Küsimused t-25A-1 kohta

(20-06-2017, 10:10 AM)Daff Kirjutas:  Russi filtrid ju maksavad mitte midagi. Suur pott 15- ja väike 10- pluss filter 2 kohalikku rubla. Ja ümberehitusega ei pea vaeva nägema. Kõige odavam läänekas oli aga 37 rupla. Kui aga on kuuri all varu siis ei maksa midagi peale oma töö. Ja se praak filtri teema ka pigem müüt. Siin on pigem asi maailmavaates kinni.

Täpselt - maailmavaate küsimus. Cool Mida on aidanud kujundada neli erinevat käimishädadega bellarussi, mille ühiseks nimetajaks oli mõnekümne tunni jooksul olematuks pudenenud element. Asi, mida ma vahetavatate padrunitega filtrite puhul ei ole kohanud, kuigi olen selle võimalikkusest kuulnud.

Samas on õige, et russi settepott ja peenfiltri kopsik on sobivad asendused põksiliste surnult sündinud filtrite asemele.
Vasta

mina oma lääne filtri sain kätte miski 25 pluss stutsi ja uued voolikud.
Vasta

Täna sai pihusti torud lahti tehtud, sai starteriga käiatud kuid midagi ei tule neist torudest.
Vasta

(20-06-2017, 21:17 PM)SiimL Kirjutas:  Täna sai pihusti torud lahti tehtud, sai starteriga käiatud kuid midagi ei tule neist torudest.

Palju etteanderõhk on?
Vasta

Vot seda ma ei oska öelda. Veel on Etteandepumba toru katki läinud, palju sellest oleneda võib? Otseselt katki pole, lihtsalt laseb vahelt läbi.
Vasta

Kui pole ettandesurvet, siis ei saa olla ka kõrgsurvet. Rolleyes

Iga leke on jama. Imipoolne tekitab õhku sisse, survepoolne laseb survet maha. Pool atti peab olema, see peaks ikka kenasti pritsima.
Vasta

Ma ei ole just kõige targem aga, kuidas saab üldse etteandesurvet lisada, ja kuidas see ära kaob. Enne filtrite ja vooliku vahetust toimis ilusti kõik Big Grin
Vasta

(20-06-2017, 22:00 PM)SiimL Kirjutas:  Ma ei ole just kõige targem aga, kuidas saab üldse etteandesurvet lisada, ja kuidas see ära kaob. Enne filtrite ja vooliku vahetust toimis ilusti kõik Big Grin

Ju sa siis keerasid midagi pe..se. Käi uuesti kõik kohad üle mis lahti käisid ja vaata oma töö kriitilise pilguga üle.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(20-06-2017, 22:00 PM)SiimL Kirjutas:  Ma ei ole just kõige targem aga, kuidas saab üldse etteandesurvet lisada, ja kuidas see ära kaob. Enne filtrite ja vooliku vahetust toimis ilusti kõik Big Grin

mine vaata kriitilise pilguga peeglisse.kui sa pole varem diislitega tegelenud siis ongi raske aru saada.survet lisab ja võtab EBATIHE-LEKKIV SÜSTEEM!kui võtab kuskilt õhu vahele siis algajal seda keeruline tuvastada kust võtab,ka rõngastihendile otsa vaadates ütleb kogenud silm kohe on tuksis või korras,paned tuksis tihendi vahele ja täitsa piisav,et ei töötaks.ÕHK JA LEKKED  diisli puhul kõige suuremad vaenlased!orginaal süsteemiga õhku oluliselt raskem kätte saada kui moditud süsteemiga.vaata samas teemas eespool moditud süsteemist minu pandud pildid.
Vasta

Kui just lekkeid-ebatihedusi pole, on võimalus, et etteandepumba otsad on vahetuses. See tähendab, et pumpab kõrgsurvepumbast kütet paagi suunas. Lihtsalt ülejäänud variandid on juba pakutud.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta

Kas keegi on viimasel ajal põkal kolbe - hülsse vahetanud? Hetkel on  turul kolme varianti komplekte;  uus tüüp, nelja rõngaga; uus tüüp viie rõngaga ja deflon paledega kolb ning vana tüüp viie rõngaga. On neil peale välimuse ja hinna ka tööprotsessis  mingi vahe?

Aquila captas non muscas.
Vasta

(21-06-2017, 20:49 PM)aavu Kirjutas:  Kui just lekkeid-ebatihedusi pole, on võimalus, et etteandepumba otsad on vahetuses. See tähendab, et pumpab kõrgsurvepumbast kütet paagi suunas. Lihtsalt ülejäänud variandid on juba pakutud.

Need ei saa kuidagi vahetusse minna... Kas peale torustiku ja filtristiku kokkumonteerimist ikka filtripotid diisliga täitsid?
Vasta

(21-06-2017, 21:08 PM)Daff Kirjutas:  Kas keegi on viimasel ajal põkal kolbe - hülsse vahetanud? Hetkel on  turul kolme varianti komplekte;  uus tüüp, nelja rõngaga; uus tüüp viie rõngaga ja deflon paledega kolb ning vana tüüp viie rõngaga. On neil peale välimuse ja hinna ka tööprotsessis  mingi vahe?

Endale tellisin möödund suvi sellised, mälu järgi olid too aeg odavamad, aga see selleks.
Herr unimüts siin samas teemas tookord ütles, et need miski vene firma toodang, kes toodab kolbe ka tuntud automarkidele. Seetõttu ei hakanud pikemalt mõtlema ja tellisin ära, kohale jõudes ei pidanud pettuma, kvaliteet korralik, valu erinevalt Poola kaubast tehtud väga korralikult, samuti ka treitud pinnad.
Teistega võrrelda kahjuks ei oska.
Vasta

Sai eile selle 25e jama korda. Kolemas asjas oli viga, surveklapp oli läbi, etteandepumbast minev toru kõrgsurvepumpa sai uus pandud, vanal oli pisike auk sees. Ning kõrgsurvepumba sees olev gaasivedru oli lihtsalt lahti.
Vasta

Õhtust

Jällegi ma küsin, 25 ei taha hästi tõsta peab gaasi ikka kõvasti andma ,et tõstaks. Samuti vajub kogu süsteem ööga alla, milles probleem võib olla? Hüdrosüsteemil endal lekkeid pole, silinder peaks korras olema. Äkki hüdropump läbi? Hüdroõli pole enam vähemalt 5 aastat juurde pandud, kuid paak ikka üsna täis.
Vasta

(03-07-2017, 22:07 PM)SiimL Kirjutas:  Õhtust

Jällegi ma küsin, 25 ei taha hästi tõsta peab gaasi ikka kõvasti andma ,et tõstaks. Samuti vajub kogu süsteem ööga alla, milles probleem võib olla? Hüdrosüsteemil endal lekkeid pole, silinder peaks korras olema. Äkki hüdropump läbi? Hüdroõli pole enam vähemalt 5 aastat juurde pandud, kuid paak ikka üsna täis.

Tüüpiline vene jagaja. Mis sa seal saada tahad.  Ega seal uue vastugi eriti ei aita. Vanad vat et on töökindlamadki.  - Lääne oma peale ehitus aga nõuaks palju aretustööd ja finantsi.

Pump on selline nikats, et selles suurem viga ei ole. need nz10 pumbad suht head. Kui tahad paremat siis pead juba nz14 või nz16 võtma.

Samas kui sul on mägi starter siis otsi traktoril tagant hüdrosilindri pealt see lukusti üles. (peenike 5mm võll 2cm pikk) kui selle sisse surud siis hüdrosüsteem alla ei vaju, silinder on lukus.
Lahti saamiseks pead vaid korra nn üles tõstma haakeriista.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
Vasta

(03-07-2017, 23:32 PM)unimüts Kirjutas:  ...
otsi traktoril tagant hüdrosilindri pealt see lukusti üles. (peenike 5mm võll 2cm pikk) kui selle sisse surud siis hüdrosüsteem alla ei vaju, silinder on lukus.
Lahti saamiseks pead vaid korra nn üles tõstma haakeriista.

Toimib ainult siis, kui leke ei ole silindrisisene ja kõnealusel silindril juhtumisi on tihe sulgeklapp. No enamasti onSmile

Silindrisisese lekke saab tuvastada nii, et võtad ühe vooliku lahti ja survestad teist. Seda tuleb siis teha ettevaatlikult ja mõistusega - ikka nii, et lased enne silindri ühele poole lõppu, võtad sama poole vooliku lahti ja siis survestad teist poolt. Samuti võiks käepärast olla mingi pang vms anum ja hulk kaltsu/paberit - kui on leke, siis oskab õli igale poole lennata... Sad

Jagurisisest leket niimoodi ei kontrolli, seda peab drosseldama.
Vasta

Ei ole mägi starterit Smile Lihtsalt probleem ongi selles ,et tõstab raskelt. Hüdrosüsteem pole kunagi tal lekkinud. Seega võib jagaja olla vigane?
Vasta

Hüdrosüsteemis on pumbast silindrini kümme erinevat tihendit, kõik peavad korras olema. Mis vastust sa ootad?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(04-07-2017, 00:12 AM)SiimL Kirjutas:  Ei ole mägi starterit Smile Lihtsalt probleem ongi selles ,et tõstab raskelt. Hüdrosüsteem pole kunagi tal lekkinud. Seega võib jagaja olla vigane?

Võib. Samuti võib olla sodi surveklapi vahel või läbi roostetanud kaitseklapi vedu või fekaal sellesama klapi vahel või jaguri siiber kriibitud/korrodeerunud või pump hõre/korrodeerunud või silindri tihendid katki või hülss korrodeerunud. Ka õli võib olla muutunud kuseks ja soojenemisel lihtsalt lippab iga prao vahelt minema.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 4 külali(st)ne