Gaz 21 1seeria kohta küsimusi
#1

huvitab mind see et kas esimese seeria nina ja kolmanda seeria nina osa on sama ?
kereplekkide vahe ?
Vasta
#2

erinevad. tiivad, kapot

Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#3

http://volga.ee/modules.php?name=Forums&...c&start=15 http://album.ee/node/10197439/50054237 . Praegu paremaid pilte ei leidnud aga erinevused nendeltki näha.
Vasta
#4

Välimusest eristan neid kõiki ilusti,huvi just selles et kas esimese seeriavõra sobib ka 3 seeria tiibadega kokku aga sain vastuse et ei sobi ?
Vasta
#5

Kui iluvõre silmas pead siis saab vast ilma suurema vaevata esimese põlvkonna oma ette aretada küll. Teise põlvkonna masina küljes, ajutise lahendusena, igatahes püsis. http://varjupaik.jjts.ee/?action=ekspona...st&S_ID=22 . Oleks see esimese põlvkonna iluvõre võtta paneks oma masinale ka aga seda pole niiväga võtta tänapäeval kahjuks. Sad
Vasta
#6

vajaks vähe abi tuvastamisel,kas tõesti olen endale 1 seeria auto ostnud ?
kapott avaneb vasakult poolt,kõrvalistuja kohapeal,stanged on kõverad,esimene täitsa sirge,kuid iluvõre ja suunad nagu 3 seerial ?
pikk katuserenn nagu 3 seerial.Armatuurlaud üleni metallist,vee temperatuuri näidik 100 peal,mu 3 seeria autol see aga 0 peal,armatuuri panipaiga peal metallist käepide,auk piduri ja siduri vasakul pool ?
puuduvad ka klaasipuhasti pihustikohad ?
amordid hoobadega,mitte padrunitega nagu mu teisel volgal ?
netist otsides mingit täpset loetelu ei leidnud,et mis asi ta mul siis on.pilditegemis aparaat ka kahjuks puudub !
siit ka küsimus,et ehk leidub kellegil sellise auto salongist pilte,kuna istmetest on säilinud esimene iste,ja tagumise seljatugi,ülejäänud on näinud nõukaaegset tuuningut,ehk kellegil pilte milline peaks olema 1 seeria salong ?
Vasta
#7

Jah, I seeria auto. Mitte küll 100% originaal.

- kapott avaneb vasakult poolt, kõrvalistuja kohapeal,
- stanged on kõverad,esimene täitsa sirge
- Armatuurlaud üleni metallist
- auk piduri ja siduri vasakul pool (keskmäärimise süsteemi pump)
- puuduvad ka klaasipuhasti pihustikohad ?
- amordid hoobadega,mitte padrunitega nagu mu teisel volgal

(07-08-2012, 22:17 PM)martvl Kirjutas:  vajaks vähe abi tuvastamisel,kas tõesti olen endale 1 seeria auto ostnud ?
kapott avaneb vasakult poolt,kõrvalistuja kohapeal,stanged on kõverad,esimene täitsa sirge,kuid iluvõre ja suunad nagu 3 seerial ?
pikk katuserenn nagu 3 seerial.Armatuurlaud üleni metallist,vee temperatuuri näidik 100 peal,mu 3 seeria autol see aga 0 peal,armatuuri panipaiga peal metallist käepide,auk piduri ja siduri vasakul pool ?
puuduvad ka klaasipuhasti pihustikohad ?
amordid hoobadega,mitte padrunitega nagu mu teisel volgal ?
netist otsides mingit täpset loetelu ei leidnud,et mis asi ta mul siis on.pilditegemis aparaat ka kahjuks puudub !
siit ka küsimus,et ehk leidub kellegil sellise auto salongist pilte,kuna istmetest on säilinud esimene iste,ja tagumise seljatugi,ülejäänud on näinud nõukaaegset tuuningut,ehk kellegil pilte milline peaks olema 1 seeria salong ?


Dodge WC52 1943;   Buick Century Riviera 2D 1955; Volga M21i 1960;   Cadillac Fleetwood Brougham 1967; Jensen Interceptor MK1 1967,  Rover P5B Saloon 1973;   Mercedes 280S W116 1977, Volga GAZ-24 V6 Konela 1976

Autod ja blogi.
Vasta
#8

ehk sobib teemasse

...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne