Kadett C
#1

Minu autoks siis selline isend, pärit on ta aastast 1978, mootoriks 1,2 44kw. Selle päris esimese oma auto omanikuks sain 2002. aasta augustis. Juba ammu enne ostmist oli see auto mulle silma jäänud, numbritel olev ülevaatuse silt näitas 1997, nii et 5 aastat oli ta seisnud enne kui mina ta omanikuks sain. Need 5 aastat väljas olid ka oma töö teinud-karpe peaaegu et ei olnudki, tiivaääred narmendasid ja auto oli kaetud peaaegu et samblaga, sellele vaatamata \"võtsin\" ta ära. Kui auto kodus sai kohe ka lahti lõhkumisega algust tehtud. Tegelikult sai auto nagu põrsas kotis ostetud- enne kojutoomist ei proovinud isegi mootorit ringi ajada, käivitamisest rääkimata. Õnneks oli aga mootoriga kõik korras. Küljest sai arutatud peaaegu kõik mis võimalik, alles jäi vaid kere koos tagasillaga. Kogu talve sai siis lõigatud ja keevitatud (SUUR-SUUR TÄNU siinkohal keevitajaleWink) ning kevadel sai alustatud pahteldamisega, kuna juba algusest peale oli plaan võimalikult palju ise ära teha sai ka pahteldamine ise tehtud, aega läks aga asja sai- septembriks oli auto pahteldatud, krunditud ja valmis lõpliku värvi jaoks. Pärast pikka mõtlemist otsustasin et viimase lihvi (loe värvikihi) peaks ikka prohv andma, mõeldud tehtud. Peale seda ja kuni tänase päevani välja käib auto kokkupanemine, kaua enam ei tohiks minna, vaja on paigaldada veel uus laepolster, üks iste ja klaasid. Nagu arvata võib on kõik osad, mis vähegi kahtlased tundusid ka välja vahetatud. Mootoriks jäi ikka orig. 1,2 ja sellega olen esimesed 100m ka läbinudBig Grin Kuigi kõigi eelduste kohaselt saab masin valmis talvel, hakkan sellega ringi liikuma alles kevadel ja kui hästi läheb jääbki see ainult suveautoks!

Mõned pildid
Vasta
#2

värv on kena,kas need \"karbid\" on plekist keevitatud kere külge?

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#3

Jep nii see paraku on, originaal karpe ei raatsind tellida ja ise selliseid ka käevahel valmis ei tee, küll aga selliseid mis autol küljes. Pervotuuning või mitte aga mulle meeldibBig Grin Need karbid peaksid kere ka palju jäigemaks tegema kui see originaalis on- karpidel sees veel vaheseinad ja kõik see tehtud 3mm plekist, nii et võib julgelt peale astuda! Cool
Vasta
#4

Omal oli kah esimene auto seesama kadett, sai Pärnust ostetud ainult et nelja uksega ,roheline 175 ADA. Mäletan et selle auto ostmisel mõjus eriti see lahe käigukangi asend, selline mõnus lühike. Tollest opelist on mul ainult positiivsed mälestused. Sinu masin loomulikult ilusaim mida sellistest näinud. Ilus töö.Edu.
Vasta
#5

See käigukangi asend ja ültse käigukang on kiftid küll, jätab sellise \"sportliku\" mulje, mootoriks aga tegelt ikka 1,2 Big Grin Kahju on küll et praegu selliseid enam eriti palju ei liigu (või pole ma lihtsalt näinud?) õnneks aga päris mitu meest Kadett C omale projektikaks valinud, nii et varsti võib neid jälle rohkem liiklemas näha!
Vasta
#6

Siinkohal meenus et mu auto küljest kaks tähtsat osa puudu, nimelt ei olnud juba ostes küljes esimese stabika varda kinnitusi, need on sellised teatud pikkusega metallist \"torud\"--raske seletada aga kui kellelgi on need üle või siis auto küljes siis võiks ühendust võtta saaksin vähemalt mõõdud mille järgi treida! Ja veel, kui kellelgi leidub üksikut Kadett C originaal velge siis olen sellest kah huvitatud!!
Vasta
#7

Kas masin veel alles ja mis tehtud vahepeal temaga on?
Vasta
#8

Kas mitte see ei ole:

Link siin

[Pilt: kadettees1.jpg]
Vasta
#9

hei. Mul üks jäänuk on selline auto. osad jupid emexis juba aga kere jäänused koos komplektse esisillaga peaks veel alles olema. ja rattad peaks ka kusagil olema. Mootor ka mis pidi olema läbi puuritud ja ziguli kolvid sisse pandud. täpselt ei mäleta mis on aga kui mingit huvi siis vaatan järgi. Kui fotoka saan siis proovin mõne pildi ka teha. Muidu asi valgamaal.  Jäta teade e.maili aadressil: vanamees@gmail.com
Vasta
#10

ilus auto . hea töö Smile
varsti võid minu rekord C d näha mööda Tallina tänavaid vuramas Smile
Vasta
#11

Eile just nägin, et see sinine nüüd (jälle) uue omaniku käes ja peaks saama üsna huvitava kaanealuse omale:

http://www.gsi.ee/foorum/viewtopic.php?t...sc&start=0

Kolmandal leheküljel juttu sellest.

Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
Diskustom Magazine - http://www.diskustommagazine.com
One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
http://www.kustom.ee


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne