DKW tsiklite näitus Türil
#1

[Pilt: kbt005.png]

Väljas ligi 20 DKW tsiklit aastatest 1923 - 54 ja veidi muud nipet - näpet teemakohast. Asukoht Türi kesklinnas, Vallavalitsuse hoone kõrval, Kohtu 4.
Palume külastada, Teile mõeldes tegime!
Vasta
#2

Tere mehed.
Kaagutasid,mis nad kaagutasid,munesid,mis nad munesid aga see järjekordselt viimaseks jääv näitus oli jälle parem,kui eelmised viimased.Tsiklitalli seltskond jäi väga rahule ja loodame kohtuda järgmisel viimasel näitusel,sest harrikad,indianid,zündapid ja teised ootavad.
Tänud.
Katsuge olla.
Jaan Tsiklitallist.

Katsuge olla...
Vasta
#3

Tere Jaan ja tere mehed!
Tänan kõiki toredaid inimesi, kes ei pidanud paljuks oma kallist pühapäevast päeva meie väikese ürituse väisamiseks raisata! Ja jällegi, jätsin meelde ka need, keda kohal ei olnud!
Ja veel tänan ma kõiki neid mehi ja naisi, kes nõu, jõu ja teoga munemise juures abiks olid! Ja kuigi kellegi osa ei olnud väike ja tühine, siiski ei saa muidu, kui pean ksf! Heikit veel eraldi kiitma ja tänama eriti suure panuse eest!
Vasta
#4

Avaldan minagi kiitust korraldajatele. On lihtsalt võrratult tore, et viitsite näha vaeva. Mõnus tasakaal restaureeritud ratastest kuni esemeteni, mida võiks nimetada mälestuseks rattast. Äratundmisrõõmu ning aruteluainet pakkusid enamus neist omaaegse maailma suurima mootorrattatootja sõidukitest.

Aitäh meeldiva pühapäeva eest. Oli tore vanatehnikaüritus, kus Eesti erinurkade tõsiseid harrastajaid omajagu koos.
Vasta
#5

AK uudiseklipp, kõige lõpus: http://uudised.err.ee/?0534940&id=41192&play
Vasta
#6

Peale AK uudiseid helistas mulle mees kes DKW F mudeli autot läbi ,lõhki tundis ja ütles,et omaaegne DKW spets oli TPI õppejõud Soodla (ei ole nime õigekirjas kindel).
Lisaks meilis oma autost mulle pildi,mida ma püüan siia lisada:
<script src='http://imageshack.us/shareable/?i=dkwauto.jpg&s=84&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>[Pilt: dkwauto.jpg]</noscript>
Vasta
#7

Jah, Uwe Soodla. Tema oli üldse kõva tehnikamees, kirjutatanud need kollased eestikeelsed Ziguli remondiraamatud. Lisaks oli tegev ka Serpuhhovi ringrajaratastest kasvanud mootorratta "Estonia" S-155 sünni juures.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#8

Vb mõni ei usu seda näitusejuttu. Aga internetist on võimalik leida igasugust kraami, nii ehtsat kui ka väljamõeldut...Rolleyes
eestlased on rohkem selline laulurahvas, suusarahvas, napsurahvas jne...
Õnneks iirlased on aga fotorahvas, pildid Micahelilt, kiitus talle tänulikult eesti rahvalt! Cool
http://galerii.tsiklitall.org/thumbnails.php?album=129
Ja ühelt teiselt näituse avamiselt paralleeluniversumist
http://galerii.tsiklitall.org/thumbnails.php?album=128
Kes ise kohale tulla ei taha või ei saa, vaadake siis fotopilta! Ja kes vaevub veel tulema, siis arvestagu, et punast kabriolet-autot näha ei saa, see oli ainult avamise "eri" lisaväärtus.
Vasta
#9

et punast kabriolet-autot näha ei saa, see oli ainult avamise "eri" lisaväärtus.
Küll aga on vaatamiseks must DKW SB 500 koos külgvankriga,kes saabus omasuguste sekka eile, nii-et kes näitust näinud on,tulge jälle.
Vasta
#10

Kuna ühes teemas avaldati arvamust, et võiks kirjutada rohkem sellistest "emutsionaalsetest" asjadest, et mis täna jälle juhtus...jne, siis...
Juhtus nii, et käis näitusel keegi ksf! Armex, vist 13-ndat korda, pole lugenud, aga enamuse ajast on ta tõmbekeskuses Türil, va kui pole just Lätis, Poolas või...mis koht see oligi, väike asula Türi suurvalla ääres, no ei tule meelde Sad .
Seekord käis ta näitusel pulmaaastapäeva tähistamas. No Armexi me teame, põhimõte selline, et tsiklid ja vein olgu vana, naine aga noor!
Ühesõnaga - õlu on nüüd otsas! Sad Ise püüdsin küll lgp. Armexi takistada, lasin hulga Sorge tehtud kesvamärga torustikust läbi, aga olukorda päästa ei õnnestunud - puntš on tühi!
Lisaks püüdis ksf! Armex veel teha üldistusi ja süüdistada türalasi valetamises ja petmises, seda pelgalt minu näite põhjal! (kusjuures olen ju tegelikult Lõuna - Harjumaalt, ehk nagu moodsal ajal kombeks - Raplamaalt sirgunud vägimees). Et mina olla lubanud ja mida kõike juba 2 aastat tagasi vandunud jne...No ega minul ka hobuse pea otsas ei ole, et kõike jõuan meeles pidada! näiteks ei tulnud mul peale DKW näituse avamise järgsel ööl ärgates meelde, kuidas ma koju olin jõudnud - kõndides, roomates, autoga tooduna vms. Tervitused siinkohal ksf! Näkisepale ja küsimus, kas see läbipaistev jook seal karafinis - kas see oli ikka "best before", igatahes "after" oli küll üsna hull olla? Kas kassiahastusest olete kuulnud? No vaat, teie olete kuulnud, aga minul oli! Ja luban siinkohal veel, see on viimane näitus, millele mina oma väikese kõvera näpu külge panen!

Kokkuvõttes - mis siis juhtus? Õlu on otsas, näitus veel pühapäevani lahti! laupäeval on veel Türil kole lihakõrvetamise üritus teoksil, samas näituse kõrval. Kui ise ei viitsi tulla (õlu otsas), siis soovitage tuttavatel omnivooridel ja lihasööjatel ka DKW asja tutkida! Cool
Selline tõestisündinud lugu juhtus siis täna Türil! Ja las nüüd ksf! Armex kirjutab, mis tema asjast arvab, ja ärge teda uskuge! Ja ärge mind ka uskuge, aga õlu on igatahes otsas. Ja kui ei usu, tule kontrolli! Rolleyes
Ah jaa, see üritus on Grillfest ja väike asula türi kõrval, kus ksf! Armex resideerub, see on Võhma Lihakombinaat, ei, vist oli Tsiklikombinaat? Rolleyes
Vasta
#11

No kes viitsib end kohale vedada , kui õlu on otsas. Parem anna teada kui õlut jälle saab!Toungue

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta
#12

(07-06-2011, 00:19 AM)Walter Kirjutas:  No kes viitsib end kohale vedada , kui õlu on otsas. Parem anna teada kui õlut jälle saab!Toungue

Kui vaja, ostame poest pudeli õlutit juurde! Sulli on näitusega teenitud mitukümmend euri! Cool On veel ka 3 liitrit vaini, pappkarbi sees, pool liitrit ksf! Armexi abikaasa saadetud koduveini (aga sealt tahan maitsta, puhtteaduslikusthuvistasja vastu!) ja salapärane ristiga pudel, mis UUNIKUMOTU mehed tõid (sealt igaks juhuks maitsta ei taha, aga tahaks näha, kui keegi maitseb!)

Vasta
#13

Mis arvam,mis arvan?Arvan et lgp. kass on küll tore mees aga tema oma sõna ei pea ja mina tema lubadusi ei usu.Alles see ole eelmine aasta kui lõpets NSU näituse ütles ta et rohkem tema ei tee ühtegi näitust.Aga mõni kuu ilem sattusi oma linnast sellesse väikekülla kus ksf.kass elab ja mis ma näen kassil silmad kilavd ja nägu nalja täis arvasin et kõndis mõnest koolimajast mööda ja keegi pakkus narusuuga tapletteWink
Mõnipäev hiljem oli minu ukse taga ja kukkus nõudma DKW-sid et tema teeb jälle näituse olgu aga kevadeks valmis,mina muidugi niisugustele provokatsioonidele ei allunud,siis saatis teise oma kamraadi Ilmari kes tegi head juttu naerats ja palus et kas sa ikka annaks näitusele mõned DKW muid naad ei saa hakkama jne.mul hea süda andsin alla(seda ütles juba minu eksabikaasa et muidu tore mees aga nii hea südamega et ei suuda ühegi naisele ei öelda) Nii need Türi mehed rikkusid minu talve ja kevade ära ja kui rattad hakkasid näitusele minema tuli veel mõned jupid võtta taastamisel olevast DKW küljest,lubati küll et kõik rattad saan tervet tagasi aga ega ma tema lubadusi ei usu,ja olen juba kolm korrda käinud kontrollimas et rattad on alles ja terved.Lubas veel et kui tuled siis õlut on sulle alati aga eile mingi 4-5 L ja veel viimased liitrid pärmiga pooleks ise püüdis veel pool ära juua aga ma olin varem kohal ja rüüpasin suurema suuga ning nii see otsa sai,pidin ikka üleminema poelurrile.
Aga ma tegin Türi kuttile üllatuse võtsin endaga eile kaas meie piirkona elavaensoklopeedia härra Arvo oli alles poistel kuulamist nii et
silmad suured ja suugi vajus lahtiRolleyes
Vasta
#14

Nojah, õllega hakkab pilt selgeks saama! Nagu telekas ütleb - õlle pärast nad üldse tulidki!
Täpsustan siis veidi omi lubadusi ... no vähemalt ühegi DKW - näituse tekitamise juures ei kavatse ma küll kunagi enam nokitseda! Wink
Üldse on nende meie näitusekeste mõttekuse ja inimkonnale vajalikuse kohta tulnud mitmeid mõtteid ja need pole just sellised optimistlikud mõtted...ja õlut läheb ka palju üles, palavad ilmad ka muidugi. Rolleyes
Vasta
#15

Siis tuleb järgmise näituse nimeks panna "Sõjajajalal"... koos vastava eksponaatide valikuga...

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#16

Lõpuks saab näitus läbi ja tsiklid koju minu kaitva värava taha,käisin veel eile uksevahelt piilumas aga olid alles isegi ette ei teatanud et tulen tegin kontroll operatsiooni.Kahtlusi ei ole aga kõhklused on..... kui aus olla( mis ma muidugi kunagi ei ole)siis on minu DKW-dele osasid juurde kasvand aga kajuks nad haituvad enne kuju jõdmist ära.Kass muidu tore poiss(kuigi konna ei söö) aga nii tore poiss ka ei ole et jätaks oma DKW märgi või muu oma lubina minu tsikli külge aga lootus sureb viimasena,äkki on tal ka hea süda?
Vasta
#17

Sellega on nüüd pidulik osa läbi! Palju külastajaid peale ksf! Armexi käis, seda ei oska öelda, aga mõned tuntud nimed ja ka siin foorumis osalevad kolleegid olid vaevaks võtnud oma käigu raamatusse raiuda. Eurosid pole kokku lugenud, aga nende loovutamine polnud otseselt nõutud, nii et lootus on, et käijaid ikka rohkem oli kui kopikaid korjus. Üldiselt muidugi tagasihoidlik tulemus, 6 soomlast Tamperest ja mõned kohalikud huvilised.
Mis veel, võiks arutlleda sellise ürituse mõttekuse ja vajaduse jms filosoofilise teema ümber, aga ei hakka seda ilmselt tegema.

Lgp. Armexile selgituseks - sellel Kassil ei ole hea süda! Tegemist on väiklase ja kadeda loomaga!
Vasta
#18

Sai ka ära käidud, asjalik näitus!
Vasta
#19

Mineviku varjud kummitavad...selgus, et ka eestlaste hulgas on fotorahvast, laadisin siin ühe plaadikese täie pilte arvutisse ja panen ka siia mõne foto vaadata. Tehnika eriti kedagi nagunii ei huvita, palju huvitavam on inimene, meeleolu, emotsioon...Rolleyes
Diskor Valdo
http://i51.tinypic.com/esq5bt.jpg
uudistajad, ka foorumlaste hulgast
http://i52.tinypic.com/14wq71z.jpg
kes keda, kas Tammeveski DKW-d või...
http://i55.tinypic.com/30xe7vp.jpg
kondori lend, ...silma võtab märjaks
http://i53.tinypic.com/2efnpf4.jpg
veel poeesiat
http://i56.tinypic.com/2r41sno.jpg
mehed mustas...mm, mida võiks küsida? ...mnjah, millest küll rääkida?
http://i55.tinypic.com/1zd14ex.jpg
ja kunstnik Sorge assamblaaž - käi p....se
http://i55.tinypic.com/11slcwg.jpg
Vasta
#20

see viimane on õite huvitav. käia veevann on nõnna õhukesest seapõiest tehtud, et kohe täitsa läbipaistev teine.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne