jalgratta ja käru vaheline kinnitus
#1

tahaks elu aeg aiakäruna kasutusel olnud riistapuud ka sihtotstarbeliselt kasutada. kahjuks pole aga säilinud ratta ja käru kokku ühendamise abinõud. sooviks vähemasti mingit pilti või joonist asjast näha või suisa magus oleks kui keegi seukse asja mulle müüa raatsiks.
Vasta
#2

Kunagi nägin sellist jubinat Dynamo jalgrattapoes Liivalaia tänaval. Praeguseks ei tea kas see pood veel alles on.
Vasta
#3

dünamo täitsa olemas. sai käidud sääl ja veel mõnes poes. keegi põlnd kuulnudki seuksest asjast. masendav oli igalpool samasugune suhtumine, et normaalsed inimesed ostavad uusi asju ja ei püüa vanadele eluvaimu sisse ajada.
a igatahes teema veel täiesti päevakorras ja igasugu inf endiselt oodatud. kui targemaks ei saa siis ostan mingi pisema uniball-i ja leiutan ise miskit.
Vasta
#4

Nagu paljudel teistel, nii ka minul on selline asi põhivarustuses olemas. Ka Mopeedifoorumis vms oli hiljuti teema aktuaalne, kas pilt oli, ei mäleta. Kui üles leian ja keegi enne ei reageeri, siis panen pildi.
Ära ei raatsi anda - äkki läheb tarvis! (siiani pole tarvis olnud).
Vasta
#5

(02-05-2011, 22:41 PM)diesel Kirjutas:  kahjuks pole aga säilinud ratta ja käru kokku ühendamise abinõud. sooviks vähemasti mingit pilti või joonist asjast näha või suisa magus oleks kui keegi seukse asja mulle müüa raatsiks.

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=35093&highlight=k%C3%A4ru
Oled küll pool aastat hiljaks jäänud aga ehk saad jutule ja kaubalegi. Uue rahaga muidugi.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#6

Nagu umbes kuu aega tagasi ühes sarnases teemas mainisin, asi täitsa olemas. Erinevalt ksf Kassist ei kuulu nimetatud jupstükk põhivarustusse, seisab riiulil nõnda nimetatud vahetusfondis. Kas kunagi ka vaja läheb, ei tea, viimased 30 aastat ei ole läinud.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#7


Pühapäeval laadal nägin sellist,vähemalt kolme täiesti uut juppstükki müügil
olevat.

Kõike mida teed,tee hästi!
Vasta
#8

Kaen homme õdagu üle, mul peaks ka olema selline asi kuskil ratta küljes arvatavasti, aga kindel ei ole - kui on, siis loobuksin temast 4 paki eest...

Aga katsun uurida homme kui aega on....

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#9

(03-05-2011, 19:23 PM)aavu Kirjutas:  
(02-05-2011, 22:41 PM)diesel Kirjutas:  kahjuks pole aga säilinud ratta ja käru kokku ühendamise abinõud. sooviks vähemasti mingit pilti või joonist asjast näha või suisa magus oleks kui keegi seukse asja mulle müüa raatsiks.

http://forum.automoto.ee/showthread.php?tid=35093&highlight=k%C3%A4ru
Oled küll pool aastat hiljaks jäänud aga ehk saad jutule ja kaubalegi. Uue rahaga muidugi.

Kahjuks juba müüdud!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#10

Keegi võiks mainitud detailist pildi üles panna, arvan, et ei tohiks vist eriti keeruline seda ise valmis teha.

Keel ei paindu kasutama terminit "abinõu" -- "nõu" peaks tähistama kas nõuannet või anumat.
Vasta
#11

Ma teeks sellise, kinnitaks kahe lõdvikuklambriga sadulatorule ja teise otsa samasuguse. Kui tingimata vaja ratta kallutamist, peab veel täiustama.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#12

keelenõuannet ei hakka hetkel tüütama, aga abinõu mudu kena eestikeelne sõna küll.
selle jupstüki pilt ei teeks paha sugugi. küllap olen asjandust varasemas elus hulgim kordi näinud, a vot nüüd on tühi koht peas selle koha peal.
aavu viidatet teemat (tänud selle eest) kaesin kohemaid ja kuna sääl viidatud pilt oli maha võetud ja ksf! unicmani teiste avalike müügis olevate asjade fotode hulgas ka ei täheldanud miskit sobilikku, siis ei hakanud tüütama.
ootab siis ää, kas ksf! nustu826 leiab miskit või keegi vähemasti mõnele pildile viitab.

mudu inimese tähelepanuvõime on ikke üks imelik asi küll. ei suut ma siinse foorumi sügavustest ise mitte mõmmigi asjanduse kohta leida. ja tagadil vahtisin ka omast arust silmad punnis kogu pakutava kauba üle ja loomulikult ei näind ühtegi himustatud vidinat.
a õnneks on foorumil hulgim parema mälu ja silmanägemisega abivalmeid kasutajaid ja saavad minusugused tainapead ka ikke oma hädadele leevendust. Smile
haa, aavu lahendus lihtne ja kallutada kannataks ka kui asi lohvkalt teha. ise mõtsi pigem mingi uniball asja peale. no põhjusmõtteliselt mingi pisem sarniir või rooliots püstise poldiga annab keeramisele piiramatu käigu ja kallutamisele ka üksjagu ruumi. ja tegelt peaks koli hulgas sorides hulgim sarnast kraami leidma. valmis ja õige asi lihtsalt oleks mugavam ja ehk ka sobivam (visuaalselt).
Vasta
#13

Pilti? Aga palun: http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.images&item_id=17579679#1

Ise teha pole mingit mõtet, laatadel leidub neid veel lademetes, tasub vaid silmad lahti hoida. Ise korjasin ühe üles ning rohkem pole soovinud.

Indrek
Vasta
#14

Pärnu kandis võin paari õlle eest loovutada.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#15

ammune teema, aga värskendan siiski.
enne kui süvenenult asjaga tegelema sain hakata oli juba ksf! MTJ juhataja mulle tarviliku asjanduse saatnud.
puuduva plastjubina valmis viilimine käis libedalt ja asi täitsa toimib.
tuhat tänu takkajärgi!
[Pilt: 18708963c13b2a_t.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne