Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

(31-01-2019, 00:06 AM)linnuke Kirjutas:  Ei ole küll mototeema ,aga ehk on kellelgi keegi ,keda võiksid need jubinad huvitada.
...

Liitmismasina vastu on huvi. Tartusse tuleb kuidagi?

Teeme sõbralikult pooleks.Mikker Markole, arvuti olevtoomale
Teema lõpp

(31-01-2019, 10:45 AM)linnuke Kirjutas:  Teeme sõbralikult pooleks.Mikker Markole, arvuti olevtoomale
Teema lõpp

Ma olen võibolla pisut ebapädev, aga see mikker pole minu meelest üldsegi mitte mikker vaid hoopis raadio. Mikrilaadne toode teisisõnu.

Kah våimalik.Eile alles leidsin ,pole jåudnud såveneda.Aga seda uhkem Smile

Auto signalisatsiooni komplekt, kasutamata. Kas ja mis seal täpselt veel peab käima, ei oska öelda muud peale puldi, mis on mul kasutusel teise süsteemiga. Juhtmestikul olev lai pistik läheb sireeni meenutava osa külge, aga ma ei tea kas see on lihtsalt sireen ja peaks olema mingi karp veel või juhibki see kogu süsteemi. Lihtsalt sireeni jaoks ilmselt nii paljude juhtmetega pistikut pole vaja.
[Pilt: ySVRNS.jpg]

Pult oli olemas ikka (selline: https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1LJR.hTAKL...40x640.jpg ), aga seda kasutan oma autol teise Cobra signa mudeliga. On nii pult kui PIN-kood. Puldi rikke korral saab PIN-koodiga valve maha. Oli ka privaatsõnumi kaudu huviline juba, kui diiliks ei lähe, siis annan teada. Wink

midagi on siin valesti.sellele alarmile ei saa pulte lisada.pildil olev nn. immopulk ei kuulu komplekti.pin-kood on vaikimisi 1111.kas seda on muudetud.

Ausalt öeldes ei oska kommenteerida, sain selle kompekti juba aastaid tagasi ja pole ise kasutanud. Võimalik et midagi on mõnest teisest komplektist ka, mul oli vaja pulti ja see oli kaasas. Smile PIN-koodi kohta ei oska öelda, aga seda saab alati ise muuta.

ok.siis sul vedas,et puldid seal sees olid.muidu on ta ilma pultideta.pin-koodi saab muuta ainult siis,kui on teada vana pin-kood.selles kogu point ongi.kui pin-i ei tea,siis võib prügikasti visata.sel juhul peab voolu taha panema ja proovima.kui pin on standart,siis olen huvitatud.kus kandis seda kompotti proovida saab

Mul on natuke teise mudelinumbriga Cobra, puldiga, PIN-koodi nupp ka olemas (samasugune) ja saab PIN koodi alati muuta kui teatud protseduur kindlas järjekorras läbi teha, ehk ikka sellel ka võimalik, aga ei oska lähemalt kommenteerida. LISAN: siin juhendis tõesti mainitud, et PIN-koodi ei saa muuta ilma olemasolevat koodi teadmata: http://www.audiodesign.ee/UserFiles/.fil...0trykk.pdf

Headesse kätesse ära anda alljärgnevad trükised:

Mõned ilukirjanduslikud üllitised veel alles (Lenini noorus jms), kõik muu on leidnud uue kodu.


(31-01-2019, 23:08 PM)veix__ Kirjutas:  Auto signalisatsiooni komplekt, kasutamata. Kas ja mis seal täpselt veel peab käima, ei oska öelda muud peale puldi, mis on mul kasutusel teise süsteemiga. Juhtmestikul olev lai pistik läheb sireeni meenutava osa külge, aga ma ei tea kas see on lihtsalt sireen ja peaks olema mingi karp veel või juhibki see kogu süsteemi. Lihtsalt sireeni jaoks ilmselt nii paljude juhtmetega pistikut pole vaja.
[Pilt: ySVRNS.jpg]


Nüüd peaks kindel olema, et kood on 1111. Ühendasin GND juhtme aku miinusega ja +30 juhtme plussiga ning PIN-koodi sisestamise nupu jaoks vist leidsin ka õige pistiku. Peale iga numbri (1111) sisestamist tuli natuke aega põles ja kui kõik 4 numbrit olid sisestatud, siis mõnikümmned sekundit põles ja peale seda hakkas vilkuma. Kui nüüd +15 juhtme aku plussiga ühendasin, hakkas sireen kisama ja nupuga 1111 sisestades jäi vait ja pärast jäi vilkuma 4 korda (4 vilkumist ja siis paus). See peaks näitama, milline andur häire andis (oma auto teistsugusel Cobral on samamoodi). Liikumisandureid ei osanud katsetada ja nende töökorda ei oska lubada ja ei tea kas need üldse kuuluvad sellesse komplekti. Võibolla keegi selle info põhjal on asjast huvitatud? Huvi korral PS.

(10-02-2019, 18:00 PM)olen huvitatud,kuid ei tea esialgu millal pärnu kanti satun.kui tulen,siis annan märku Kirjutas:  [Pilt: ySVRNS.jpg]


Nüüd peaks kindel olema, et kood on 1111. Ühendasin GND juhtme aku miinusega ja +30 juhtme plussiga ning PIN-koodi sisestamise nupu jaoks vist leidsin ka õige pistiku. Peale iga numbri (1111) sisestamist tuli natuke aega põles ja kui kõik 4 numbrit olid sisestatud, siis mõnikümmned sekundit põles ja peale seda hakkas vilkuma. Kui nüüd +15 juhtme aku plussiga ühendasin, hakkas sireen kisama ja nupuga 1111 sisestades jäi vait ja pärast jäi vilkuma 4 korda (4 vilkumist ja siis paus). See peaks näitama, milline andur häire andis (oma auto teistsugusel Cobral on samamoodi). Liikumisandureid ei osanud katsetada ja nende töökorda ei oska lubada ja ei tea kas need üldse kuuluvad sellesse komplekti. Võibolla keegi selle info põhjal on asjast huvitatud? Huvi korral PS.

LÄINUD!
Kuna vaba riiulipinnaga kitsas käes, siis viskasin täna hunniku elektrimootoreid pagassi.
Aega neid katsetada polnud ega tule ka. Tean, et on nii töötavaid, kui mitte töötavaid. Ühel veel reduktorgi küljes.
Kokku 9 mootorit + 2 mingit metall ruloo oma.
Kaua neid ei hoia, uue nädala lõpu poole lähevad kaalule.

Minu hinnanägemus on 50 kohaliku.

vabal ajal painutan kaablit...

Ära anda hunnik Opel Vectra A juppe.
[Pilt: 52303445_2208371525888596_3779957458298994688_n.jpg]
[Pilt: 52500250_2208371102555305_3394275674360381440_n.jpg]
Lisaks fotodel olevatele on olemas ka:
  • Uus plokikaanetihend ja kaanepoldid 1.7D 42kW/44kW diislile(tõenäoliselt 50kW X17DTL-le sobib ka)
  • Uus korgist karteri õlivanni tihend samadele mootoritele.
  • Neli plekkvelge koos kasutamiskõlbmatute suverehvidega. Haagisele isegi ehk kõlbaksid. Veljed 14", poldivalem 4x100

Piltidel huvitavamad asjad on ilmselt uued esitulede klaasid ja käiguhoovastiku rem. komplekt. Näidikuplokk peaks olema 1.8 bensuka oma. Roolivõimendi pump kaasa ei tule.

Jupid asuvad Tallinnas, Tammsaare teel.

(25-02-2019, 22:31 PM)hardo Kirjutas:  
  • Neli plekkvelge koos kasutamiskõlbmatute suverehvidega. Haagisele isegi ehk kõlbaksid. Veljed 14", poldivalem 4x100
Huvilistele teadmiseks, et sobivad ka enamusele 4x100 poldiringiga japsidele. Käru alla lähevad, kui sild on sedapalju laiem, et rammus ET ei sega. Enamasti segab.

Leidsin pööningult 3 mootorsaagi. Ilmselt ükski neist salongist ei käivitu aga enne kuhugi äraviimist pakun varuosadeks siinsele leiutajate klubile.
* Echo 330EVL 2tk.
* Jonsereds 420 1tk.
Kontakt PS.

EDIT: Kõikidele soovijad olemas.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.

Veneaegne bensiiniga töötav leeklamp ei leia juba viimased 15 aastat kasutust. 15 aastat tagasi töötas, nüüd ei tea enam...

Paide - Türi

Liigun ka Tallinna suunal

PS

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.

(25-02-2019, 22:31 PM)hardo Kirjutas:  Ära anda hunnik Opel Vectra A juppe.

Läinud. Läksid ühe huvilise kätte.

Vaskkaabel. 4-sooneline. Pikemal jupil mõlemas otsas nõukaaegsed pistikud, väiksemal ühes otsas.
Pikkused ca 25m ja 15m.
Kaaluvad kokku ca 40kg.
Sellest vase osakaal ca 35%
Pikemal tükil väline isolatsioon kohati mõranenud.

Arvestades metallihindu, siiis hind kokku 65.-
(Selles sisaldub 55.- metallihind, 2,5.- pildistamistasu objektil, tellija juuresolekul, 2,5.- + KM kuulutuse koostamine, 3x 0.- nõuka pistikute eest ja 5.- ettenägematuteks kulutusteks või/ja metalli hinna indeksi muutumisest)

NB! Huumorivaestel inimestel palun sulgudes olev rida lugemata jätta ning lähtuda hinnast 65.-


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne