minu võrr ...
#21

Minu võrr näeb välja selline. Pärineb aastast 54 ja on tasuta saadud nii et oli ainult hunnik juppe kuuri nurgas, rattad olid pandud tavalise jalgratta alla jne!Cool
Vasta
#22

Võibolla panen lähiajal pilte ka juurde! ps!Mentidega on selle võrriga nalja saanudToungue
Vasta
#23

Sorry paljude postituste pärast aga mul on olemas d4 ja d5 raamat, siis veel üks tuunitud d6 ja palju juppe!!!!
Vasta
#24

Ilus Verhovina on Molotovil!
kuigi umbes 10 aastat noorem kui ta väidab

kumb ta täpselt on
kas verhovina-1 või B-902?
Vasta
#25

Miks ta peaks olema 10 aastat noorem??? Ta on 1954 ja d4 esivedrustus on esihargi otsas(pildipealt peaks näga olema!) mõndadel vedrutas terve esihark!!! jne
Vasta
#26

Sellel aastal ei tehtud veel seda mootorit!
Vasta
#27

Sry kuid veic OT jälle keegi ytles ,et tal olevat D6 tehase raamatut. Olex väga tänulik kui keegi selle sisse skännix, kuna endalgi olex vajaSmile
Molotovi wõrr on ylituus mulle igastahes meeldib olgu ta 10 aastat vanem või uuem.
Vasta
#28

minu meelest oli kahekäiguline mopeed Riga R-16
aga riga16 oli pesumasin
Vasta
#29

Minu võrr näeb välja selline. Pärineb aastast 54 ja on tasuta saadud nii et oli ainult hunnik juppe kuuri nurgas, rattad olid pandud tavalise jalgratta alla jne!

Molotov51 has attached this image (vorr.jpg, 98.38 KB):



mul peaks kodus Garaaži riiulis sellise võrri esipiduri süsteem,ilma trosside ja lingita...
Vasta
#30

metallmees Kirjutas:minu meelest oli kahekäiguline mopeed Riga R-16
aga riga16 oli pesumasin

olenemata, et võibolla on ka samanimeline pesumasin olemas, on mopeedide margid ikkagi riga 12, riga 16 jne
See kiri seal bensiinipaagil (r-16 ja r-12 jne) on ikkagi lihtsalt lühend
Vasta
#31

kuulge kellelgi pidi ju d-6 raamat olema saate äkki sisse skännida


Vasta
#32

no kuulge, lubadused ja lubadused, vaja oleks ju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vasta
#33

Дело в етом, что книга на русском языке... Ты понимаеш?
Vasta
#34

mida see tähendab, pole suur venelaste austaja


Vasta
#35

rnkx Kirjutas:mida see tähendab, pole suur venelaste austaja

Vot kui sa ka tollest lihtsast lausest aru ei saa, pole sul küll selle raamatuga midagi teha.Rolleyes
Vasta
#36

oli kirjutatud: \"asi on selles, et see raamat on venekeelne... ka sa ikka aru saad?\"

Vabandust, et OT: Ühtki keelt, ega kultuuri ei ole vaja küll kunagiste poliitiliste põhjuste pärast mitte sallida. Eriti veel inimese poolt, kes siis veel sündinudki polnud. Enamus saadaolev info nõukogudeaegsete masinate kohta on venekeelne. Samuti tuleb arvestatda ka sellise pisiasjaga, et tänu suurele turule on ka tänapäevased venekeelsed ajakirjad ja tehniline kirjandus oma võimaluste tõttu palju suurema valikuga ja asjalikumad kui kohaliku turu omad. Siin müüdavad inglise ja soomekeelsed ajakirjad või nendest tehtud tõlked meie ajakirjades on meile tunduvalt kaugemad. Ka venekeelsed interneti tehnikafoorumid on tänu suuremale liikmete arvule paljus tunduvalt inforohkemad. Kokkuvõtlikult - ei tohi unustada, kui pisike käputäis eestlasi on... ja ei ole mõtet loota, et kogu sulle vajalik info, ilma teisi keeli oskamata, emakeeles kandikul koju kätte tuuakse.
Vasta
#37

noh mul on seda rohkem jooniste pärast vaja ja kui väga vaja on siis aitab keegi mul tõlkida


Vasta
#38

Mootori D6 manuaal on internetist täiesti allalaetav.
Kes otsib, see leiab Wink
Ma igastahes leidsin
http://www.motodom.net/php/modules.php?o...tit&lid=47
Vasta
#39

See nagu tuttav fail... hoian paljuid oma manuaalidest tehtud digiversioone sealses serveris... Wink
Siinsete mopeedimeeste läbule ja suhtumisele lihtsalt ei pidanud närvid vastu... aga kes on ilusti küsida osanud ja normaalse suhtumisega inimene olnud, sellele olen ka otse mailile saatnud või mõnda eesti ftp\'sse pannud.
Vasta
#40

kuule Oldmoped kas sul on need joonised sisse skännitud, kuule ole mees ja palun saada need mulle meilile:bilbo.baggins@mail.ee


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne