Millise tsikli mootor?
#1

Millele see vöis kuuluda+ IZ -ile?
[Pilt: orig_25045577_Yer9.jpg]
[Pilt: orig_25045579_zJAk.jpg]
[Pilt: orig_25045581_PgZv.jpg]

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#2

Tegu Jupiter 5 mootoriga!


Vasta
#3

Vesijahutusega Jupiter?

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

Pigem ikka õhkjahutusega olnud(mootori nr lõpus ka valmistamise aasta 1991), vesijahutusega varianti minu teada eestisse ei toodus sisse aga ma võin ka eksida...


Vasta
#5

Kuigi vesijahutusega mootori kallal toimetati juba varem, sai see tootmisküpseks alles 1994. aastal.
Vasta
#6

(08-06-2011, 11:54 AM)Maz500 Kirjutas:  Pigem ikka õhkjahutusega olnud(mootori nr lõpus ka valmistamise aasta 1991), vesijahutusega varianti minu teada eestisse ei toodus sisse aga ma võin ka eksida...

Arvata võib ,et eksid.Olen näinud Tartu kevadpäevadel sihukest tsiklit mitu korda.
Vasta
#7

Neid vesijahutusega mootoreid olen ka mina Eestis umbes viite kohanud. Loomulikult võib neid rohkem olla.
Osad neist (mälu järgi 2 tk) olid otse Izhevskist toodud, sai ka toojatega paar sõna vahetatud. Aga teiste kohta - tasub vaid nt üle Narva piiri minna ja kast pagasnikusse tõsta (raha peab muidugi ka maksma). Neid ikka leidub seal veel, kuigi juba mitu head aastat ei toodeta enam.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne