Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

(11-09-2015, 17:00 PM)saarrand Kirjutas:  
(11-09-2015, 14:24 PM)TALUPOEG TALUJA Kirjutas:  See roheline klots peaks olema veneaegne poleerimispasta. No vaevalt et seep. Suhu ära topi,pidi mürgine olema.

See roheline klots poleerib üsna hästi autode pleksiklaasist esitulesid!

Pasta KOI on lisaks pleksi poleerimisele ideaalne vahend alumiiniumi poleerimisel! Minu aastal 1998 poleeritud Valiandi bensupaak, mis tegelikkuses on too Dvigatelis haltuurana tehtud Lada lisapaak, peegeldab tänaseni. Võib ka alumiiniumi  erilisus märgiks olla aga KOI annab mingit sellist "keemiat", mis ei lase oksüdeeruda. Pidi olema tõesti mürgine aga nagu ka tsüaniidvask - ilma mürgisuseta ei saa ilusat tulemust! 
Ise arvan, et isandpaugul tasub KOI omale hoida! Proovi mõne valatud heebli peal, äkki hakkab meeldima? 

(11-09-2015, 14:15 PM)isandpauk Kirjutas:  Küsimus veel, et kas ühel pildil olev 20cm roheline plasteliini meenutavast materjalist pulk on lihvpasta või peaksin kutsuma päästeameti?
Poleerimispasta neh, väga hea asi kui tahad midagi tõsiselt läikima lüüa. Ka ümbrispaber on samasugune kui minu klotsil. Kulub seda puru väga vähe. Tervest klotsist peaks piisama eluks ajaks, kui poleerid vaid enda tarbeks. Kunagi sai tehtud pussnuga, mille tera kohta on küsitud, et kus ma kroomida lasin? Sama rohelise puruga poleeritud teras tegelikult.  Toungue

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Poleerimispastast... pole küll oluline, aga pigem on see  pasta GOI (vist tuli nimest riiklik optika instituut vms) , mitte KOI. Sisaldab kroomoksiidi, sellest mürgisus, tsüaniidide ga ilmselt võrrelda ei kannata

Vene kroonus hulgi värvimuusikakorpusi toodetud ja sellega läikima löödud. Kusjuures natukese harjutamisega saab sellega töötada ka 3000 rpm käia ja täismõõdus kettaga (u 300mm) lihtsalt ei tohi ühe koha peal seisma jääda, siis põletab matiks.

EDIT: parandasin pöörded 300lt 3000le

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Käia ei tea soovitada GOI pastaga, küll sobib vildist ketas, nii 3-5 cm paksune. Lased veidi pastat pöörlevale vildile ja lihvid.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(11-09-2015, 17:27 PM)PlyVal64 Kirjutas:  Ise arvan, et isandpaugul tasub KOI omale hoida! Proovi mõne valatud heebli peal, äkki hakkab meeldima? 

Kui ma omale piisavalt seda alles jätan ja paarile sõbrale jagan, siis ikka jääb üle. Tõenäoliselt võtan tagadile kaasa ja annan neile, kes oskavad küsida.

Järgmised küsimused:

* Mis sodi on nõukogudeajast pärit erkoranž pulber, mis kõik sellega kokkupuutuvad pinnad edukalt ära määrib?
* Kaalu järgi arvestades tina / plii pulber? Mis, milleks, kas kellelgi vaja?
* Nõuka-aegsed autokeemia pudelid-plaskud-õlikanistrid jms? tahab keegi mingit nostalgiavärki arendada vms.? on nii tühja kui täis taarat.
* käiakivid, luisud, viilid - on keegi huvitet? Võtan ainult sel juhul tagadile kaasa, kui keegi kasvõi aitäh eest ära viib.

Eesmärgiks on jätkuvalt koristuse käigus võimalikult väikse prügikoguse genereerimine, seega võtke vabalt ühendust, kui midagi vaja.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

Oranž pulber on arvatavasti tinamennik, mürgine kui kurat, aga kunagi kasutati värvipigmendina. Kui näpid, siis ära unusta korralikult käsi pesta, ka sisse hingata pole mõtet. 

See on pliimennik, tinamennik on must.

(12-09-2015, 00:45 AM)kass Kirjutas:  See on pliimennik, tinamennik on must.
Tinamennik võib ka pruun olla. Pead küll ei anna, aga olen sellist näinud. Mainitud oranž pulber on kindlasti pliimennik ja mürgine kui kurat. Mõned ajavad seda tikutulega taga. Pakun et hädalised on varsti omanikul ukse taga ja viivad menniku minema. Mind tehti sellest kraamist kiiresti lagedaks. Tasus ainult korra hõigata, et poisid, mul on!
Kaitseb see kraam puitu mädanemise eest, sest on nii mürgine, et ükski batsill seda süüa ei taha. Ntx aiaposti maa-aluse osa võib sellega üle võõbata kui see söödava kraami peenardest piisavalt kaugel on. Mõned olla mingi möksi koosseisus sellega ka autopõhja võõbanud.

Füüsika on valus ja matemaatika teeb vaeseks, kui sa nende sõber ei ole.

Tsitaat:  Mõned olla mingi möksi koosseisus sellega ka autopõhja võõbanud.


  Nõukaajal oli selle orange nimi ikka tinamenning ehk vene keeli šurik. see oli ainukene roostetõrje vahend mida kasutati laevanduses, ja sõjaväes vesistes- niisketes kohtades. Samuti  sealt koju tassitud kraamiga võõbati auto põhjad ja ratttakoopad üle.


[Pilt: 2429761780a4f8_l.jpg]



[Pilt: 242976194d0fed_l.jpg]

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA

Jah eks see sama aine oli ju ka koostisosana nendele pommidele millega linnades maja seinu pasandati! Big Grin

Metsanduses kasutatakse siiamaale kuusetaimede juurte tupsutamiseks ümberistutamisel. Kevadel saigi paartuhat vaksapikkust kuusetaime huvi puuduse tõttu sisse randaalitud ja maasikad asemele istutatud. Kurram, kas see mürk marja ka võib jõuda- püsiv on ta kindlasti?

Kurram jah, nüüd on täitsa pe sses! Enne Pauguonu oma goipastaga, nüüd Penskar maasikapõlluga takkajärgi! Enam pole kahtlust, et Maa on määratud hukule ning ellu ei jää meist keegi! hiljemalt 90-ne aasta pärast pole ühtegi tänast foorumlast enam elus, ma olen täiesti kindel! Eterniidist ma ei hakka rääkimagi....
Pliist ja selle toimest võite lugeda näiteks siit
http://www.miksike.ee/docs/referaadid200...eevend.htm
aga ega Te ei viitsi nagu nii!

(12-09-2015, 10:51 AM)kass Kirjutas:  Kurram jah, nüüd on täitsa pe sses! Enne Pauguonu oma goipastaga, nüüd Penskar maasikapõlluga takkajärgi! Enam pole kahtlust, et Maa on määratud hukule ning ellu ei jää meist keegi! hiljemalt 90-ne aasta pärast pole ühtegi tänast foorumlast enam elus, ma olen täiesti kindel! Eterniidist ma ei hakka rääkimagi....
Pliist ja selle toimest võite lugeda näiteks siit
http://www.miksike.ee/docs/referaadid200...eevend.htm
aga ega Te ei viitsi nagu nii!

üks idioot luges selle puht uudishimust läbi ja kas targemaks ka sai, on ise küsimus

Veel pole maha löödud

EDIT: siguli patjadele ja kosmeetika karbile uus omanik leitud

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

(12-09-2015, 11:24 AM)JaakH Kirjutas:  
(12-09-2015, 10:51 AM)kass Kirjutas:  Kurram jah, nüüd on täitsa pe sses! Enne Pauguonu oma goipastaga, nüüd Penskar maasikapõlluga takkajärgi! Enam pole kahtlust, et Maa on määratud hukule ning ellu ei jää meist keegi! hiljemalt 90-ne aasta pärast pole ühtegi tänast foorumlast enam elus, ma olen täiesti kindel! Eterniidist ma ei hakka rääkimagi....
Pliist ja selle toimest võite lugeda näiteks siit
http://www.miksike.ee/docs/referaadid200...eevend.htm
aga ega Te ei viitsi nagu nii!

üks idioot luges selle puht uudishimust läbi ja kas targemaks ka sai, on ise küsimus

Kulla ksf! JaakH, ära põe! See on uudishimulike idiootide juures tavapärane tulemus, ei midagi sellist, mille puhul peaks muretsema! Siin on kaks võimalust - 1)idioot on algselt juba liiga tark!
2)idioot on liiga rumal, midagi enam külge ei hakka!
Kui saad "ise küsimuse" kuidagi enda ja teiste ksf! -de jaoks täpsemalt formuleeritud, siis saan ka mina ehk rohkem aidata, seniks ole tubli, pea vastu ja ära suvalist spämmi südamesse ja rohelist klotsi suhu võta!

Ära anda liivapaberirull kaaluga 16kg. - Ära antud.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

Vanaraua hinnaga ära anda veel:
* natuke nõukaaegset õlletaarat (keski siin kogus silte?)
* propaaniballoon koos kiirühendusega
* lülitiplokk ja 1,5" gaasikraan
* smazka ehk mingi kinnine määrdekonserv 750 grammi
* mingi teine kinnine konserv "TSIATIM"? 660grammi

Edit: ära antud/visatud

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

(12-09-2015, 22:09 PM)kass Kirjutas:  
(12-09-2015, 11:24 AM)JaakH Kirjutas:  
(12-09-2015, 10:51 AM)kass Kirjutas:  Kurram jah, nüüd on täitsa pe sses! Enne Pauguonu oma goipastaga, nüüd Penskar maasikapõlluga takkajärgi! Enam pole kahtlust, et Maa on määratud hukule ning ellu ei jää meist keegi! hiljemalt 90-ne aasta pärast pole ühtegi tänast foorumlast enam elus, ma olen täiesti kindel! Eterniidist ma ei hakka rääkimagi....
Pliist ja selle toimest võite lugeda näiteks siit
http://www.miksike.ee/docs/referaadid200...eevend.htm
aga ega Te ei viitsi nagu nii!

üks idioot luges selle puht uudishimust läbi ja kas targemaks ka sai, on ise küsimus

Kulla ksf! JaakH, ära põe! See on uudishimulike idiootide juures tavapärane tulemus, ei midagi sellist, mille puhul peaks muretsema! Siin on kaks võimalust - 1)idioot on algselt juba liiga tark!
2)idioot on liiga rumal, midagi enam külge ei hakka!
Kui saad "ise küsimuse" kuidagi enda ja teiste ksf! -de jaoks täpsemalt formuleeritud, siis saan ka mina ehk rohkem aidata, seniks ole tubli, pea vastu ja ära suvalist spämmi südamesse ja rohelist klotsi suhu võta!

Oh ei põe isand Kass! Ma ikka ütlen oma tüdrukule ära võta südamesse vaid suhu! 

Veel pole maha löödud

(15-09-2015, 22:27 PM)isandpauk Kirjutas:  Vanaraua hinnaga ära anda veel:
* natuke nõukaaegset õlletaarat (keski siin kogus silte?)
* propaaniballoon koos kiirühendusega
* lülitiplokk ja 1,5" gaasikraan
* smazka ehk mingi kinnine määrdekonserv 750 grammi
* mingi teine kinnine konserv "TSIATIM"? 660grammi

Aitab kah tänaseks.

Nigula karge peale käsi!!!!!!!! Võin tuua hea kesvamärga asemele

Veel pole maha löödud
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne