Kus kohast osta???
#1

Mul on siis selline küsimus kust ma saan osta sellise mootorratta nagu Qingqi LIGER(QM250GY-B(A)).
Tahaks saada teada mingi hinna ja kus müüakse.
[Pilt: 20091123111827450QM250GY-B(A)主图.jpg]
Vasta
#2

Kas 13-aastasele on tõesti sellist ratast vaja?
Google kasutamine on endiselt tasuta ja imelihtne kah veel.

Arvesta sellega, et tegemist on mingi suvalise hiinakaga, millele varuosi hakkad sama kaugelt tellima, kui ratastki.
Vasta
#3

Ja hea oleks kui maksta saaks puueurodes. [Pilt: puueurod%2B2.JPG]
Vasta
#4

Ei lagune ta midagi nii! See võib ju hiinakas olla aga olin oma eelmise qingqi-ga rahul, see oli 49cc. Ma sõitsin tollega päris hullu soppa mööda.
Ja oli täitsa ok masin muidu.
Ja see, et ta ATM oli see on ainult nimi, paberite järgi puhas qingqi.
Mul on teine qingqi pilt ka võrdluses mis on qingqi nimega.
See oli minu masin[Pilt: 15058132.jpg]
See on qingqi täpselt sama mis ATM [Pilt: 4646219_21290610691.jpg]
Vasta
#5

Qingqi QM200GY leiad Eestist tõenäoliselt lihtsamalt, neid müüdi kunagi siin päris palju ning praegu on kuulutusteportaalides ka mõned sellised müügis. Kindlasti leiad ka tuttuue kuskilt poest (braueris nägin viimati supermoto varianti).
Vastupidavuselt on need üsnagi heal tasemel, kuid on mõningaid asju mis tasuks enne sõitma hakkamist ära teha ja täiendada: kiige- ja lingi laagrite/pukside määrimine, poltide üle kontrollimine jne.
Mul on 200ne mootor Yamaha raamile pandud ja sõidan krossirajal-põllul-metsas, mingeid nurinaid selle kohta ei ole. Kolmandast käigust sain küll jagu, aga minu käes olev eksemplar pole elu sees lihtsat sõitmist näinudki, pidevalt on saanud täiega pähe juba eelmise omaniku käes, loen seda viga seega normaalseks kuluks. Tellisin Hiinast uue käigukasti - mõlemad võllid koos kõigi hammakatega pluss saatekulu läks kokku peaaegu 60 eurot. Kohalikust poest saaksid ilmselt hiinaka kasti osta kaks korda kallimalt, kui nad selle sulle üldse leiavad sest mulle öeldi et "võta vana kaasa ja vaatame siis, äkki midagi sobib külge..."
Hiinas kohapeal maksab kast üldse umbes 35 USA dollarit, mis on ju sama hästi kui mitte midagi!

250st pole mina Eestis kohanud ja see ei ole ka mujal vist kuigi levinud. Hiinast saaksid kindlasti...Big Grin

Mootori pool omab nii 125, 200 kui 250 versioonil seoseid Suzukiga. Qingqi hakkas nendega mingit koostööd tegema millalgi 90ndate esimeses pooles.

Palju informatsiooni leiad veel internetist, kui vähemalt inglise keelt jagad. Üks leht, kus isegi käin on www.mychinamoto.com, aga neid on veel. Google lahti ja mingid märksõnad sisse, peaks tulema küll.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne