Lisasõidutunnid
#1

Mul siis selline mure, et 40 kohustuslikku sõidutundi läbitud.
Tahaksin võtta lisasõidutunde odavalt kuid kvaliteetselt. Ei teagi kas läbi autokoolide on mõtet võtta. Kas keegi eraõpetajaid tunneb ?
Või mõnda odavate lisasõidutundidega autokooli ?
Vasta
#2

No saad ju oma sõiduõpetajalt igakell juurde võtta.
Suu peas, ja räägi õpetajaga !

Muud rasket pole siin midagi.

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#3

ja kui autokool on kallis, siis sul keegi "puhas leht" on ikka vast tutvusringkonnas, kellel load 5a vähemalt olnud? vormistad tema sõiduõpetajaks (riigilõiv oli 250krpluss 1 pilt) ja sõidad täiesti ametlikult linnaliikluses nii nagu peab. ei ole raketiteadus. Aga sõiduõpetaja palkamine muidugi oleks parim variant, sest nemad teavad, mis eksamil nõutakse.

Muidugi siinkohal peaks vist soovitama ainult tallinna sõiduõpetajaid? Toungue foorumites on ikka kombeks, et kui asukohta ei märgi, olen tallinnast Smile
Vasta
#4

Tartus saan aidata, kuigi ajaga väga tihe. Tunnistus taskus, selle jagu saab odavamalt Cool.


Vasta
#5

Asun Tallinnas. Jah minu autokoolis on lisasõidutunnid kallid.
Tahaks ikkagi sõiduõpetajat. Justnimelt seetõttu et teab mida eksamil tahetakse.
Vasta
#6

kas sa õpid sõitma või sa õpid eksamit sooritama? Toungue ma soovitaks sul sõitma õppida Smile eksami sooritamine tuleb hiljem nagunii, kui sõit ja hirm autode ees üle saadud.
Vasta
#7

(10-05-2011, 10:40 AM)Katu111 Kirjutas:  Justnimelt seetõttu et teab mida eksamil tahetakse.

Eksamil tahetakse liikluseeskirjade täitmist ei muud.Eeskirju peaksid kõik juhid tundma.
Vasta
#8

(10-05-2011, 11:15 AM)muska71 Kirjutas:  
(10-05-2011, 10:40 AM)Katu111 Kirjutas:  Justnimelt seetõttu et teab mida eksamil tahetakse.

Eksamil tahetakse liikluseeskirjade täitmist ei muud.Eeskirju peaksid kõik juhid tundma.

Isegi parkima ei pea juht, nüüd teeb seda auto ise, vähemasti mõni VW.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#9

Okei. soovitan niguliste autokoolist õpetaja eino feirikut.
Vägaväga hea õpetaja on !
Hinna kohta ei oska öelda.
Tema käeall õppides on siiani valdav enamus õpilasi eksamitelt esimese korraga läbi saanud.

+3725291335





NB! maksa parem kallimat hinda, siis on vähemalt teada et saad ka vastava õpetuse Wink



odav ja kvaliteetne pole elusees käsikäes käinud.

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#10

http://www.youtube.com/watch?v=l0Qn_NdGCRQ
Väike huumor ka asja juurde.
Vasta
#11

Mina võtsin kolm "lisa tundi" ARKist, hind oli küll topelt autokooliga võrreldes aga oli ka shanss load saada. Minu viga oli see et õppesõitu tegin Tallinnas aga eksamile läksin Viljandisse, kus ma polnud kunagi õieti jalgsigi käinud. Rolleyes Seal oleks üks autokooli tund küll abiks olnud.

You see, pal, Elvis can´t read a contract.
All he knows is, no Ferrari, no rides with the top down.
Vasta
#12

OT, aga kodanikud, kes te teete ARK-i eksamit (isegi kui läbi kukute), kontakteeruge pärast ka oma sõiduõpetajaga! Nad on äärmiselt tänulikud, kui saavad teada ARK-i järjekordsed knihvid.
Vasta
#13

Knihvid? Eksamil tuleb silmad lahti hoida, märke ja kaasliiklejaid jälgida ning kindlasti veel lisaks sellele ka peaga tegutseda. Siis pole probleemi.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne