Küsimused t-25A-1 kohta

No mul lekib, tegelikult juba voolab, pikemat aega jagur, nii et peab ikka uue paigaldama. Soovitage siis mõnda lääne jagurit, mis põkale kõlbaks külge pookida.
Vasta

(05-06-2022, 08:47 AM)raulp Kirjutas:  No mul lekib, tegelikult juba voolab, pikemat aega jagur, nii et peab ikka uue paigaldama. Soovitage siis mõnda lääne jagurit, mis põkale kõlbaks külge pookida.
Kõik jagajad 40L min ja nüüd mõtle hoolega mitut seksiooni vaja on,mina panin kolmese.Kolmesega saab esiripu+ taga hüdroga kesktõmmits.Ka ette saab soovi korral hüdro tõmmitsa,aga see jälle +1 seksioon ja siis juba võib org hüdropaak väikseks jääda...
Vasta

(05-06-2022, 10:15 AM)muska71 Kirjutas:  
(05-06-2022, 08:47 AM)raulp Kirjutas:  No mul lekib, tegelikult juba voolab, pikemat aega jagur, nii et peab ikka uue paigaldama. Soovitage siis mõnda lääne jagurit, mis põkale kõlbaks külge pookida.
Kõik jagajad 40L min ja nüüd mõtle hoolega mitut seksiooni vaja on,mina panin kolmese.Kolmesega saab esiripu+ taga hüdroga kesktõmmits.Ka ette saab soovi korral hüdro tõmmitsa,aga see jälle +1 seksioon ja siis juba võib org hüdropaak väikseks jääda...
Kas sul siin teemas on paigaldusest jäädvustusi ka tehtud? Ilmselt uue jagaja paigaldamine päris "plug and play" ei ole, seetõttu huvitav oleks näha, mida enam vähem teha vaja on.
Vasta

(05-06-2022, 23:14 PM)raulp Kirjutas:  
(05-06-2022, 10:15 AM)muska71 Kirjutas:  
(05-06-2022, 08:47 AM)raulp Kirjutas:  No mul lekib, tegelikult juba voolab, pikemat aega jagur, nii et peab ikka uue paigaldama. Soovitage siis mõnda lääne jagurit, mis põkale kõlbaks külge pookida.
Kõik jagajad 40L min ja nüüd mõtle hoolega mitut seksiooni vaja on,mina panin kolmese.Kolmesega saab esiripu+ taga hüdroga kesktõmmits.Ka ette saab soovi korral hüdro tõmmitsa,aga see jälle +1 seksioon ja siis juba võib org hüdropaak väikseks jääda...
Kas sul siin teemas on paigaldusest jäädvustusi ka tehtud? Ilmselt uue jagaja paigaldamine päris "plug and play" ei ole, seetõttu huvitav oleks näha, mida enam vähem teha vaja on.
Pilte küll pakkuda pole, kuid heal tuttaval on pandud poritiiva peale lahtisel traktoril ning väga mugavalt käepärases kohas on peab ütlema.
Väike vaidlus oli kas teha voolikud meeterkeermega või toll aga lõpuks asja arutades selgus, et tollmõõdus voolikutega tuleb vaid tagumisele originaalsilindrile 2 uut stutsi teha ja hüdropumbale üks.
Igatahes originaalne installatsioon läks ja asemele tulid voolikud.
Lisaks tegin talle hüdropaagi mis läks akude asemele 1:1 kus sees filter ning tasemenäitaja ja aku kolis starteri poolele poolraami külge.
Sinna üles ju akut ebamugav upitada aga hüdropaaki pole vaja tõsta.
Vasta

Kunnutus kere külge on vaja nuputada.Tiiva peal äkki tõesti mõistlikum asukoht.Mul pisut ebamugav kuna org kangid lühikesed ja nendeni jõudmiseks tuleb sirutada ennast,aga saab hakkama ja iga päev ju ei kasuta.
Minul paagis selline https://www.trabiflex.ee/et/a/tagasivool...aagi-peale filter.Seda pisut modida ehk 90x72x5 ketas sisse treida siis läheb põka orginaal filter sisse ja ei pea maailma majandust toetama.Hüdra küll kinnine süsteem,puhtast kanistrist valad puhta õli sisse,aga korjab sodi kuskilt nii,et vähe pole....
Vasta

Tuli samuti lekkiva ja kulunud jagaja tõttu ette võtta uue paigaldus. Jagaja tüübiks P40 3 sektsiooniga. Algselt oli plaan panna see poritiivale, kuid seal tundus voolikuid mõttetult edasi-tagasi vedada. Sai pandud hüdropaagi külge, kabiini alla.

Mõned pildid:
[Pilt: IMG_20220606_160511_056.jpg]

JVV lülitushoova asukohta tuli natuke muuta:
[Pilt: IMG_20220606_160524_771.jpg]

Kangid said istme ja poridiiva vahele. Tunduvalt mugavam opereerida kui originaaliga:
[Pilt: IMG_20220606_160459_780.jpg]
Vasta

Viispluss wärk! Kogu hüdraulika kenasti pleki taga peidus ja lekke korral ei ürita naha alla pugedaSmile

Kaks sektsiooni on ujuvata?

Torud painutasid ise või leidus mõni valmis komplekt?
Vasta

(07-06-2022, 06:53 AM)v6sa Kirjutas:  Viispluss wärk! Kogu hüdraulika kenasti pleki taga peidus ja lekke korral ei ürita naha alla pugedaSmile

Kaks sektsiooni on ujuvata?

Torud painutasid ise või leidus mõni valmis komplekt?


1 ujuv sektsioon ja kaks tavalist. Põkatsile piisaks ka 2 sektsioonist, kuid 3-ne oli kunagi teise projekti jaoks soetatud ja seisis riiulis.
Torud painutasin ise. Sai painutamiseks tööriiist tehtud. Oli selline proovi töö või nii.
Vasta

Tere

Oleks veidi asjatundjate abi vaja. Kas internetist on üldse kusagilt võimalik leida T-25 käigukasti jooniseid(kataloogi)? Asja teeb keerulisemaks veel see, et seda oleks vaja Harkovi tehase(htz) ümara nina ja kolme kangiga variandile. Ise ei oska eriti vene keelt ja nii vana tehnika kohta materjalide leidmine on niigi keeruline.
Vasta

T-25a-kataloog.pdf    selline mul on. TRAKTORˇT25A-eesti keeles.pdf  ka see igaks juhuks.

Transleit tõlgib vene keelde ja tulemusega googeldada.
Vasta

(14-06-2022, 19:19 PM)muska71 Kirjutas:  T-25a-kataloog.pdf    selline mul on. TRAKTORˇT25A-eesti keeles.pdf  ka see igaks juhuks.

Transleit tõlgib vene keelde ja tulemusega googeldada.
Aitäh kiire vastuse eest. Millegi pärast ei saa ma neid faile avada.
Vasta

Ka mul ei ava siin miskipärast,aga arvutis failid avab küll.Äkki fb-st tõmbasin alla.
Vasta

(14-06-2022, 21:18 PM)muska71 Kirjutas:  Ka mul ei ava siin miskipärast,aga arvutis failid avab küll.Äkki fb-st tõmbasin alla.
Ega su arvutist ei saagi siin faili kaeda, lingi aadress ju file:///C:/Users/AHTI/Desktop/T-25a-kataloog.pdf Manusta normaalselt ja saamegi näha ...
Vasta

Probleem selline, et vana tüübi põkal ei taha jõuvõtuvõll sees püsida, ainult käega kangi hoides jääb tööle. Kust asjale läheneda ja mida võib tarvis olla, et asi normaalselt tööle saada.
Vasta

(24-06-2022, 21:09 PM)MadR Kirjutas:  Probleem selline, et vana tüübi põkal ei taha jõuvõtuvõll sees püsida, ainult käega kangi hoides jääb tööle. Kust asjale läheneda ja mida võib tarvis olla, et asi normaalselt tööle saada.

Vana ümara kapotiga Harkovi T-25? Sellel hüdropaagi küljes "kõrv", mis asendi fikseerib. Kõrvast emmale kummale poole kas sees või väljas.Teinekord sisselülituskang ära painutatud ja siis kõrva taha asi ei jäägi. See korras?
Vasta

(24-06-2022, 22:03 PM)meli666 Kirjutas:  
(24-06-2022, 21:09 PM)MadR Kirjutas:  Probleem selline, et vana tüübi põkal ei taha jõuvõtuvõll sees püsida, ainult käega kangi hoides jääb tööle. Kust asjale läheneda ja mida võib tarvis olla, et asi normaalselt tööle saada.

Vana ümara kapotiga Harkovi T-25? Sellel hüdropaagi küljes "kõrv", mis asendi fikseerib. Kõrvast emmale kummale poole kas sees või väljas.Teinekord sisselülituskang ära painutatud ja siis kõrva taha asi ei jäägi. See korras?

Hüdropaagi küljes selline väike kõrv on küll.
Selline asi ka, et kui näiteks kaaruti taga siis püsib ilusti sees, aga kui niiduk panna ja jõudu vähe rohkem vaja siis ei püsi, aitab ainult käega hoidmine.
Vasta

Võllil loksu ka on kui käega kinni võtta ja loksutada?
Tundub väga sellise hooletuse moodi asjana olema, kus lülitusmuhvi hambad on lastud piisavalt koonusesse kuluda et ise välja veab.
Eriti veel kui kang ka fiksaatori taha ei jää veel.

Olen muide seda lülitusmuhvi otsinud naabrimehega ja lõpuks sai kasutatu pandud, kuna poes olid nad nii pehmed et lõika või rauasaega pooleks kohapeal.
Vasta

See hoob kinnitu  lülitusvõllile miskise kiiluga vist ja polt pingutab seda,kui sealt ka midagi lahti on tulnud hakkab ka vigureid tegema...Omal nahal kogetud ja ligi pääseb kui hüdropaak maha võtta.
Vasta

(25-06-2022, 07:47 AM)2715 Kirjutas:  Võllil loksu ka on kui käega kinni võtta ja loksutada?
Tundub väga sellise hooletuse moodi asjana olema, kus lülitusmuhvi hambad on lastud piisavalt koonusesse kuluda et ise välja veab.
Eriti veel kui kang ka fiksaatori taha ei jää veel.

Olen muide seda lülitusmuhvi otsinud naabrimehega ja lõpuks sai kasutatu pandud, kuna poes olid nad nii pehmed et lõika või rauasaega pooleks kohapeal.

Võllil pole kuhugi poole loksu. 
Masinal jõuvõtuvõlliga algusest alates probleemid kui mina ta sain.
Lülitusmuhvi saab vahetada võlli eest ära võttes? Või peab hüdropaagi maha selleks kakkuma?
Vasta

(25-06-2022, 10:29 AM)MadR Kirjutas:  
(25-06-2022, 07:47 AM)2715 Kirjutas:  Võllil loksu ka on kui käega kinni võtta ja loksutada?
Tundub väga sellise hooletuse moodi asjana olema, kus lülitusmuhvi hambad on lastud piisavalt koonusesse kuluda et ise välja veab.
Eriti veel kui kang ka fiksaatori taha ei jää veel.

Olen muide seda lülitusmuhvi otsinud naabrimehega ja lõpuks sai kasutatu pandud, kuna poes olid nad nii pehmed et lõika või rauasaega pooleks kohapeal.

Võllil pole kuhugi poole loksu. 
Masinal jõuvõtuvõlliga algusest alates probleemid kui mina ta sain.
Lülitusmuhvi saab vahetada võlli eest ära võttes? Või peab hüdropaagi maha selleks kakkuma?
Ikka paak maha ja kaalub see üksjagu ja üksi ei eemalda ega paigalda.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne