Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

Riiulipõhjast tulid päevavalgele mõned asjad.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       

Pakkuda tundmatud detailid.
Filter ning "tungraud"
Nagu näha ei ole komplektsed.
NYOSZ kirjaga filtrit ei oska kohe kuhugi toppida


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               

sai vist kõik öeldud

Pakkuda vanema ZILli tagasild, koos E rehvidega. Seisnud umbes 30 aastat:
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hpho...3497_o.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/h...9272_o.jpg

13`kitsas rehv, külvikule:
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hpho...4265_o.jpg

ZILli esisild:
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hpho...2019_o.jpg

Kombaini mootor, lühikeste pihustitega, starteriga variant. Mootorit saab ringi keerata, seisnud 30 aastat:
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/h...6025_o.jpg

Saadaval 12v diisel soendus taastamiseks või varuosadeks helista 5213749.

Saadaval Ilmarise uus õlipõleti koos kütte eelsoendiga helista 5213749.

Lisaks ka survemahuti maht umbes 500 liitrit . Olnud veevärgis .Tahtsin kompressori paagiks panna,kuid plaanid muutusid,ise maksin 700krooni,kui saaks natuke rohkem tagasi kui EMEX oleks hea.

Üle jäävad jawa 354 karteri kaaned.
Siduripoolne mitmest kohast rikutud.

pööningut koristades tuli välja üks vana rekka kompressor mis sai kunagi ühe projekti jaoks ostetud. ostetud sai see töötavana mercedes-benz-i pealt, kuid praeguseks seisnud juba 5 aastat pööningul
kirjad peal on
knorr-bremse LP4845
SEB01455
asukoht põlva. võib-olla kellegil vaja, 17. ndal rändab vanametalli

Pakuks kah midagi.
Mul rippumas garaažis gaz 21 iste.Seisukord selline nagu ta on.Mine tea ,kas keski soovib.Annan niisama ära.Kuid järgi peab ise tulema.
Ja veel rehv-millele kuulub ei tea.Kes soovib see saab.
Liigun vahel Tallinnas saan kaasa võtta.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                       

Mulle sattunud selline mootor.
Pigem mõtteline osa sellest ja väga roostes.
Kui keski ehk vajab saab vanaraua rahaga kätte.
Muidu ta teekond sinna üsnagi kindel.Kahjuks.
Siis mul jääks ära vaev autosse vintsimise näol.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               

(11-05-2014, 23:49 PM)Roland Kirjutas:  Mulle sattunud selline mootor.

Kas võib olla HTZ 7?

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.

(12-05-2014, 00:17 AM)aavu Kirjutas:  
(11-05-2014, 23:49 PM)Roland Kirjutas:  Mulle sattunud selline mootor.

Kas võib olla HTZ 7?

Ma tõesti ei tea.Kuid hägun earvamus,et see võis olla miski ujuvpargase peal.

HTZ-7 on kahesilindriline! See mootor pole ka vana põka oma.....14 ja 20.

Kas kellelgi 200L plekkvaate on vaja. Omalajal sai diislit sees hoitud, kuid nüüd pole enam vajadust ja seisavad niisama. 5-6 tükki. Tartu linnas sees asuvad.



(09-05-2014, 19:41 PM)Roland Kirjutas:  Ja veel rehv-millele kuulub ei tea...
See on tõenäoliselt motoroller Cezeta jagu.

(12-05-2014, 23:41 PM)stretch Kirjutas:  
(09-05-2014, 19:41 PM)Roland Kirjutas:  Ja veel rehv-millele kuulub ei tea...
See on tõenäoliselt motoroller Cezeta jagu.

Lihtsalt seismas.Ehk keski vajab.
Olen Tallinnas kolmapäeval...kes tahaks.

Pakun Mazda 626 varuosi
1998 GW 2.0 Mootor

müüdud on
esimesed udutuled
kondipump
käigukang
abs andurid
veljed

Vastu võtan raha või Sapaka juppe

[Pilt: 51720068.jpg]

ees on el.aknad
kesklukk
signa

tel 56357444

(11-04-2013, 16:55 PM)Wiki432 Kirjutas:  
(20-04-2012, 10:30 AM)Wiki432 Kirjutas:  Veel selle kevade jooksul läheb jupeldamiseks- utiliseerimiseks M408. Kere 412-ga sama, lapikud esituled. Kere olukord - väga kehv. Roostet palju, armatuurlaua plastik ja polstrid hävinenud. Esisilla tala juba ammu maha võetud. Mootor sai kunagi peale Zak-i oma, täiesti uus aga kui palju ta sõitis, seda ei mäleta, pakuks välja, et 70000. Käigukast veelgi uuem. Tagasild oli lihtsalt korras. Seisma jäi rooste pärast, lageda taeva all seisnud umbes 10 aastat. Kui kellegi peaks miskit veel tarvis olema, saab vanaraua hinnaga kätte.

Tuleb tunnistada oma laiskust ja tuua ettekäändeks ajapuudus, aga see Moskvitš läheb alles sel aastal jupeldamisele. Vast ikka läheb. Igastahes on kõik jupid ikkagi vanaraua hinnaga saada. Igaks juhuks annan nüüdsiis oma plaanidest jällegi märku, vana teate kustutan ära.
Natuke kõrgemal tekkis esiklaasidele isegi konkurents. Võin seda juppi ka pakkuda. Kasutatud, muidugi. Aga selle eest ei maksa üldse mitte midagi. Äkki oli isegi paar tükki. Ja see pole veel kõik. Täiesti tasuta annan ära ka küljeklaasid ja tagaklaasi. Mõningaid juppe saaks ka 2140 vrakilt, aga mis seal alles on ja mis seisukorras, ei mäleta, ligi ka ei saa veel.
Kuna mingil teadmata põhjusel jäi eelmise aastal mul suvi vist ära, üritan sel aastal toda õnnetut mossevrakki lõikuma hakata. Kõik jupid vanaraua hinnaga, klaasid ja plastik (mis on väga suuresti hävinenud) tasuta. Lisaks on vanametalli hinnaga saadaval piimajahuti ja üks kuue auguga, tõenäoliselt jaapani masina 14 tolli velg. Viimasest kahest on kuskil siin eespool pildid ka.

Tarkus ei tule alati aastatega, mõnikord tulevad aastad üksi ka.

Sõbral Võrus prügimäele minemas 2103 istmed, uksepolstrid, armatuur, liistud jne.
Kui huvi, siis anna teada ja vii kogu kraam minema!
Kontakt Võrus 55603800

Käib kevadine koristus ja läheb vanarauda mitmed autod nii dokumentidega kui ka ilma,näit.Audi 100 1978a,volgsw. D 1979a,M..B 200b 1980 jne.Vaz 2102 kere,ilmaratasteta M 20,M427 parempoolse rooliga.opel rekord 80a. ja palju muud.Kui kellelgil midagi küljest vaja või soovib tervet autot,pabered jne.siis tel.56644605
Pealeselle vedeleb veel jumz tagasild käigukastiga ja T 16 eelkäija DSza 14 sassi kere mootoritta aga käigukastiga ja veel MTZ 2 ilma rataste ja mootoritta ning TA 6 bussi jäänus.

(17-05-2014, 11:22 AM)Armex Kirjutas:  Käib kevadine koristus ja läheb vanarauda mitmed autod nii dokumentidega kui ka ilma,näit.Audi 100 1979a

Hommikune kohvi ei olnudki vajalik ärkamiseks, saatsin priva!

Audi S8 4.2 1998
Audi 200 2.1 5E 1981
Volkswagen T3 Syncro Caravelle GL 1990
Ex Audi 100 2.2 R5 1985; Audi 100 2.8E V6 1992; Audi 90 2.0 R5 1986, Audi 100 2.2 R5 1986, Audi 100 2.8Q V6 1991
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne