24-10-2014, 00:42 AM)pen.skar Kirjutas:  Kas 53 karbil esimene h.ratas kaldhammastega polnud?
On jah, päris kindlasti kohe... aga mul oli selline mõte, et ehk sobib 51-he väljavõtte kardaaniotsa kaan koos simmeri, võlli ja laagriga 53-ele hüdropumba asemele- ma ei imestaks kui võllid ja laagrid sama mõõtu on.  Vist aga ei sobi samuti- tundub väiksem olevat ja laager on vast siiski 51-he väljavõttel korpuses, mitte kaanes...

(24-10-2014, 01:20 AM)maitus Kirjutas:  
(24-10-2014, 00:42 AM)pen.skar Kirjutas:  Kas 53 karbil esimene h.ratas kaldhammastega polnud?
On jah, päris kindlasti kohe... aga mul oli selline mõte, et ehk sobib 51-he väljavõtte kardaaniotsa kaan koos simmeri, võlli ja laagriga 53-ele hüdropumba asemele- ma ei imestaks kui võllid ja laagrid sama mõõtu on.  Vist aga ei sobi samuti- tundub väiksem olevat ja laager on vast siiski 51-he väljavõttel korpuses, mitte kaanes...

https://www.google.ee/search?q=gaz+53+k%...B600%3B450

selle pildi järgi eeldan, et 53 kastile ei sobi, kaane kuju teistsugune.

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.

Käisin täna kohalikus kommunaalis ja nägin siis nende püta peal ära misssugune see asi peab välja nägema. Väljavõte on täpselt sama mis hüdropumbalegi, aga pumba asemele käib teine kaan, millel ka veel eraldi laager sees ja simmerling samuti. Sinna käbi otsa käib Uaz- i kardaan tavaliselt. Käbi koss võlligaon võimalik lihtsalt otsast sisse pista ja kardaan hoiab ta kindlas asendis. Oskan nüüd oma kellegi isetehtud soperdist ka teise pilguga vaadata ja ma arvan ,et sellest võib peale väikest ümberehitust ka veel asja saada Smile .
Photo 

tervitus, lugupeetud kaas-khvoorumlased!

Garaažikoristuse käigus on üle jäänud mõningad vidinased, millistele mina ei näe muud eesmärki, kui rauahunt. 

3x zaz velg. Rehvid on täiesti siledad, kuid veljed tunduvad päris viisakad.
[Pilt: 1.jpg]

[Pilt: 2.jpg]

Lisaks natuke väiksemat "muhu" kola - tagatuled, esituled koos võrudega, sidurikorv(?) 
[Pilt: 3.jpg]
[Pilt: 4.jpg]


2. Minu jaoks tundmatu mootor. Väidetavalt on kunagi maha võetud mosse pealt, millise pealt ei osatud öelda. Klapikambrikaanel on loetav kiri "Opel" 

[Pilt: 5.jpg]
[Pilt: 6.jpg]
[Pilt: 7.jpg]

ära annan tastua, juhul, kui neid kellelgi vaja on. Vanarauda oskan ise ka viia. 


Asuvad Tallinnas, Nõmmel.

533 01 522

Tanel

Võib-olla keegi mõtleb, et tal on garaažist või suvilast täpselt üks laud puudu. Plaadi mõõdud on 120x100mm, kõrgust 74cm.

[Pilt: IMG_9475.JPG]

Kogu see värk on paraja tolmukorra all, samuti on plaadil mõningad kõrvetamisjäljed (pildil vasakul pool). Täispuit. Kui iluvead kõrvale jätta, siis püsib kenasti koos, s.t. funktsioneerib kindlasti hea mitu aega. Kahju teist ahju hakata ajama.
Tahtja saab endale minemaviimisvaeva eest, asub Tallinna kesklinnas.

(25-10-2014, 18:27 PM)simmtann Kirjutas:  2. Minu jaoks tundmatu mootor. Väidetavalt on kunagi maha võetud mosse pealt, millise pealt ei osatud öelda. Klapikambrikaanel on loetav kiri "Opel" 
Näikse olema 400-mossega väga sarnane mootor, ehk siis pärineb ilmselt ennesõjaaegselt Opelilt. Kas just K38, aga midagi sinnakanti. 

(10-10-2013, 19:59 PM)mlsluik Kirjutas:  Saabunud on uus laar trosse, ca 600tk. 
Kuna paljudele jäid trossid saamata siis tõin uue portsu juurde, paar nädalat olen ise ka kohapeal olemas neid kätte jagamas, trossid asuvad tartust 15km viljandi poole, toon ka tartu ja alates 10tk saadan ka väikse lisatasu eest üle eesti. Endiselt AM foorumi liigmetele on trossi hinnaks 1€/tk.



Tehnikahuvilistel kodanikel läheb vast ikka tõstetrosse vaja, oleks pakkuda 1,8m pikkuseid trosse, mõlemas otsas silmused. Vajadusel saab omavahel jätkata. Vedelevad muidu niisama jalus, aga ei asu eestis. Kui kellegil vaja siis toon tartusse, lisandub transporditasu 1€ per tross. Max tõstevõimet ei oska öelda, kui 3t tõstis üles küll. Isa olen metsas kasutanud pikemate puude veoks.

Paar slaidi lisaks:

[Pilt: CAM00405.jpg]

[Pilt: CAM00406.jpg]

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(25-10-2014, 18:27 PM)simmtann Kirjutas:  tervitus, lugupeetud kaas-khvoorumlased!

Garaažikoristuse käigus on üle jäänud mõningad vidinased, millistele mina ei näe muud eesmärki, kui rauahunt. 
"Läks ja laulis..."
Kõigi pudinate vastu on keegi juba huvi üles näidanud, kui midagi ikkagi alles jääb, karjun uuesti, seniks kõik.

Kadunud isast järgi jäänud hulganisti vene autode pudinaid. Mingeid klaase, lõdvikuid, laagreid, simmereid, tulesid, karpa jupe, kojamehi, velgi jne, jne.
Tahaks asjad ära anda(kõik korraga). Kaupa palju ja pilte teha ei viitsi. Universaal kerega autosse peaks ära mahtuma.

Kel huvi, siis kirjutage erasõnumitesse! Asukohaks Pärnumaa.

vabal ajal painutan kaablit...

Mul üle ja jõhkralt jalus üks Morris Eight 36nda aasta komplektne esisild, pole raatsind ära visata ja aianurka kõdunema panna, kuid nüüd vist peab loobuma, käiku ta ei lähe

[Pilt: 2374677129189c_l.jpg]



tundub et see ei pälvi erilist huvi oksjonil.
Kui keegi tahab omale soodsalt saada, siis andku tuld.
 http://www.osta.ee/pakiraam-54905727.html
Muidu lõikan ribadeks ja saan häid torusid näputäie Big Grin
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 7 külali(st)ne