Taurii: riga 13 (võrr d8)
#1

Oman siis ka ühte võrri. Riga 13 ehk siis võrr d8. Asi on väga korralik. Peal on põhimõtteliselt uus mootor. Liigub ka päris korralikult võrri kohta.
Hammasrattad ja kett on orginaalid ja uued. Värvus on punane. Talvel 2004 värvitud. On ka pildid need leiab siit. www.pilt.ee/taurii
Vasta
#2

Võrr D8 pole olemas, sellest on igal pool palju räägitud. D8 on mootori tüüp. Või üldse D on üks mootori mark nagu on ka V ja š
Vasta
#3

Jaaa! Ma tean. Paningi selle pärast sulgudesse. Aga no selle võrr d8 panin selle pärst et muidu mõni algaja ei saa pihta. Et mis see riga 13 ikka on? Cool Wink
Vasta
#4

Sõidab hästi kah? Palju välja käisid? Tegelikult oleks Sa võinud sulgudesse lihtsalt võrr panna.

Maamees linnast.
Vasta
#5

Liigub hästi. Jõudu on ka piisavalt. Uus kolb rõngad, korralik silinder. Välja käisin vähe. Ei hakka täpsustama. Cool
Vasta
#6

ega kellegil d8e süüta kohta pole
Vasta
#7

teitur Kirjutas:ega kellegil d8e süüta kohta pole

Peaaegu kõik kohad on süüta.


Vasta
#8

ma mõtlen jooniseid või raamatutest
Vasta
#9

teitur Kirjutas:ma mõtlen jooniseid või raamatutest



Kle mul mingid joonised on. Pane mind enda msni siis saadan. Ei hakka neid kuhugi üles panema. tauri_83@hotmail.com
Vasta
#10

kas mitte d4 pole
Vasta
#11

krossi2ss Kirjutas:kas mitte d4 pole


Mis d4 ? Silinder on d4 oma ülejäänud on d8. Wink
Vasta
#12

Kui seda mootorit hoolikalt vaadata, siis on näha seal palju asju mis ei ole d4 omad vaid hoopis kas d6 või d8. Näiteks süütemäng. Samas ei saa kindlalt öelda, et kas see on nüüd d4 või d8, sest mis mootori osad on need, mis määravad mootori margi. Pealegi ei pruugi see silinder olla d4 oma, vaid hoopiski d5 oma.


Vasta
#13

rnkx Kirjutas:Kui seda mootorit hoolikalt vaadata, siis on näha seal palju asju mis ei ole d4 omad vaid hoopis kas d6 või d8. Näiteks süütemäng. Samas ei saa kindlalt öelda, et kas see on nüüd d4 või d8, sest mis mootori osad on need, mis määravad mootori margi. Pealegi ei pruugi see silinder olla d4 oma, vaid hoopiski d5 oma.


Ära hakka mingit profi juttu ajama. Cool Silinder on kindlasti d4. Ja ülejäänud mootor d8. Wink
Vasta
#14

Sellisel juhul, kui on valida, et kas D4 või D8, otsustatakse ikkagi karteri järgi, sest need on neil väga erinevad.
See silinder võib isegi olla D4.
D4 ja D5 silindrite erinevus oligi ainult selles, et D4 silindri alumine äär on sile, D5 on alt väikese ribiga.
Aga seda te kõik juba teadsite ju...

Si.MRWink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne