Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

(18-03-2018, 14:52 PM)Kadjakas Kirjutas:  Tugevusklass ei puhu pilli. 

See ongi ainuke, mis pilli puhub. Kas ostad rauast odava noa või korralikust terasest teraga noa, vahe on päris suur.

Pinnakatte hind (külmgalvaanika versus kuumtsink) on isegi Eestis täpselt sama hinnaga. Väga isegi sõltumata kogusest.
(jah, ma tean, et Lätis on mõlemad 40% odvam, see ei puutu asjasse)

Vaevalt, et ta suurtootmisegi puhul erinev on.

.

(18-03-2018, 15:45 PM)stihl Kirjutas:  
(18-03-2018, 14:52 PM)Kadjakas Kirjutas:  Tugevusklass ei puhu pilli. 

See ongi ainuke, mis pilli puhub. Kas ostad rauast odava noa või korralikust terasest teraga noa, vahe on päris suur.

Pinnakatte hind (külmgalvaanika versus kuumtsink) on isegi Eestis täpselt sama hinnaga. Väga isegi sõltumata kogusest.
(jah, ma tean, et Lätis on mõlemad 40% odvam, see ei puutu asjasse)

Vaevalt, et ta suurtootmisegi puhul erinev on.

.


Lambidetailide galvaaniseerimise hindade ja noateraks sobiliku materjali valimise üle väitlemine kisub väga teemakaugeks. Mina seda juttu ajada ei taha. 
Meinasin ennist lihtsalt, et seniste tähelepanekute järgi on suurim hinnahüpe keermelatil külmtsingilt kuumtsingile. 4.6-8.8 külmtsingitud keermelatt on märkimisväärselt odavam kuumtsingit tootest. Äkki mul pärast tekkib mõte, mil viisil seda lihtsamini mõistetavalt väljendada. 

See ongi ainuke, mis pilli puhub. Kas ostad rauast odava noa või korralikust terasest teraga noa, vahe on päris suur.

Usun et puhtast rauast nuga maksaks rohkem kui korralikust terasest nuga.Tuues näiteks võrdluse helitehnika kaablite juures,kus vask 99.9999 maksab korralikult.
  Ma usun keemiliselt puhast rauda ei ole siin foorumis keegi käes hoidnud.Niiet jääme ikkagi terase juurde,olgu ta siis vähese süsiniku sisaldusega või legeeritud teras.

Töölaud
http://album.ee/node/29781097/50323749
plate, uksed ja sahtel metallist, puit osa ka nagu ok. Asub jõgevamaal mustvee kandis, hind võiks olla 15 euri
viis696216kuus või ps

MB 309-st jäid mõned jupid üle ja aitähhi eest võiks ära anda. Võibolla kellegil soov mingit sobilikku lappi välja lõigata. Tuled isegi kasutatavad. Ütleme,et üle keskmise head.
Kui keegi ei soovi, lähevad järgmise koormaga kuusakoskisse ja plastik prügikasti. Asuvad Viimsis ja saatma ei hakka. 
Samuti puudub garantii roostele ja antud detaili sobivusele järgmisele aparaadile. Aitähhi hinnas ei ole ka detailide paigaldust. Big Grin


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Kõik abistavad tegevused orkide arvukuse vähendamiseks. 4x4 ja muude vajalike autode korrastamine ning kõiksugu eriprojektid.
MTÜ Toeta Ukrainat EE522200221082095744 Swedbank`is ja märgusõnaks (Autod Viimsist rindele)

Uut peremeest otsib piltidel kujutet väiketraktori toorik. 
Hind 200 Euri.
Asub Tallinnas, Nõmmel.

Kontakt: 56497534 
[Pilt: IMG_20180319_180230.jpg]

[Pilt: IMG_20180319_180246.jpg]

[Pilt: IMG_20180319_180259.jpg]

[Pilt: IMG_20180319_180307.jpg]

[Pilt: IMG_20180319_180321.jpg]

Selline malm raudadega pliit lõpetas üle öö soojenemise. Varem kõik töötas, aga täiesti lambist üks hetk enam ei lähe ükski raud ega ahi soojaks. Kuna tegu suht robustse asjaga, siis usun et mõistliku vaevaga remonditav. Engal oli teine sarnane kohe võtta ja ei viitsi tegeleda. Kui keegi peaks tahtma, siis ainult järeletuleku vaev Kambja lähistele. Välimuselt natuke määrdunud, aga muidu enamvähem viisakas. Pildi peal jäi mingil põhjusel esikülg veel eriti must paistma, peegeldab vist. Tegelt päris nii hull ei ole. Toungue


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Kas keegi vajab oma liikurile ajastukohaseid 3CT-150 akupurke? 1 paistab OK olevat, teine on veel kuuse all tallel.
Kuna lähevad Emexi hunnikusse siis kompensatsioon ka vastav.

Roostevaba ümarmaterjal 40 mm läbimõõduga ja pikkusega u. 35 cm jätkuvalt vedeleb.

Üle 2 telekat 32 ja 26 tolli. Mõlemad lcd või nii, igatahes kerged ja lapikud.  Pilt puudub mõlemal,  pole uurinud mis viga,  katki on  Smile    Kas on üldse nendega midagi teha.  Kui keegi ei soovi siis enne prügisse viskamist vaatan mis sees on.

Kui keegi tahab endale meisterdada väiksemat kappi või riiulit siis mul on jalus vedelemas neli suuremat 16 mm paksust melamiinplaadi jääki. Värvus on heledam kask ja tegu Kronospani tootega.
Pole ise raatsinud kütteks lõigata neid.

Tükkide suurused:
2800x250mm
1720x290mm
2070x1180mm
1600x900mm

Asuvad Tartus
56 9o6 847

Kui keegi soovib neid, siis võib tuua paki komme või siis mitte tuua, mul hea meel kui neist lahti saaksin lihtsalt.

(25-03-2018, 21:43 PM)Tere.Kui lõikamiseks läheb siis oleks huvitatud roolikarbi küljes olevast õlast. Saaks lõpuks Järva Jaani originaali tagastada.TervitadesEino56608941 meli666 Kirjutas:  On keegi huvitatud CK-4 kombainist?
Hakkab vaikselt maaga üheks saama. Viimati töötas üks 20 aastat tagasi ja sõitis sellele kohale otse põllult.
Esineb läbivat roostet nii punkri, kui ka teratigude põhjades.
Aja jooksul nipet näpet kasutusele võetud, näiteks hüdroõli paak. Kindlasti miskit veel, eks teadjamad ise näevad piltidelt.
Esirattad olemas, kuid pidused.
Kaasa saab ka korraliku hunniku uusi varurihmu. Samuti uued sõelad. Olemas ka vikateid ja sõrgu.
Kindla huvi korral ei pea just homme päev järgi tulema. Aga et lubadusel kaalu ka oleks, peab maksma kolmandiku ette ära.
Kaalub üle 6 tonni raamatu järgi.
Huvi puudumisel läheb pärast kevadtöösid lõikuse alla ära.
       

Teine tuntavalt kehvemas seisus CK-4 sai ära jupitatud. Kui on tahtmist, siis kombainihuvilisele võib hunnikust peksutrumli vms lisaks kõrvale tõsta.
Mootoreid on pakkuda 2Tk.
       

Vanarauda hakkab liikuma ka T-40 mootor. Endale korjan ära osad, mis T-25 sobivad. Ülejääk saadaval. Mootori töötunde oli nõks alla 700.


Hea meelega ajaks asju privaatsõnumi teel, kuna töö ajal eriti lobiseda ei saa.
Aga kes ilma ei saa, siis 5833475o

Äkki kellelgi on midagi teha töökorras veemõõtja(te)ga. Mõned ootavad lammutamist ja vanametalli (messing) viimist. Tavalised nö. korteri veemõõtjad (külma vee omad).

Klõbistasin siin arvutit ja avastasin, et täiesti kogemata olen loonud (oma kätega) uue faili.
   
Veidi aega järele mõelnuna sain aru, et mul ei ole teda ju tegelikult tarvis. Enne prügikasti viskamist mõtlesin, et pakuks õige siia - täiesti tasuta või siis mingi meelehea eest, kui võtja tahab südame rahustuseks midagi vastu anda.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.

(01-04-2018, 13:57 PM)Wiki432 Kirjutas:  Klõbistasin siin arvutit ja avastasin, et täiesti kogemata olen loonud (oma kätega) uue faili.

Soovitan osta.ee oksjonile panna.

Tänan oksionisoovituse eest, kuid otsustasin, et viskan oma kätetöö siiski prügikasti. Eks ma nii osav, nagu ma olen, valmistan vajadusel uue.
Head esimese aprilli viimast tundi kõigile. Ärge ennast tüssata laske.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.

Ära anda 6 luminofoor laelampi. 150cm torudele. Made in Finland. Töökorrasolek kontrollimata. Asukoht: Loo.
53414666

   

Seoses ühe lammutusobjektiga oleks ülearu jäämas selliseid asju:

http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?id..._id=155369


peal kiri "светильники серии дсп 15 "лада"", tutikad, koos passidega. u. paarkümmend tükki

lisaks ümmargused harukarbid, tutikad, u. 50- 100 tk

nöukaaegsed süvistatavad lülitid ja pistikupesad, tutikad, u. mitukümmend

elektrikilbid, 3 faasi, pulkkaitsmetega, möned tutikad, möned kasutatud

lambikuplid. oli ümmargusi ja oli piklikuid. valged piimklaasist. tutikad. koguse poolest ei tea täpselt. ikka oli neid. Pakitud ölgede sisse ja riidest kottidesse.

lambipesad (näitlik pilt: https://cache.osta.ee/iv2/auctions/1_20_45286956.jpg ), kupleid silma ei hakanud aga vöimalik et on kuskil olemas. kogus u. 100 tk, tutikad

kasutatud päevavalguslambid. ilma torudeta (mingi hunnik torusi vedeles ka tegelikult, aga töökord teadmata). nii ühe kui kahetorulisi. kogus u 50 tk

nöukaaegsed lüpsimasina nisakummid. tutikad. kogus mitusada tk

alumiiniumkaablit rullidena

mingid arhailise välimusega (auto)istmed paistsid ka.

Kellel löi nüüd pirn pea kohal pölema, et kuluks midagi ära, siis tingimused on sellised, et kes tahab, see viib KÖIK minema (ka puruks asjad). Hinnasoov oleks südamlik aitähh ja selle eest aitan asjad lae pealt alla ka tuua.
Asukohaks on Kuressaare, täpsemalt EPT hoov. Ühendust paluks vötta esmases järjekorras meilile rain.rand@hotmail.com, sekundaarses järjestuses tel. nr. 53945407 (kui ma vastu ei vöta, siis ei tasu meelt heita- helistan esimesel vöimalusel tagasi. Lihtsalt töö iseloom on selline, et ei saa kogu aeg telefonile vastata.

Väikse vihje vöib ka teha, et mingeid pudeleid näha ei soovi, aga suur kohvisöber olen küll.

Pakkuda hunnik ca. 6x2x2 meetrit kasutatud puitu. Nats on 100x100,  50x100, 30-40 planku, a enamus tolline servatud ja servamatta laud. Kuivanud olid 30 aastat kanalas, niiet on ka mäda ja sitta nats. Alates tänasest on lume all. Saadaval padisel ja täitsa tasuta, viska peale ja vii minema.


http://fotoalbum.ee/photos/klemmm/111531953


53980192

Novat, kes tahab õlivahetuseks estakaadi teha. Materjal tasuta olemas.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne