Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

Uut peremeest otsib nõukogude-aegne elektripliit Elektra 1001. Kas ka voolu taha võtab, ei tea. Samuti ei anna garantiisid plaatide seisukorra osas. Üks nupp puudu.

Asub Tallinnas Nõmmel.

Kristjan
56129443

[Pilt: elpliit1.jpg]

56 Packard Clipper
66 Ford Mustang HT
76 VAZ 2103

(02-07-2017, 15:34 PM)v6sa Kirjutas:  
(02-07-2017, 15:05 PM)autojuht Kirjutas:  Keegi endale nissan almerat ei taha?

Sõltub asjaoludest, elus bensupumba ja mootoriajuga bensukas võib isegi loosi minna. Palun VIN siia või PT peale.

Vin SJNFBAN16U0036815
1.8 bensukas 84kw
Kere mäda ja starter surnud, muusosas komplektne ja töökorras.
Hind:vanametalli hetkehind

Seoses Pria nõuetele vastava plasthoidla-tankuri saamisega ära anda  Abja lähedal 500 euri eest nõukaaegne 5 kantmeetrine standartmahuti diiselkütusele ja 220 v töötav kütusepump selle juurde. Ei hakka veerema- tehtud metallalus. Helista 52847 neli-seitse.
[Pilt: 1]
[Pilt: 250379831ce4f0_l.jpg]

(06-07-2017, 23:46 PM)Marko Kirjutas:  ....neli aastat ära viimata
segaduse tekitamiseks ja jälgede segamiseks tahtis vahepeal mingeid teisi juppe teine mees Big Grin
kõik pullivennad on siinsed kasutajad
eks nad tunnevad end ära ja vbolla lööb mõnel lambikese põlema
Tere tulemast klubisse,ma ütlen,et sarnase probleemiga on paljud hädas. Probleem pole vaid siinsed foorumi kasutajad vaid üle üldine mentaliteet. Kui uskuda,siis on ka mehi kellel vedeleb ka ostetud asju riiulis 10.a ja omanik pole huvi ilmutanud Teada pole,kas asjad ostnud inimene enam elus ongi või ei. Kurb on see,et kui keegi paneb asjad kinni ja siis hiljem need,kes tõesti asja vajavad nagu kasvõi see Granada Ghia salong. Peavad seda olude sunnil siis Ebayst ostma.


(07-07-2017, 23:21 PM)kopraonu Kirjutas:  
(06-07-2017, 23:46 PM)Marko Kirjutas:  ....neli aastat ära viimata
segaduse tekitamiseks ja jälgede segamiseks tahtis vahepeal mingeid teisi juppe teine mees Big Grin
kõik pullivennad on siinsed kasutajad
eks nad tunnevad end ära ja vbolla lööb mõnel lambikese põlema
Tere tulemast klubisse,ma ütlen,et sarnase probleemiga on paljud hädas. Probleem pole vaid siinsed foorumi kasutajad vaid üle üldine mentaliteet. Kui uskuda,siis on ka mehi kellel vedeleb ka ostetud asju riiulis 10.a ja omanik pole huvi ilmutanud Teada pole,kas asjad ostnud inimene enam elus ongi või ei. Kurb on see,et kui keegi paneb asjad kinni ja siis hiljem need,kes tõesti asja vajavad nagu kasvõi see Granada Ghia salong. Peavad seda olude sunnil siis Ebayst ostma.

Markoga 100% nõus .
Variant 1:Ei tulda kaubale järelegi.
Variant 2:Kokkulepitud "hüvitis" alati vale ,ehk siis polnud aega otsida ,ehk siis esimese bensuka pood avitab. Sad

No aga mis pagana pärast te igaveseks ajaks neid asju broneerite? Broneerige kolmeks või viieks päevaks, kui siis asi kadunud ei ole, siis on jälle igale soovijale vaba.

Sama jutt ostmisega - ära võta mitte raha asja eest, vaid käsiraha, mis on sama suur kui asja väärtus. Kui kokkulepitud ajaks ei ole järgi tuldud, on käsiraha seadusega sinu ja asi jälle müügiks vaba. Kui tullakse õigeaegselt järgi arvestatakse käsiraha asja hinnast maha ja tasudes null eurot võib asja ära viia. Käsiraha peamine point on selles, et esiteks on ta täiesti seaduslik ja teiseks käsiraha maksmisega ei lähe üle omandiõigus.

Lähema huvi korral lugeda VõS 2 jagu - Käsiraha. 

§ 156. Käsiraha mõiste
 (1) Käsirahaks on ühe lepingupoole poolt teisele lepingupoolele lepingu sõlmimise tõendamiseks ja selle täitmise tagamiseks antud rahasumma.
 (2) Käsirahaga tagatud lepingu täitmise korral eeldatakse, et käsiraha arvestatakse võlgnetava kohustuse täitmise katteks, täitmise võimatuse korral aga käsiraha tagastatakse.
§ 157. Käsirahaga tagatud lepingu täitmata jätmise tagajärjed
 (1) Kui käsirahaga tagatud leping jääb täitmata käsiraha andnud lepingupoole süü tõttu, jääb käsiraha teisele lepingupoolele. Kui käsiraha saanud lepingupool nõuab talle lepingu täitmata jätmise tõttu tekkinud kahju hüvitamist, arvestatakse käsiraha hüvitise katteks.
 (2) Kui käsirahaga tagatud leping jääb täitmata muul põhjusel kui käsiraha andnud lepingupoole süü tõttu, võib käsiraha andnud lepingupool nõuda käsiraha tagastamist.

Olen nagu teemast arusaanu nii et kui keegi taha viskan minema või viin vanarauds. Ja nii olengi toiminud, kui kuu aja jooksul pole pakutav tavaar kadunu siis leiab koha prügimäel või vanarauas. Vahest süda tilgub verd aga mes teha kui uutele asjadele vaja ruumi. Maa kohas veel et tekitad põllu, metsa või kivihunniku äärde koha aga linnas seda pole.

Eino

(08-07-2017, 12:24 PM)einota Kirjutas:   Vahest süda tilgub verd ...

Vaata seepärast hoiangi, mul sama häda aga veidi raskemal kujul.
Seega siis - kes tahab vanu puidust höövleid? Neid on palju.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(08-07-2017, 15:41 PM)Marko Kirjutas:  
(08-07-2017, 12:24 PM)einota Kirjutas:   Vahest süda tilgub verd ...

Vaata seepärast hoiangi, mul sama häda aga veidi raskemal kujul.
Seega siis - kes tahab vanu puidust höövleid? Neid on palju.
tahan

(08-07-2017, 10:05 AM)Mahno Kirjutas:  No aga mis pagana pärast te igaveseks ajaks neid asju broneerite? Broneerige kolmeks või viieks päevaks, kui siis asi kadunud ei ole, siis on jälle igale soovijale vaba.
...

Lähema huvi korral lugeda VõS 2 jagu - Käsiraha.
...

Ma olen ka mõelnud, et peaks iga "annan ära" tehingu puhul kirjaliku lepingu sõlmima ja enne ennast ei liiguta kui Kalevi "7lemmikut" SEB-is kindlalt seifis riiulil ootab.
ps. Marko! ma ka tahaks höövleid, aga pole kuskil hoida ;( . Saad Sa neid hoida enda juures mõne aja? arvan, et mitte kauem kui 5 aastat, siis peaks töökoda valmis olema... Broneerid ära?


(08-07-2017, 20:46 PM)hulgus Kirjutas:  
(08-07-2017, 10:05 AM)Mahno Kirjutas:  No aga mis pagana pärast te igaveseks ajaks neid asju broneerite? Broneerige kolmeks või viieks päevaks, kui siis asi kadunud ei ole, siis on jälle igale soovijale vaba.
...

Lähema huvi korral lugeda VõS 2 jagu - Käsiraha.
...

Ma olen ka mõelnud, et peaks iga "annan ära" tehingu puhul kirjaliku lepingu sõlmima ja enne ennast ei liiguta kui Kalevi "7lemmikut" SEB-is kindlalt seifis riiulil ootab.
ps. Marko! ma ka tahaks höövleid, aga pole kuskil hoida ;( . Saad Sa neid hoida enda juures mõne aja? arvan, et mitte kauem kui 5 aastat, siis peaks töökoda valmis olema... Broneerid ära?
Mul siin svenssonis kah hulk imehöövleid.Viskan Markole muu sodi hulgas kaasa ,ehk KEEGI TAHAB Big Grin

(08-07-2017, 20:46 PM)hulgus Kirjutas:  ps. Marko! ma ka tahaks höövleid, aga pole kuskil hoida ;( . Saad Sa neid hoida enda juures mõne aja? arvan, et mitte kauem kui 5 aastat, siis peaks töökoda valmis olema... Broneerid ära?

ei bronni
höövlid sisaldavad märkimisväärses koguses soojusenergiat ja terad saab tuha seest magnetiga kätte Big Grin
kui tõsisemalt siis võid saada koos kummuti linkide-lukkudega aga palun TULE VII ÄRA!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

(08-07-2017, 20:02 PM)gaz6964 Kirjutas:  
(08-07-2017, 15:41 PM)Marko Kirjutas:  Seega siis - kes tahab vanu puidust höövleid? Neid on palju.
tahan

Kiiruga ei leidnud vanast kirjavahetusest aga ikkagi küsin - ega see ometi Sina ei olnud, kellega me vestlesime paar aastat tagasi Granada mootorist? See on siiani alles, iga päev käin mööda.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Marko:
kui tõsisemalt siis võid saada koos kummuti linkide-lukkudega

Kas lukul VÕTI kah alles  Big Grin Big Grin  Big Grin

(09-07-2017, 01:41 AM)Marko Kirjutas:  
(08-07-2017, 20:02 PM)gaz6964 Kirjutas:  
(08-07-2017, 15:41 PM)Marko Kirjutas:  Seega siis - kes tahab vanu puidust höövleid? Neid on palju.
tahan

Kiiruga ei leidnud vanast kirjavahetusest aga ikkagi küsin - ega see ometi Sina ei olnud, kellega me vestlesime paar aastat tagasi Granada mootorist? See on siiani alles, iga päev käin mööda.
 Ma tean et meievanustel jookseb aeg natuke kiiremini kui noorematel aga et kahekuu tagusest vestlusest (24 aprill) möödub Sinu  kalendri järgi juba kaks aastat,on omaette tase!
 Teemasse.
 Soovisin Sinult  kunagi vabalt hingavat Granada 2,8 L. mootorit koos automaat kastiga,mida oleks eelnevalt saanud kohapeal  tulele ajada. Seda võimalust Sa see hetk ei näinud. Nüüd ma ootan kannatlikult, millal Sa neid keredega autosi utiilipoole hakkad  liigutama. Äkki saabub siis õnn minu õuele. 
 Höövlitest niipalju et tulen neile see nädal järgi .
 Mäletan et Sulle meeldis 0-alkoga õlu Toungue

 Helistan ette 
 Janno

Granada mootorit küsisid siis kui ensv lipu järal käisid. Millal see oli? Aprillis kinnitasin veelkord, et V6 käivitamise ja proovisõidu võimalust ei ole ega tule. Üks pritsiga 2,8 müüdud, teine alles, kolmas on Pinto. Mida Sa tahad? Et paneksin R4 asemele V6 ja näitan sulle ette, ehk ostad? Jääb ära.
Höövleid jagavad esialgu maitus ja hulgus, pärast seda vaatame.
Palun vabandust terava tooni pärast, aga kuskil on piir.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Aitab ka juba ... auru välja lastud küll.

Idiootidega ei ole mõtet vaielda, nad tõmbavad su oma tasemele ja siis löövad kogemusega.

See on väga hea ja vajalik vaheklipp just õiges teemas, raugeb nagunii juba.

PS hulgus sai lohaka sõnastuse tõttu väikese riivaka
tal ei ole täitmata lubadusi

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.

Arutaks probleemi mõnes uues teemas edasi. Ilmselt Dad andis märku,et see teema siin pole see koht selleks.


Ja lõpetuseks veel katsuge oma ajusid pingutada ja meenutage,kas mõni vana lubadus täitmata või kellegile võlgu.....
Mina näiteks olen ka lubanud midagi ja tegemata jätnud....omal põhjustel....  seega ei julge väita,et 100 prossa eksimatu.... Big Grin  Ikka juhtub,ikka juhtub.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne