Teema on suletud

Kui keegi ei taha ,viskan minema või viin vanarauda!

Järgmine  album Esmaspäevaks

Bensiinis peitub kiirendus - diislis vingu hais.

    Selline asi on üle, ilmselt töökorras, seisnud kuivas, pööningul.
Asukoht rohuküla, haapsalu lähistel, postiga ei saada
Vöin loobuda ka vaid mootorist

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink

Nibe ÕhkVesi . Paak katki. Esiluuk kadunud.
Vanem mudel. 

Asukoht Kiili.

Laenatud pilt.


Manustatud failid Pilt (pildid)
   

(19-01-2020, 22:57 PM)hobiautod Kirjutas:  Nibe ÕhkVesi . Paak katki. Esiluuk kadunud.
Vanem mudel. 

Asukoht Kiili.
Kas see ventilatsiooni masin või välise kastiga?

Ventseade . Välisosa ei ole. Väljatõmmatav õhk läbi soojusvaheti.

Tere.

 Mul on maja   pööningul liikumist takistamas 3 õmblusmasinat , kel huvi , annab märku . Kui näkkab päiksepaistelise ilmaga , võin pilti teha ja pildi huvilisele läkitada .

Ehk kirjeldad täpsemalt, sest lihtsalt õmblusmasin ei "müü". 
Kas tegu töökindla Singeri, selle nõukogudeaegse klooniga Podolsk või Tšaika, riide või nahaõmblemiseks. Milleks kõlbab: dekoratsioon, töövahend või elektriautoks ümbertöötlemine. Eriti hästi müüb ikkagi Singeri või mõne teise vanema margi laud, selline pitsilisest malmist jalgadega.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!

Garaaži koristamise käigus jäid üle mõned siduri ja piduri katted. 
Fotod leiab : https://www.facebook.com/marketplace/ite...932915183/ loodetavasti peaks näha olema ka ilma feiskari kontota. 

Asuvad pääskülas

Kontakti saab : 55 66 51 76

(20-01-2020, 21:28 PM)edvard Kirjutas:  Tere.
 Mul on maja   pööningul liikumist takistamas 3 õmblusmasinat , kel huvi , annab märku . Kui näkkab päiksepaistelise ilmaga , võin pilti teha ja pildi huvilisele läkitada .

Tere -tere!
Ütlemine, et „mul on mõni õmblusmasin“, on samane ütlusega „mul on mõni auto“...
Mida nüüd sellise infoga peale hakata?

profiilis näikse nummer olemas olevat. kui ikka huvi on, eks siis helista.

Tere.

  "Aadlikele" , kel helistamine jõukohane pole , siis õmblusmasinate kohta nõnda palju : jalaga Singer leidis omale  uue omaniku , Naumann läks samuti minema ja Podolsk - see maandub jäätmejaamas .

 Toredat pühapäeva !

(09-02-2020, 10:50 AM)edvard Kirjutas:  Tere.

  "Aadlikele" , kel helistamine jõukohane pole , siis õmblusmasinate kohta nõnda palju : jalaga Singer leidis omale  uue omaniku , Naumann läks samuti minema ja Podolsk - see maandub jäätmejaamas .

 Toredat pühapäeva !
käik ka mina paraku ei tahagoi telos möla ajada,hoopis meeldivam on infot lugeda.

sa pole ainuke. mina ka helistada ei taha. aga kui õmblusmasina saamine ikka eluliselt tähtis oleks, küll siis helistaks nii mina kui sina.

(08-02-2020, 17:44 PM)tõnn Kirjutas:  Kas tõesti on raske pilte ülesse laadida mõnda normaalsesse kohta?
Kas küsimus oli ajendatud sellest, et teil on huvi, aga pilte ei näe või lihtsalt mingist ürgset vastumeelsusest feuspuugi vastu?

Täpselt sama küsimus tekkis et mis sel marketplac'il siis viga...  Äri käib nagu koduõlu, paar päeva tagasi ostsin just autu sealkaudu, samas täna läks hunnik vana valuutat läbi sealse müügiplatsi venemaale, lätist sai tellitud jumzile vanu cccp tihendeid ning üleüldse maru mugav kasutada. 
Kuldne börs ei kannata üldse kriitikat, kõik nagu pudru ja kapsad, ülejäänud on veel nagu on.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB

(12-02-2020, 10:23 AM)simmtann Kirjutas:  
(08-02-2020, 17:44 PM)tõnn Kirjutas:  Kas tõesti on raske pilte ülesse laadida mõnda normaalsesse kohta?
Kas küsimus oli ajendatud sellest, et teil on huvi, aga pilte ei näe või lihtsalt mingist ürgset vastumeelsusest feuspuugi vastu?

tegelikult ei puutu ka vastumeelsus asjasse.
antakse TASUTA ära liigseid asju. Kirjeldus + pildid + kontakt on väga ilusasti olemas. Selle peale virisemine on küll juba klienditsemise kõrgem tase Smile

mina igatahes tean ülaloleva põhjal üht inimest, kellele ma mitte midagi ära anda ei soovi - nii kõrgeid ootusi ei viitsi küll eluseeski täita.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

(12-02-2020, 18:16 PM)tõnn Kirjutas:  Pigem on tegu kirjutamata viisakusreeglitega, kus avalikku huvi pakkuvaid pilte võiks üles riputada nii, et huvilised pääseks ligi ilma sisse logimata või registreerimata.
Aga eks see on igaühe oma asi kas ja kuidas ta oma varandusest soovib loobuda või oma pilte jagada.
jätkame faktidega:
- see "reegel" on kenasti täidetud
- inimene viitas lausa postituses, et hoolitses piltide nähtavuse eest kõigile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

Olgem ausad 
Öeldud on et peaks olema nähtavad mis on kahtlev mitte kindel.  Cool
Ja neil kellel pole peavad selleks veel äpi alla laadima. 
Ei ole et lihtsalt avad lingi ja näed pilte.

(12-02-2020, 18:52 PM)MeelisV Kirjutas:  Ei ole et lihtsalt avad lingi ja näed pilte.

Mina vabandan nüüd ksf tõnni ees - arvutist avanesid pildid kenasti ilma FB kontota ja jäi arusaamatuks, milles on probleem. Nüüd telefonist avades ei avane tõesti äpita.

Ehk siis FB konto / äpita katete soovijad peaksid lingi arvutis avama - näeb kenasti mõõte ja asju ehk siis on vaevutud, aga pole ilmselt piiranguid teatud Smile

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"

Link, kust on võimalik suhteliselt ebamugaval viisil, kuid siiski on võimalik, ka nutitelefonitsi siduripidurikatte slaide vaadata. 
Edasise diskussiooni, teemadel kas või miks ma neid kuskile albumisse ei laadinud, siia pildina ei pannud või väljatrükituna huviliste postkasti ei saatnud, teeks vajadusel mõnes muus alateemas, et mõne teise virbli pakkuja ei peaks minu vigase pildijagamise pärast ennast omakorda vigaseks sirvima Smile 

http://simmtann.planet.ee/autostaff/AMF/
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne